2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ayy cok iyi yapmışsın..dün benim eşimde vivaldi dört mevsim plagını koydu dedi bunları dinlesin bu cocuk..ee dedim ben de daha cocugunn duyma orgnaı falan gelişmediki olsun duyar o diyo:)) ama bende duydum dogumdan önce dinletilen müzik dogumdan sonra dinletildigi zaman cocugu da sakinleştiiriyormuş..

Ben kaç dakikadır lavabodaydım, anca geldim...
Ne yiyeceğim ben ya..
Çalışıyorum bir de bu sorun var.Hem yemek istemiyorum, hem yiyebileceğim şeyler kısıtlı..

Kizlar dün isden sonra canim istedi gittim cin lokantasina makarna yedim. Simdide aklima gelince midem bulaniyo :)
Vallah en cok keyifle yemek yemeyi özledim ha :)

canim diyordum ya hep bogazimda bisiler var sanki beni birisi boguyor gibi hissediyorum diye. Sanirim tiroidden kaynaklanan bisey

Seni çok iyi anlıyorum canım. Bende ergenlik döneminde oldu, hipertroid teşhisi kondu. Sürekli boğuluyor gibi oluyordum. Boğazımı sıkıyorlar gibi geliyordu. Kolye bile takamazdım boynumu sıkıyor gibi gelirdi. Şimdi geçti şükür. Ergenlikle alakalı olarak ortaya çıkmış.
İnşallah senin rahatsızlığında yakın zamanda düzelir. Stres, sinirlilik hali ve çarpıntı da yapıyor mu?

Yok canim cok sükür onlar olmuyo daha baslangici bende. Zaten gebelikde cikti ortaya doktorum gecicide olabilir dedi. Tahlil sonuclarina göre bakicaz artik

bende sabahdan beri düşünuyorum ne yicem diye
makarnadan midem bulandı artık ne yicem ben yaaa

Demin lavabodan gelirken burda bi abimiz var, üzülüyo bana..
Güldü..Dedi, sen kendin beslenemiyn ama bebişi besliyon, göbiş çıktı baya dedi..Ki daha çok erken dedi..sürekli kusuyorsun yemiyorsun ama demek depolar doluymuş dedi..
Sevindirik oldum...
Şekerli yoğurt ye, ben onu yiyebiliyorum diye söylüyorum herkese..İyi oluyo..

ben bu adama dedım net almayalım die hamıle kalınca canın sıkılır alalım diye
tutdurdu tabı ben bahane kendı için istiyodu
laptop bizim ki yanımda duruyo dizime almıyorum ama yinede içim rahat deil

benimde laptop canım ama kablolu internet kullanıyorum..benimde içim rahat degil..bi de devamlı netteyiz..allah korusun artık

yemem ya sekerli yogurt hem yogurt bana gaz yapıyoo

Yok canim cok sükür onlar olmuyo daha baslangici bende. Zaten gebelikde cikti ortaya doktorum gecicide olabilir dedi. Tahlil sonuclarina göre bakicaz artik

Gebelikten o zaman değil mi? Geçicidir canım. Benim tamamen geçti bak. Şükürler olsun.
Ben oldukça kötüydüm bir sürü doktor gezdim. Az kalsın ameliyat olacaktım. Sonra en son gittiğim doktor durumu anladı ve doğru teşhis kondu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…