2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım bebekler asalak olurmuş yani sadece kandi çıkarını düşünüp anneyi sömürürmüş anneminde bu vitamine ihtiyacı var biraz da ona kalsın demezmiş

Tamam bacım işte...
Aynı benim herifin tanımı bu..
Zaten yediği şeyler de benim herifin yedikleriyle aynı...
Başımda 1 di, 2 olacaklar...
Şikayetçi değilim ama...Bütün vitaminimi alsın bebişim..Tosun gibi olsun....O zaman da doğuramam..Normal kilosunda olsun,anacığını üzmesin...Kolay çıksın, pırrtttt diye..

Canım benim düşük tehlikem olduğu için yeme dedi..
Ispanak falan yiyebiliyom da, marulla maydanoz rahim kaslarını etkileyebilirmiş..

benim de var sayılır aslında lekelenme falan var, neyse ben de yemeyeyim maydonozu biliyorum. adet sökücü olarak bol bol yiyince adetim daha iyi başlıyordu. hatta kadınlar eskiden bebek düşürmek için maydonoz suyu içerlermiş...

kızlar yaw yiyeceklerden bahsetmeyin canım çekecek diye korkuyorum :)))

Kizlar bizim bebisler ikizler burcu olacak ya ben sevmem pek ikizleri :))

Ben de sevmem..
Benim herif ikizler..Mızmızdır..Küser durur...
Benim yüzüme tükürsen yarabbi şükür derim..
Bi de benim kocamla aynı güne geliyo olası doğum tarihi..
10 haziran doğumlu eşim..Doktor bebişe de 10 haziran dedi..

koyu yeşil yapraklılar yenilebiliyor hatta cok faydalı semiz otu vs. ama herkes doktorunu dinlesin yinede..bu normal hamileler için gecerli ama düşük tehlikesi olanlar daha dikkatli olmalı..

Ben de sevmem..
Benim herif ikizler..Mızmızdır..Küser durur...
Benim yüzüme tükürsen yarabbi şükür derim..
Bi de benim kocamla aynı güne geliyo olası doğum tarihi..
10 haziran doğumlu eşim..Doktor bebişe de 10 haziran dedi..

Neyse olsun canim ne yapalim:)
Benim esimde aslan burcu diyordum aslan olmasin:)

arkadaslar size bisey sorcam
ultrasona girmek tehlikelimi bilen var mi
yani bir hafta arayla tekrar ultrasona girilir mi

kızlar dün aceleden çıkmak zorunda kaldım kusuruma bakmayın eltim sezeryanla doğum yaptı doğumdan çıktıktan sonra nasıl acılar çektiğini nasıl bağırdığını bizzat gördüm tabii hepimizin öle olucak diye bişey yok ama ben bizzat gördüğüm için acayip korkuyorum sezeryandan inşallah allahım mecbur bırakmazda normal olur bebeğim bu arada benimde doğumum eşimin doğum gününe denk geliyo tabi bebiş dayanamayıp erken gelmezse

ama sonra evlilik yıldönümlerinizi yalnız kutlayamazsınız senin bundan pek hoşlanacağını sanmam

Kız bebişten sonra evlilik yıldönümü mü kalıyo...
Zaten sezeryan olursam son gecem kendi kendime diyecem...
Yat kızım, ömrünün sessiz geçen son gecesini yaşıyorsun..Yarından itibaren kucağından sıpa eksik olmayacak diye telkin verecem kendime...

bu arada kızlar bende ikizler burcunu sevmezdim ben aslanım eşim yengeç ama hayatta en başarılım olan burçmuş ikizler biraz mutlu etti bu beni

X