2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bugun uykum gelmedi şükür. Ama işler biraz yoğun o yüzden arada f5 yapıp okuyorum:))

sende yersin inşallah en kısa zamanda. Böyle zor olur yaa

Zor olmuyo aslında..
Yemiyorum kilo da vermiyorum..Baştan 2 kilo verdiydim serum yedikten sonra onu da geri aldım..Ne kilo alıyorum ne veriyorum...Halsizlikte yapmıyo..
Kusmayayım bulanmayayım da,ben yememeye razıyım..

buarada 2 gündür bulantılarım başladı, çıkarmıyorum ama ne görsem tiksiniyorum. canım hiç bişey istemiyor dün akşam bişeyler yedim gece 3 e kdar uyuyamadım tiksindim durdum yaa..zor hakkaten giderek artarsa.. ama ben razıyım kanamam lekelenmem olmasın bebeğim sağlıklı olsun da bulantı hamileliğin bi parçası..

ben de yarın gidiyorum inşallah bebişimin kalp atışlarını görür gelir size müjde veririm :KK9:

Insallah canim bekliyoruz güzel haberlerini

ben cumartesi gidicemmmmm allahım gecmıyo su gunler yaa

Evet cok zor oluyo beklemek:)
Bide simdi tiroid cikti ya o yüzden korkuyorumda acikcasi kötü bisi duymakdan

O da doğru...
O zaman sen burda yazsan da ben okuyamam..Neyse artık iznim bitince gelir okurum inşallah sağlıklı sıhhatli bebiş haberlerini...

Insallah tatlim. Bende zaten annemlerde olurum haber veremem o gün.
Kac gün bayram var orda?

buarada 2 gündür bulantılarım başladı, çıkarmıyorum ama ne görsem tiksiniyorum. canım hiç bişey istemiyor dün akşam bişeyler yedim gece 3 e kdar uyuyamadım tiksindim durdum yaa..zor hakkaten giderek artarsa.. ama ben razıyım kanamam lekelenmem olmasın bebeğim sağlıklı olsun da bulantı hamileliğin bi parçası..

ay canim benimde 6.haftada baslamisti 8.haftanin sonuna kadar cok kötüydü simdi biraz gecmeye basladi sanki. Insallah seninkide uzun sürmez

her ikisinde de allah yardımcın olsun valla leke görmekde zor bulantıda
Insallah canim bekliyoruz güzel haberlerin
Evet cok zor oluyo beklemek:)
Bide simdi tiroid cikti ya o yüzden korkuyorumda acikcasi kötü bisi duymakdan
Insallah tatlim. Bende zaten annemlerde olurum haber veremem o gün.
Kac gün bayram var orda?

9 gün bayram tatili verdiler ...
hiç korkma bişe cıkmaz hamilelikde oluyo böle seyler

ay canim benimde 6.haftada baslamisti 8.haftanin sonuna kadar cok kötüydü simdi biraz gecmeye basladi sanki. Insallah seninkide uzun sürmez

inşallah canım bi de ilaçlardan bi sersemim, evde sarhoş gibi geziyorum :)) ben de tam 6da başlamış oldum. umarım kısa sürer. halamın ilk hamileliğinde hiç bulantısı olmamış tek farklılık karnımın büyümesiydi diyo :)) ona çeker belki dedik ama olmıcak sanırım :))

kuzuuuu benim de canım şekerli yoğurt istedi bak sağol yapayım da yiyeyim iyi gelir :))

inşallah canım bi de ilaçlardan bi sersemim, evde sarhoş gibi geziyorum :)) ben de tam 6da başlamış oldum. umarım kısa sürer. halamın ilk hamileliğinde hiç bulantısı olmamış tek farklılık karnımın büyümesiydi diyo :)) ona çeker belki dedik ama olmıcak sanırım :))

kuzuuuu benim de canım şekerli yoğurt istedi bak sağol yapayım da yiyeyim iyi gelir :))

Ye kız, yoğurt faydalı...
Afiyet olsun bebişe, löp löp et olsun..

oh oh hadi iyisiniz vallah :)
Gerci bende daha bu hafta basladim gecen hafta gelmedim ise bu haftada öglen geliyorum 5de cikiyorum:))

X