2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Demin lavabodan gelirken burda bi abimiz var, üzülüyo bana..
Güldü..Dedi, sen kendin beslenemiyn ama bebişi besliyon, göbiş çıktı baya dedi..Ki daha çok erken dedi..sürekli kusuyorsun yemiyorsun ama demek depolar doluymuş dedi..
Sevindirik oldum...
Şekerli yoğurt ye, ben onu yiyebiliyorum diye söylüyorum herkese..İyi oluyo..

şekeli yogurt nedir ya..yogurdun içine sekermi koyarak yiyon?..meyveli yogurt mu yoksa?

bodrum gecelerine akarlarsa zor toparlarız ama hadi hayırlısı:KK64:

allahım allahım bodrum geceleri ben bu sene bodrumdaydım
heryerını gezdım bi gece halikarnasa gittik köpük partısıne
tabi ben kenarda izledım eşime diyom ortada oynamıcakdım da ne getırdın benı
diyo geldımde görmedım deme diye getırdım
anam gümbette kaldık otelde karılar cıplak cıplakk :92::92::92:

ya kızlar sizi okudukça benimde midem bulandı. allaha şükür maşallah öyle bi kaç kes bulandım tiksindim. ama yemekte yedim yaa:))) ben bol bol balık yiyorum sizde mutlaka yemeye çalışın kızımda da böyleydim kızım şimdi deli gbi balık yiyor. dayanamıyor beklemeye kızartırken:)))))))

allahım allahım bodrum geceleri ben bu sene bodrumdaydım
heryerını gezdım bi gece halikarnasa gittik köpük partısıne
tabi ben kenarda izledım eşime diyom ortada oynamıcakdım da ne getırdın benı
diyo geldımde görmedım deme diye getırdım
anam gümbette kaldık otelde karılar cıplak cıplakk :92::92::92:

:KK64: evet ya biraz öle..ben zaten yazını degil kışını seviyorum buranın..bütün o turistler gittikten sonra bodrum bize kalıyo..sakin sessiz yaşanılası bi yer oluyo.. sen de tam yerine gitmişsin güzelim köpük partisi falan:KK66:

Cumartesi gecesi acile gittik.O gün sabahtan akşama kadar hiç bişey yemedim ve sürekli öğür böğür mahvoldum.Yemediğim için kusmak da çok zor oluyo, midemdeki acı su çıkıyo..Orda hemen keton testi yaptılar..Zaten değer çıksa hemen yatış yapacaklardı. 0 çıkınca, yatmana gerek yok, bebek te sen de besleniyorsun dediler...
Sanırım bebek beni yiyo, ben de vücuttan yiyom...
Bi de işte taktığım meyve .. Onla aram çok iyi..Başka da bişey yemiyorum.

bebeğim cok geçmiş olsun k.b yoğunum takıp edıyorum ama devamlı yazamıyorum :KK71:

:KK64: evet ya biraz öle..ben zaten yazını degil kışını seviyorum buranın..bütün o turistler gittikten sonra bodrum bize kalıyo..sakin sessiz yaşanılası bi yer oluyo.. sen de tam yerine gitmişsin güzelim köpük partisi falan:KK66:

kaynanamların örende yazlıkları var 10 gun falan örende kaldık 5 gun falanda bodruma gidip geldık gezdık baya ilk defa geldım ben bodruma artık mecbur her sene örendeyız yazın
mugla ören

ha ok..tatlı yiyesim yok ama olursa yerim ondan da :86:

Ben de tatlıyı yiyebiliyorum ya..
Öyle aşerme, can çekmesi değil de..Tatlı yediğimde bulantım olmuyor..
Ama ekşi şeyleri mümkün değil yiyemiyorum turşu dışında...
Ekşiler mahvediyor..
Sanırım mide boş,asitli olunca dokunuyor..

aaa bizimde yazlık var ören de:KK23:

yaaaa ne güzel gelınce görüsürz bizimkılerın sitede evleri yalı tarafımı ne
tam bilmıyorum yanılmıyosam cumhuriyet sitesınde evlerı
4 ay falan kalıyolar yazın orda bizde 15 gun kalıyoruz senelik izin orda gecıyo

Kız bildiğin yoğurtla şeker...
Meyveli yoğurt katkı maddesi falan vardır diye yemiyorum..

evet yoğurda şeker katıyuosun ama ben hazır mazır dinlemıyorum kızım :emir_bebek: cok sevıyor meyvalı yoğurtları ona alıyorum muzlu çilekli bisküvili anammmmmm arada yanlışlıkla bende yiyiyorum valla:KK9:

kız gökyüzü anam ben kocamı kıskarımmmm sokmam valla karıların içine

anammm napıyım tatile gittik 10 tane otel gezdık hepsı aynı havuzun basına bi bakıyosun
anadan üryan karılar
balayı diye gezdık işde daha gitmeyız zaten coluk cocukla nası gezcen artık

kız gökyüzü anam ben kocamı kıskarımmmm sokmam valla karıların içine

Ben de çok kıskanırım...
Görümcem doğum yaptı, 3. kattayız, sütü gelmiyo diye eşim mama almaya gitti..Ben de camdan bakıyorum ona..Bi kızla konuşuyo gülerek falan,sarıldılar da..Anaaaaaaa, şok oldum..Millet doğurmuş falan demiyom nasıl çığırıyom hastanenin camından...
Herifffffffffff herifffffffffffffffff diye..(tabi adını söylüyom..)
Duymuyor tabi..
sonra geldi yanındaki yengesiymiş..Ben 3. kattan seçememişim.. İçeri girdi bütün doğuran kadınlar eşime bakıp güldüler..Milletin gözünden yaş geldiydi dikişimiz patlıcak diyorlardı...
Ayyyy,,ne çok utandıydımmm o zaman..

yaaaa ne güzel gelınce görüsürz bizimkılerın sitede evleri yalı tarafımı ne
tam bilmıyorum yanılmıyosam cumhuriyet sitesınde evlerı
4 ay falan kalıyolar yazın orda bizde 15 gun kalıyoruz senelik izin orda gecıyo

aa kesin görüşürüz..yaza bebeginle gelirsin artık:KK1: o siteyi bilmiyoorum ama halamların yalıda evleri, bizimkilerin çökertme tarafında..sevindim..denizi cok güzeldir örenin..:KK75:

Kızlar ben ekşi diye deliriyorum. Dünyadaki bütün limonları yiyebilirim. Birde peynirle yoğurt çok istiyor bu aralar canım. Kalsiyum ihtiyacından olsa gerek.
Kemik oluşumu ne zaman başlıyor bilen var mı?

Son düzenleme:
X