2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ya dr um cok ıyı öle seymı olur benım gozumden kacmaz dedı ya bende gordum tek keseydı drum dıokı tek kese olup tek yumurta ıkızı olanda ama sanmıyorum dedı ben anlarım dedı dr umnda kafası karıstı bana bıldırcekler bırazdan hastaedekı dr arayıp

iyiym bıraz cnm tşk ederım kafam karsık ya dun serumdan sonra dr geldı ıkız gebelıgı olan sızmısınız dedı esım bana bakı ben esıme ultrasonada aldı anlamadım kafam cok karısık dr umu aradım bır gel bakalım cmrts gunu benım gozumden kacmazdı ama belli olmass dedı dr arıcak hastanedekı benım dr umn calıstıgı hastenede takıldı serum bana bakan dr un adını verdım arıcaklar muayene den :26::26:

canım ultrasondan bakarken söylemedi mi ikiz mi tek mi? ben doktora ilk gittiğimde tek kese vardı ama çok küçüktü o zaman 4.5 haftalıktı. 6haftalıkken gittiğimde 2 kese vardı. ama burda ikiz olduğunu daha geç öğrenenleri okudum. tek yumurta ikizlerinde sonradan bölünebiliyor sanırım. gönlüne göre versin Allah...

geldim ben uff dr anca çıkabildim.... kusmalarım için bi ilaç ayzdı bakalım tahlillerimde süper çıkmış aferim bizeeee .1 ay sonra tekrar gel dedi. inş. 1 ay son cinsiyetide belli olur kızlarrr:KK1::KK1::KK1:

geldim ben uff dr anca çıkabildim.... kusmalarım için bi ilaç ayzdı bakalım tahlillerimde süper çıkmış aferim bizeeee .1 ay sonra tekrar gel dedi. inş. 1 ay son cinsiyetide belli olur kızlarrr:KK1::KK1::KK1:

1 ay sonra 10 haftaalık olyo anam bızımkı bellı olurmu acaba bu cmrtsı gıttımızde

valla benım teyzemın oglu ıkı aylıklı dr oglan dedı ama dr dan dr a deısıyor tecrube yanı dur bakalım ay cok heycanlıyım :13:

bende ama dr gidincede kesin konuşsun yaa ona göre hazırlıyo insan kendi mesela hani diorlar %70 erkek miş falan diye dr desin bu kız/ erkek olucak nasipse falan desin 2 aylıkta nerde görmüş hemen yaaa :KK1:

bende ama dr gidincede kesin konuşsun yaa ona göre hazırlıyo insan kendi mesela hani diorlar %70 erkek miş falan diye dr desin bu kız/ erkek olucak nasipse falan desin 2 aylıkta nerde görmüş hemen yaaa :KK1:

ercekten cok ıyı bır dr du 50 kusur yasında ama öldu nerdee kaldı öle dr lar yaa :KK70:

egeeeeeeeeee aradılar cumartesı bır gelın bakalım dedı ya sordum sonuc ne dıe siz bır gelın dedı ay bayılcam sımdik yaaaaaaaaa :KK9::KK9:

ya aklımı oynatcam sımdı dr nıe bole celıskılı konusdu offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ıkızmı aacaba yaaaaaa:26::26:

X