2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bugün bizde doktordaydik teyzeleri :KK49:cok sükür hersey yolunda gidiyor kuzucum:emir_bebek: büyümüs anneye babaya el salliyordu abir duygu :KK43:duygulanmamak elde degil cok sükür rabbime :KK61:sonuna kadar hepimizin yüzünü güldürsün insallah :KK71:

Son düzenleme:
slm
benim sat tarihim 24 ağustos ama geç döllenme olmuş galiba 11 hafta 2 günlük olması gerekirken 9 hafta 2 günlük buna görede sat tarihi 6 eylüle gelmiş oluyor
yaşım 31
hamile kaldığım kilo 65
doğum zamanı 13 haziran

kese görüldü kalp atışı duyuldu bebişimin :)

listeye eklerseniz sevinirim teşekkürler:nazar:

bu mesajı leyla01 gönderirmisiniz

canim benim toplu igne basi kadar 2 tane gordum camasirimda . cok cok azdi ama korkmama yetti yarin kontrolum var 10 gundur yatiyorum bende

benim senden çok daha fazla oluyor canım, ama yapabileceğim bişey yok. ben de korkuyordum, geçen acillik bi vakam oldu hatta, artık korkmuyorum. yani ne olacaksa o olacak zaten, ben elimden geleni yapıyorum dinleniyorum, ilacımı alıyorum. malesef dozu baya fazla oldu. cumaya kadar böyle. cuma günü kontrolüm var canım. hakkımızda hayırlısı. sen bebeğinin kalp atımlarını duydun mu?

Gunlerim oyle yogun geciyor ki, ne bebegimi, ne forumu takip edebiliyorum. Doktor kontrolumu bile 10 gun geciktirdim... Sayfalar cok ilerlemis burda, okuyamiyorum hepsini, yeni gelenler hosgelmisler.. eski arkadaslarima da selamlar. Ozellikle SEYDAMM

selam arkadaslar,ben de aranizdayim... Allaha sukur ben de hamileyim 11. haftamdayim..insaallah hepimizin saglikla hayirlisiyla gecer hamileligimiz ve bebislerimize kavusuruz...beni de ekler misiniz lutfen...
sat:29 agustos
dogum tarihim:6 haziran
kilom:60

kızlar bende ekzama var elecom diye bi damla kullanıyorum içinde az miktardada olsa içinde kortizon var.hamilelikle birlikte tekrardan nüks etti. hatta alnımada gelmeye başladı acaba bu damlayı kullansam bi zararı olur mu kızlar:44:

günaydın arkadaşlar ..
öncelikle bugun 10 kasım Ulu Önderimizi rahmetle ve saygıyla anıyorumm
Ruhu şad olsun.............

X