2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

eve giderken alıcam malzemelerini yapcam bol limonlu dayanamam pilav yerine onu yerim.:)))))

ay ben üşendim yaa..afiyet olsun sana canım:KK23: ama bidaha demem burdan bişey canım cekerse bulan var bulamayan var aklıma gelmedi etrafımın hamilelerle cevrildigi:86:

aynen bende de oluyo..dengesiz bişey oldum..bi istedigimden ertesi gün nefret ediyom..yani yarın kısırı yapıp yemeyebilirim..:KK35:

aynen cnm turşu çekti bi kase kattım 3 tane yedim 4.yü ısırdım midem bulandı dün gene markette bişey gördüm normalde hiç sevmem ağzım sulandı ama nasıl neyse aldım eve geldim 3 4 tane yedim gerisi gene midemi bulandırdı kaldı

kızlar benim balık geldi..kısır niyetine balık yiyeyim artık naapyım..o daha faydalı bebek için..öpüyorum hepinizi..görüşürüüz...

kızlar allah askına yemek konusunu kapatın ya valla ben yapamıyorum
rüyalarıma giriyoo ......
bu ara forumdan da uzak kaldım yarın aksama kadar burdayım
bendeeee benim planımda yarın bu işimi halletmekti
şu bebek sağlıkla bir doğsun lazere gidicem bıktım valla

bende bebek oldukdan sonra hemen lazere gidicem hemennnnn

kızlar allah askına yemek konusunu kapatın ya valla ben yapamıyorum
rüyalarıma giriyoo ......
bu ara forumdan da uzak kaldım yarın aksama kadar burdayım

bende bebek oldukdan sonra hemen lazere gidicem hemennnnn

ben lazere baslamıstım 4-5 aydır nerdeyse bitmişti ama malesef ara verdim 1-2 sene kadar şimdi :)

ben geldim kızlarrrrr..
sonunda duydum bebişimin kalp atışlarını çok mutlu oldum..ağlamamak için kendimi zor tuttum..şükür Allahıma nasip etti...pazartesi tekrar gideceğim doktora bu arada progestana devam ama düşük doz.
bebekpoyraz üzme kendini stres çok önemli senin ve bebeğin için..umarım eşin ile aranız düzelmiştir.

hadi gözünaydın.

ben geldim kızlarrrrr..
sonunda duydum bebişimin kalp atışlarını çok mutlu oldum..ağlamamak için kendimi zor tuttum..şükür Allahıma nasip etti...pazartesi tekrar gideceğim doktora bu arada progestana devam ama düşük doz.

ayy canım çok sevindim darısı başıma ben de cuma gidiyorum inş. :KK52:
progestana ben devam ediyorum baya yüksek doz malesef ama lekelenmem çok çok azaldı yok denecek kadar. tabi o kanamadan sonra ödüm patlamıştı ama şimdi iyiyim.

ayy canım çok sevindim darısı başıma ben de cuma gidiyorum inş. :KK52:
progestana ben devam ediyorum baya yüksek doz malesef ama lekelenmem çok çok azaldı yok denecek kadar. tabi o kanamadan sonra ödüm patlamıştı ama şimdi iyiyim.

benimde iki gundur cok az yok denecek kadar.insan ne kadar mutlu oluyo dimi :) sende kontrol ediyomusun surekli :))

bebekpoyraz durumun düzelmesine sevindim. olur böyle şeyler daha yenisiniz.sizinle birşey paylaşmak istiyorum ben izmirliyim orada dogdum orada büyüdüm şimdi eşimin görevi sebebiyle malatyadayız bugün 9u5geçe otobüsteydim otobüs durdu ama bir allahın kulu ben hariç kalkıp atasına saygı duruşuna geçmedi. izmirde hayat dururdu burada durmadı yolda yürümeye devam ettiler çok üzüldüm ve burada olmaktan utanıyorum

bebekpoyraz durumun düzelmesine sevindim. olur böyle şeyler daha yenisiniz.sizinle birşey paylaşmak istiyorum ben izmirliyim orada dogdum orada büyüdüm şimdi eşimin görevi sebebiyle malatyadayız bugün 9u5geçe otobüsteydim otobüs durdu ama bir allahın kulu ben hariç kalkıp atasına saygı duruşuna geçmedi. izmirde hayat dururdu burada durmadı yolda yürümeye devam ettiler çok üzüldüm ve burada olmaktan utanıyorum

senin gibi atasının izinde giden biri orda yasadıgı için malatyalılar gurur duymalı arkadasım. Bende bugun sabahtan beri 9.5 gece görüntülerini izleyip aglıyorum. İnanılmaz bir duygu patlaması içindeyim. senin yazdıgın bile gözlerimin dolmasına yetti cnm.

teşekkür ederim alevisil arkadaşım bende haberleri izlerken çok agladım ve dogacak çocugumu atasına saygılı olarak ilk günden itibaren yetiştirecegim çocuguma alacagım ilkşeyde bir atatürk portresi olacakki onunla büyüsün

teşekkür ederim alevisil arkadaşım bende haberleri izlerken çok agladım ve dogacak çocugumu atasına saygılı olarak ilk günden itibaren yetiştirecegim çocuguma alacagım ilkşeyde bir atatürk portresi olacakki onunla büyüsün

aynen öyle. benim kızım yuvada atamızla ilgili bir suru faliyet yapmıs arkadaslarıyla. Banada rozet hediye etti gelince. Basladık gene aglamaya tabii. Çocuklarımızın ata sevgisiyle buyumesi cok onemli. Millet olarak böyle günlerde buna çok ihtiyacımızvar. hele sen birde izmirli olarak bunu cok dorukta yasayan birisindir eminim. bak gene basladım aglamaya :)))

aaa bende aglıyorum kapatalım konuyu üzülmeyelim biz daha ölmedik. bende çocugum büyüsün bana bahsettigin gb şeyler yapsın istiyorum :) allah bagışlasın

aaa bende aglıyorum kapatalım konuyu üzülmeyelim biz daha ölmedik. bende çocugum büyüsün bana bahsettigin gb şeyler yapsın istiyorum :) allah bagışlasın

dogru dogru aglamayalım şimdi bizim bol bol gülmemiz lazım :)
saol cnm seninde Allah tamamına erdirsin benden 2 hafta öndesin. Senin bebiş kesin ikizler olacak . Bende ikizler olmasını çoook istiyorum :)

aaaa sorma kocamda ikizler biriyle zor baş ediyordum iki taneyle ne yapıcambilmiyorum :)

benim kocam ve kızım koç hatta dogum gunleri bile tesadüf aynı oldu. Ben ikizlerim :KK70: 4 haziran benim d.günüm bebişin beklenen 28 haziran aynı gün olması imkansız gibi ama en azından 22 sinden önce dogarsa ikizler olur:) Hesap kitap yapıldı. Hep bunu istiyordum şansa haziranda dogum yapıcam hiç ayarlamadık oysaki :KK70:

benimde iki gundur cok az yok denecek kadar.insan ne kadar mutlu oluyo dimi :) sende kontrol ediyomusun surekli :))

kesinlikle. ben de sürekli kontrol ediyorum arada sanki bişeyler geliyo gibi hissediyorum ama bakıyorum bişey yok :) wcde geliyo gerçi benim, wcye gitmeye korkuyorum :) cuma gününü iple çekiyorum. Allahım hayırlı sağlıklı bir bebek versin hepimize, birceye iki bebek tabi :))

X