2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yerim lan senin sinirini dünürüm benim

al bak gör damadını sakinleşirsin belki
mervecim çok tatlı maşallah, ne kadar merak ediyorduk kuzuları di mi
Kızlar nabıyosunuz ben geldimmm ;p

canım karşılaşamadık, çokk yorgunum, misafirlerim vardı. şimdi de oğlum uyumuyor
kızlar bebeklerinizi nasıl giydiriyorsunuz? özellikle ankaradakiler?

hey allah razı olsun hiç kimse beni farketmedi sanmıştım benimki kız 2 oglum vardı bu üçüncü adı fatma hümeyra beni gördügün için saol hayırlı ramazanlar
sağol canım sana da hayırlı ramazanlar
ne tatlıdır şimdi 2 erkekten sonra kız bebek, Allah bağışlasın canım. benim ilk çocuğum, tecrübesizim baksana ne giydirdiğinizi soruyorum

kızlar cok saolun şimdilik ii cok şükür..işte toparlanmaya calışıyoruz..biraz huysuzuz ama buna şükür...öpüyorum hepinizi..
canım inşallah o da düzelir, ne yollardan geçti yavru, kolay gelmedi bu aleme, şimdi de naz yapıyor herhalde. Allah yavrunuzu size bağışlasın...

kızlar benim kızım 3 gün sonra 2 aylık olcak ama kaka sorunumuz var 1 haftadır falan 2 -3 günde bir kaka yapıyor. normal diyor nette araştırdım ama zorlanıyo sanki kaka yapamadığı günlerde. gerçi kakası sert de değil. aynı durumu yaşayan var mı? bir de benim sütüm yok dencek kadar az mecbur mama veriyorum. 2-2 buçuk saatte bir acıkıyor 90 lık içiyor mamayla besleyeniniz var mı varsa kaç cc içiyor?

canım benim oğlum da bazen iki gün yapmıyor, 3. gün yapıyor... ama normalmiş, hastanede de 5 güne kadar yapmaması normal demişlerdi anne sütü alırken. sen de sıkıntılanma:97:
burda mama veren çok canım ama ne kadar verdiklerini bilmiyorum, ama genelde emzirdikten sonra veriyorlar...

slmlar kızlar... nasıl gidiyo... ben bugün göğüs ağrımdan dolayı genel cerraha gittim... genelde normalmiş bu tür ağrılar, ama enfeksiyon da olabilirmiş.... ptesi ultrason çekecekler.... bi de kabızlığımı sordum.... diyet yap dedi... bi de oturma banyosu yap, iyi gelir dedi.... çok sıcak olmayan suya oturacakmışım... ne zormuş anne olmak

canım ben sıcaklar başladı başlayalı kısa kollu tulum altınada pijama sadece benm doktorum anne ne giyiyosa bebekte giyebilir anne üşümüyosa bebekte üşümez diyo

evet canım gerçekten anne olmak zormuş..ee ondan CENNET ANNELERİN AYAKLARI ALTINDA DİMİ ..

mrb benim kızımda 2 ayını geçiyor bir süredir kakası aynı durumda 2- 3 günde bir yapıyor ve evet fazlasıyla ıkınıyor geçen gün fitil verdim artık sert değil gerçi .. benim sütümde yetmiyor ben 1 seferde 35 cc civarında yapıyorum emdikten bir süre sonra mama veriyorum günde 3 yada 4 sefer mama veriyorum.. hangi mamayı veriyorsun bizim hipp

kız yok aynı babası :))

sağol canım evet merak ediyorduk çıkıverdiler geldiler de analarımız da ağladı :)
sorma ya her gece burdayız kuzumla
bu arada senin kaşlar da maşallahlık canım, çok güzel

canım ben sıcaklar başladı başlayalı kısa kollu tulum altınada pijama sadece benm doktorum anne ne giyiyosa bebekte giyebilir anne üşümüyosa bebekte üşümez diyo

bana da ablam kırkına kadar kendinden bir fazla, kırkından sonra sen nasıl giyiyorsan öyle giydir demişti. ben de tek çıtçıtlı badi giydiriyorum çok sıcaksa. yine de emin olamıyorum işte. neler yapıyorsun canım? görüşemedik...

benimde sütüm yetmiyor mama veriyorum önce emziriyorum sonra mama kızım 55 günlük ben 120cc veriyorum biraz iştahlıyız ama sütünün miktarına bağlı sen kendi kendinin doktoru olacaksın bazı şeyleri deneme yanılma ile bulacagız...................................
bu arada haklısın 2erkekten sonra bi kız tadına doyum olmuyor........ kızım dün geceden beri ateşli babamızda şehirdışında hümeyram grip olmuş biraz moralsizim hayırlı geceler

kızlar cok saolun şimdilik ii cok şükür..işte toparlanmaya calışıyoruz..biraz huysuzuz ama buna şükür...öpüyorum hepinizi..
bodrum81 yavruna bendende geçmiş olsun senide sürekli okuyordum büyük geçmiş olsun bu son olur inş.rabbim kimseyi çocuklarıyla imtihan etmesin dayanamıyor insan ben nöbetteyim kızımın ateşi var herkese iyi geceler

canım benim ki gazlı bir bebek olduğu için dr tavsiyesiyle aptamilin comformil mamasından veriyorum sindirimi daha kolaymış. 90 cc içiyor günde 8-9 kere. benim ki çok iştahlı önce emziriyorum ama sütüm yok denecek kadar az oyüzden doymuyor ağlıyor açlıktan ecburen 2 buçuk saatte bir veriyorum uyanıkken ama uyuyoken 4 saat almadığı oluyor.

teşekkür ederim cnm. sütümün artması için elimden geleni yapıyorum ama olmuyor maalesef bizim ki keyfine emiyor artık geçen sağdım 10 cc ancak çıktı: ama napayım buna da şükür hiç olmamasındansa. ben de önce emziriyorum ama doymuyor haliyle üstüne 90 cc lik mamayla ancak doyuyor. bazen çok mu veriyorum diyorum daha az deniyorum ama çığlığı basıyor emmek istiyor.

selam kıslar epeydir yoktum oğlumu dün gece apar topar hastaneye götürüdük kakasında kan vardı o kadar korktum ki anlatamam kakayı almıştım yanıma kaka tahlili yaptılar entamoeba ve lokasite çıktı flajile (!) başladık 3 gündür arada yeşil kaka yapıyordu en sonda kan geldi inşallah hemen geçer.... aşı dönemini de atlattık hafifi ateşle 38i buldu ateşi 3 kez duş aldırdım çıplak kaldı baya bi kasıklarına kol altlarına ıslak pamuklar kaç gündür çok yorgunum benden ziyade oğlum hem aşının virüs savaşıyla hemde kakaısnda çıkan amip yüzünden uykusunda ıhlıyor kuzumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…