2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kesinlikle. ben de sürekli kontrol ediyorum arada sanki bişeyler geliyo gibi hissediyorum ama bakıyorum bişey yok :) wcde geliyo gerçi benim, wcye gitmeye korkuyorum :) cuma gününü iple çekiyorum. Allahım hayırlı sağlıklı bir bebek versin hepimize, birceye iki bebek tabi :))

wcde geliyor evet. ama aslında bu lekelenmeler her hamilede olabilecek seyler. Kanama olma durumu kötü. Çünkü rahim yerleşirken bu lekeler olusuyormus. Yukarı cıktıkça yani.
İnsallah ikimizde bu günleri atlatıcaz. Ondan sonra rahat rahat hamilelikler geciricez.İnşaaaalllah :)

bebekpoyraz durumun düzelmesine sevindim. olur böyle şeyler daha yenisiniz.sizinle birşey paylaşmak istiyorum ben izmirliyim orada dogdum orada büyüdüm şimdi eşimin görevi sebebiyle malatyadayız bugün 9u5geçe otobüsteydim otobüs durdu ama bir allahın kulu ben hariç kalkıp atasına saygı duruşuna geçmedi. izmirde hayat dururdu burada durmadı yolda yürümeye devam ettiler çok üzüldüm ve burada olmaktan utanıyorum

canım benim de memleketim doğuda bi şehir, oralarda da 10 kasıma elbette önem verilir, saygı gösterilir ama 9.05te herkesin saygı duruşuna geçtiğini ben ankarada bile görmedim, haberlerden istanbulu izliyorum orada gördüm. bunu ben saygısızlık olarak görmüyorum. unutma ki doğulu bi çok şehir Atatürk başka cephelerde mücadele verirken onun yolunda hareket ederek kendi mücadelelerini vermiştir. Urfası Antebi Maraşı gibi...o nedenle böyle bi durum için tüm bi şehri yargılamak hatta utanılacak olduğunu söylemek gerçek bi Ata severe yakışmaz... bu da dahil tüm genellemeler yanlıştır :) diyorum..

wcde geliyor evet. ama aslında bu lekelenmeler her hamilede olabilecek seyler. Kanama olma durumu kötü. Çünkü rahim yerleşirken bu lekeler olusuyormus. Yukarı cıktıkça yani.
İnsallah ikimizde bu günleri atlatıcaz. Ondan sonra rahat rahat hamilelikler geciricez.İnşaaaalllah :)

inşallah canım, hakkaten şu lekelenmeler bitsin ben bulantıya razıyım. ilacın yüzünden bi de sersem gibi geziyorum :)) dozu yüksek olduğu için sanırım..

bugün topik cok sessiz bende arada gelip okuyorum cıkıyorum
seydam candası sormusdu
sanırı mkrtaj oldu yoksa cokdan gelırdı buyuk ihtimalle dınlenıyodur

kesinlikle. ben de sürekli kontrol ediyorum arada sanki bişeyler geliyo gibi hissediyorum ama bakıyorum bişey yok :) wcde geliyo gerçi benim, wcye gitmeye korkuyorum :) cuma gününü iple çekiyorum. Allahım hayırlı sağlıklı bir bebek versin hepimize, birceye iki bebek tabi :))

:) amiiiiinn...

midem allak bullak yav :95:
doktor sabah akşam yazdı bulantı hapını ben sabah içtim sadece yarın yarısını sabah yarısını akşam içcem

birce bişey sorucam seninkinde 2 kese birdenmi göründü. Nasıl oluyor ikizlerde kese durumu kalp atısı 2 tanemi görülüyor. Ben cok istiyordum ikiz de :)))

Eve iki kese vardı, ikisinin kalp atışlarını ayrı ayrı dinledik. ama tek yumurta ikizlerinde tek kese olabiliyormuş bazen. ben ilk muayeneye gittiğimde 4.5 hafalıktı o zaman tek kese görünmüştü. 6 hafalıkken anladık ikiz olduğunu. cuma tekrar gideceğim doktora, bakalım ne durumdalar. ikiz olunca daha da strese girdim.

kızlar gecmısı okumayı bırakın biraz sohbet edelim bu ara
birbirimizden bi haber olduk seydaaa yakamozzzz

Eve iki kese vardı, ikisinin kalp atışlarını ayrı ayrı dinledik. ama tek yumurta ikizlerinde tek kese olabiliyormuş bazen. ben ilk muayeneye gittiğimde 4.5 hafalıktı o zaman tek kese görünmüştü. 6 hafalıkken anladık ikiz olduğunu. cuma tekrar gideceğim doktora, bakalım ne durumdalar. ikiz olunca daha da strese girdim.

yani ben 7 haftalıkken tek kese tek kalp atısı gördük birkaç gun önce. artık ikiz olma ihtimali yok sanırım :KK70:

aslında cok güzel bisey biri kız biiri erkek olsun daha iyi
ama tek korkutucu tarafı dogum
sen sezeryan mı yapıcan

X