2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

geçmişi okudum..bebekpoyraz bende cok agresifim bu ara önüme gelenle kavga edesim var..gecicek gecicekk bebegini düşün ii ol..öptüm.cıkıyorum

arkadaşlar dün LWCden karnı bebek baskılı tshirt3erden aldım karnı şimdilik boş ama çok hoş oldu eşiminde hoşuna gitti her gittğimde bakıyodum hamile kalırsam hemen alıcam diye dünde aldım güzel oldu cnm şimdiden hamile elbiseleri almak istiyor

ay umarım kimsenin canını cektirmem özür dilerim..ama ince bulgur olan her evde yapılabilir herhalde..ben de yok..öfff saglıklı diye balık getiriyo kocam şimdi..ama canım balık istemiyo yaaa :emir_bebek:

arkadaşlar dün LWCden karnı bebek baskılı tshirt3erden aldım karnı şimdilik boş ama çok hoş oldu eşiminde hoşuna gitti her gittğimde bakıyodum hamile kalırsam hemen alıcam diye dünde aldım güzel oldu cnm şimdiden hamile elbiseleri almak istiyor

sen iyi gene ben dün bütün gün bebek odalarına baktım internetten:KK16: delimiyim neyim..allahım hiçde sevmem böyle melankoli takılanları noldu bana bilmiyorum..hayat durdu hiçkimse hiiçbişey umrumda degil bi tek o iyi olsun yeter:2: megersem içimde ne büyük bi anaçlık varmış farkında degilmişim:21:

sen iyi gene ben dün bütün gün bebek odalarına baktım internetten:KK16: delimiyim neyim..allahım hiçde sevmem böyle melankoli takılanları noldu bana bilmiyorum..hayat durdu hiçkimse hiiçbişey umrumda degil bi tek o iyi olsun yeter:2: megersem içimde ne büyük bi anaçlık varmış farkında degilmişim:21:

bende şimdiden neler neler bakıyorumda kendimi frenliyorum :KK9:

ben geldim kızlarrrrr..
sonunda duydum bebişimin kalp atışlarını çok mutlu oldum..ağlamamak için kendimi zor tuttum..şükür Allahıma nasip etti...pazartesi tekrar gideceğim doktora bu arada progestana devam ama düşük doz.
bebekpoyraz üzme kendini stres çok önemli senin ve bebeğin için..umarım eşin ile aranız düzelmiştir.

bide bende 2 gündür şöyle oluyo kızlar cnm bişeyi çok çekiyo bir iki tane yedikten sonra midem bulanıyor iştahım kaçıyor sizdede oluyor mu

X