2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

sabah yogaya gittim yine..cok iyi geliyo kızlar..hareketsiz gecirmeyin hamileliginizi. tabi riskiniz varsa bilemem de...bide benim mide bulantılarım evde özellikle buzdolabını acıtıgımda ya da mutfakda yoogunlaşıyor...en azından vaktiniz varsa kısa yürüyüşler yapın..temiz hava cok iyi geliyor..

sabah yogaya gittim yine..cok iyi geliyo kızlar..hareketsiz gecirmeyin hamileliginizi. tabi riskiniz varsa bilemem de...bide benim mide bulantılarım evde özellikle buzdolabını acıtıgımda ya da mutfakda yoogunlaşıyor...en azından vaktiniz varsa kısa yürüyüşler yapın..temiz hava cok iyi geliyor..

aynen canim bende yemek yapamiyordum kisa bi süreye kadar. ama okadar degil simdi cok sükür

Ben yoga yapıyom da eşim gülüyo...
Yürüyüş yapıyorum ama...
Düşük tehlikem de var...
Ama hareketsiz, mutsuz,depresif bi anne olmak istemiyorum..
Özellikle hafta sonu yeşillik bi yerlere gidiyorum..
Kedi köpek de seviyorum,sonra elimi yıkıyorum...Çocukta hayvan sevgisi olsun, ilerde korkmasın diye...
Zaten az aklı ersin, civciv alacam ben Öykü hanıma...
Sonra kedi..
Sonra köpekkk....

kizlar ben dayanamadim bugün cok az kücük bir dilim sosis yedim...
Öykümü hehe bende kizim olursa öykü isimini düsünüyorum:)

Ben yoga yapıyom da eşim gülüyo...
Yürüyüş yapıyorum ama...
Düşük tehlikem de var...
Ama hareketsiz, mutsuz,depresif bi anne olmak istemiyorum..
Özellikle hafta sonu yeşillik bi yerlere gidiyorum..
Kedi köpek de seviyorum,sonra elimi yıkıyorum...Çocukta hayvan sevgisi olsun, ilerde korkmasın diye...
Zaten az aklı ersin, civciv alacam ben Öykü hanıma...
Sonra kedi..
Sonra köpekkk....

.

aman düşük tehliken varsa dikkat et canım...kısa kısa yürüyüşler yapabilirsin sanırım..ben de aynen hareketsiz kalmak istemiyorum..bide yoga beni ruhende cok rahatlatan bişey..köpek falan konusunda biziim köpegimiz oldugu için ve de bende toxoplazmaya daha önce bagışıklıgım olmadıgı için uzak durmamı söyledi doktorum..bence sen de fazla dokunma genede:KK3: ama ben de hayvanları sevsin korkmasın cok istiiyorum..

ben de naz ismini hep cok severim..kız olursa bi ismi kesin naz olcak..kendi ismimi de severim belki kendi adımı koyarım cocuga:KK1:

Bende 2 gün önce canım çok çekti diye mayonez yedim.
Ama çok azıcık...
Desene kız olurlarsa adaş olacaklar...

ama ben mayonez yedim cok yedim patates kızarttım mayonez yedım
hemde coook kumprle falanda yedımm
hergun yedım nerdeyse doktor bana yeme demedı yememem mı gerekıyodu

.

aman düşük tehliken varsa dikkat et canım...kısa kısa yürüyüşler yapabilirsin sanırım..ben de aynen hareketsiz kalmak istemiyorum..bide yoga beni ruhende cok rahatlatan bişey..köpek falan konusunda biziim köpegimiz oldugu için ve de bende toxoplazmaya daha önce bagışıklıgım olmadıgı için uzak durmamı söyledi doktorum..bence sen de fazla dokunma genede:KK3: ama ben de hayvanları sevsin korkmasın cok istiiyorum..

Canım herşey Allahtan diye düşünüyorum..
5 senelik evliyim ben, oolmuyordu..
Bu bebek benim mucizem,sürpriz oldu...Hemde hiç çalışmadık bile çocuk için...O yüzden mi bilmiorum çok rahatım..Allah korur onu diyorum.Vakti zamanı gelmiş demekki, kendiliğinden geldi..Tabi ıslak mendilim çantamda oluyo hemen siliyorum ellerimi..Su bulunca da hemen yıkıyorum..

patates kızartması ben de yerim..aman o kadar bişey olmaz..ama mayonez yeme..mayonez de çiğ yumurta kullandıkları için yememek gerekiyor ama o kadardan bişey olmaz..

Valla içinde çiğ yumurta var diye yememek daha iyi diye biliyorum ben..
Ama Allaha emanet bişey olmaz..Ben de yedim yani..Bundan sonra yememeye dikkat edersin.

Canım herşey Allahtan diye düşünüyorum..
5 senelik evliyim ben, oolmuyordu..
Bu bebek benim mucizem,sürpriz oldu...Hemde hiç çalışmadık bile çocuk için...O yüzden mi bilmiorum çok rahatım..Allah korur onu diyorum.Vakti zamanı gelmiş demekki, kendiliğinden geldi..Tabi ıslak mendilim çantamda oluyo hemen siliyorum ellerimi..Su bulunca da hemen yıkıyorum..

ben de aynı seyi düşünüyorum..ben de hiç ugraşmadan oldu....ben hep diyorum bebek zaten gelmek istedigi zamanı kendisi seciyo..ben de cocuk yapmıycam diyodum ama bi tarafımda 30uma kadar dogursam ii olur diyodu..demekki dogrusu bu zamanmış..dedigin gibi elini yıkıyosan bi sorun yok..o kadar pimpirikli olmaya gerek yok..olursa da olmazsa da Allahtan..:KK75:

içinde çiğ yumurta olduğu için pek tavsiye etmiyorlar ama bazen bende yiyorum kumpir falan mayonezsiz olurmu hiç

bu doktorlardan nefret edıyorum en iyiside aynı iinsan söler onu ye bunu yeme diye sormadan hıc bişey sölemıyolar

X