2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ben aşırı derecede açıkıyorum müthiş derecede iştah açıklılıgım var bıde sakız ciğnersem kendıme yemek yetıstıremem herhalde :KK52: Benim bide bulantım olmadı karnım acıktıgı an yemek yemezsem o zaman oluyo cok kılo alcam galıbaaaaa bu gıdıslee:KK50:

aman olmasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn oda zorrrrrrrrrr cok kotu ceken bılır mıde bulantısını suan kendımı zor tutyorum o bıcım

aman olmasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn oda zorrrrrrrrrr cok kotu ceken bılır mıde bulantısını suan kendımı zor tutyorum o bıcım

ayyyy canım benım yaaa valla allah gercekten yardımcımız olsun herkezde ayrı bı sorun allah beterınden saklasın napalım bebiş için değerrrr :90:

ayyyy canım benım yaaa valla allah gercekten yardımcımız olsun herkezde ayrı bı sorun allah beterınden saklasın napalım bebiş için değerrrr :90:

cok kotuym agzımdan gelse burnumdan gelyo resmen yedıklerım dun resmen nefes alamadım ya ölüyorum dedım esım kurtardı oda korkuo basıma bır ıs geleck dıe

Kızla sabahları bı 8 de kahvaltı yapıyorum bıde 11 de kahvaltı yapıyom yanı bı evımde yapıyom bıde işe gelınce yapıyom öğünlerim 2 şer 2 şer olmaya başladıııııııı imdattttttttttttttttttt :KK53::KK31::KK52:

slm slm slm :KK36: :KK66: :emir_bebek: :KK62: :nazar: :KK19: :KK64:

kızlar doktordan geliyorum bebişimin kesesi oluşmuş 5 haftalık bebeğe uygunmuş daha bebeği göremedik ama 9.4 mm miş ayyyy minnacık testler istedi onları yaptırıcam işte böyle çok sevinçliyim

Kızla sabahları bı 8 de kahvaltı yapıyorum bıde 11 de kahvaltı yapıyom yanı bı evımde yapıyom bıde işe gelınce yapıyom öğünlerim 2 şer 2 şer olmaya başladıııııııı imdattttttttttttttttttt :KK53::KK31::KK52:

hahahahahahahaha ne guzellllllllllllllllllllllll bıde ben yıyebılsem ama bıde sole bıse var onceden bır ekmek bıze bır gun gecıryor ayrıca sabahad kalıyodu sımdı kahvaltıda bıtmeye yakın oluo velet kemırmeye basladııııııııııııııı sanırım ama yıyemıom yınede anca tursu fıstık salakca seyler :KK30::KK9::KK9:

ben aşırı derecede açıkıyorum müthiş derecede iştah açıklılıgım var bıde sakız ciğnersem kendıme yemek yetıstıremem herhalde :KK52: Benim bide bulantım olmadı karnım acıktıgı an yemek yemezsem o zaman oluyo cok kılo alcam galıbaaaaa bu gıdıslee:KK50:

sanki beni anlatıyorsun :KK1: ama akşamları o kadar abartıyorum ki anca sakızla iniyor biraz:)

az az yersen hiç problem olmaz. Zaten hamile lerin günde en az 6 öğün az az yemeleri lazım. Yani sık sık az az :)

iyi akşamlar kızlar..anca geçtim pc başına..okuldan geldim yemek yedim dinlendim falan filan..kızlar ben yarın doktora gideceğim kalp atışlarını duymak için...dua edin olur mu...çok korkuyorum çünkü..öptm hepinizi

iyi akşamlar kızlar..anca geçtim pc başına..okuldan geldim yemek yedim dinlendim falan filan..kızlar ben yarın doktora gideceğim kalp atışlarını duymak için...dua edin olur mu...çok korkuyorum çünkü..öptm hepinizi

:KK9: cep telinin ses kayıt özelliği varsa mutlaka kaydet sesini. Sonrasında dinlemek çok keyifli oluyor :)))):KK64:

bebekpoyraz ayy bende heyecanlandım ya git bakalım ne dicek

arkadaşlar ben kabızlık ve gaz sorunumu şöyle geçirdim dünden beri rahatım...dün sabah 1 kaşık zeytinyağı limon içtim hakiki yağ ama iyi geldi kızlar tavsiye ederim

ne güzel hadi selametle cnm nesinden korkuyosun kız ne işte bebişin varlığını hissedicen iyicene:emir_bebek: :nazar:

X