2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

inan ki ben uyuyorum zaten yakında o beni sallıcakşuanda gobişinde var ince bez elimlede yapıyorum masaj o sporuda yaptık ama çıkaramıyoruz teyzesi en iyisi rezene verimm kuşuma azcık dediğin gibi inş iyi gelir

hatun dellendi
tamam canım sakin olcanım
geçti geçti herşey bak kk dasın
sen değiiiil seni bu hale koyanlar utansın

amannnnn ne dellenmesı herkes her ıstedıgını yapmakta özgurdur dımı... mıllletın facesı varsa benımde kk var kocam ızın vermıyor eger face alırsam hakkımda yakalama emrı cıkartacakmıs bende kötü olamam askıtomla dimi..

Son düzenleme:

hadi inşallah iyi gelir dene bakalım
1 yöntem daha var alttan gaz iyice sıkıştırmışsa popo derecesi kullanmakta gazın çıkmasına yardımcı oluyo
inşallah gerek kalmaz tabi

amannnnn ne dellenmesı herkes her ıstedıgını yapmakta özgurdur dımı... mıllletın facesı varsa benımde kk var

:13: işte o kadderrrrr :)))))))
merak etmeyin dolup taşar burası zamanla
gören gelir, izinde tatilde olanlar dönünce gelir dolar buralar yine

aynen öyle yapıyolarda zaten boşver kız onları gitsinler facelerine biz bize yeteriz hıhhh..ay ya benm kocişte izin vermiyo napsak bu kocişlerii

aynen öyle yapıyolarda zaten boşver kız onları gitsinler facelerine biz bize yeteriz hıhhh..ay ya benm kocişte izin vermiyo napsak bu kocişlerii

valla ben sıkayetcı degılm benım facem de kocişimmmm her seyımdee beğenilerimi ve yorumlarımı ona yapıyorumm

Son düzenleme:
kızlar selamlar...burda kimseler kalmamış bugün ben de facee request gönderdim..ya benim oglan ilk günler sma gold maması yiyodu o cok kaka yaptı bıraktım, şimdi bi haftadır pre-aptamil kullanıyorum ama bu da aşırı gaz yaptı..sma gold hiç bukadar gaz yapmıyodu yine ona dönebilirim..önerilerinizi bekliyorum en iyi mama hangisi?

bizim doktor sma ile hipp organik tavsiye etmişti eşim gitmiş aptamil 1 almış fazla vermiyorum gerçi takviye ama memnun değilim yinede gaz yapıyor ve kakası katılaşıyor..

mrh bende pre aptamil kullanıyorum gaz yapıyor ama memnunum ben yinede.

1 haftalık iznimize çıkıyoruz biz kızlar
izin dönüşü görüşürüz inşallah
allaha emanet olun hepinizi ve yeğenlerimi öpüyorum

bende aptamil kullanıyordum dr.gittik aptamil AR önerdi onu kullanıyorum çok memnunum yanında sap simplex kullanıyorum gayet iyi tavsiye ederim inş.sizede yarar

selam kızlar nasılsınız... yaz olunca herkes gezmede tatilde... inş kışa doğru toplaşırız...

1 haftalık iznimize çıkıyoruz biz kızlar
izin dönüşü görüşürüz inşallah
allaha emanet olun hepinizi ve yeğenlerimi öpüyorum
canım iyi tatiller, iyi eğlenceler, sen de iyi bak kendine ve minnaklarına

selam kızlar nasılsınız... yaz olunca herkes gezmede tatilde... inş kışa doğru toplaşırız...
canım bir de ramazan telaşı eklendi ya:)
Fukukum hoşgeldin sen de canım... kız mı erkek mi seninki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…