2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

küsmeyin ne olur ben evdeyım yarın kızım gelıyo kaynanam ve kayınpederimle temizlik yapmam lazım 7.30 da kalktım ve hala işim bitmedi valla 35 kere oturup ara verdim :'52:

yorma kendini boşver

Canım kabızlık için benim formülüm mercimek çorbası.
Hem çok besleyici hemde bağırsakları çalıştırıyor. Mutlaka deneyin derim.

denemem mi hiç

ya kızlar bişi sorcam ben tek tek alıntı yapıyorum böyle bi kaç alıntı birden yapmak istiyorum ama nası yapacağımı bilemiyorum

ben de sadece corba içebiliyorum..mercimek de favorim..:)kendim yapıyorum corbaları herhalde faydası olur..

Cnm malesef yapamadim. Iyiki bahsetmisim birsuru kisi yapamiyormus.
Benim SAT 7 Eylul 2010
Bana da yapar misiniz kizlaarr.
canım ben şimdi geldim yemek yapıyodum
ama yapmıssın sanırım
kızlar yaaa bee kabızlıktan mahvolduuum bana kayısı dışında bi çare söyleyecek var mıı??
salatalık bence en iyisi hem faydalı hem cözüm sabah aksam 1 tane ye
Kizlar nasilsiniz ozur dilerim size slm vermedim sanirim cok miskinim bu gun hic bir sey yapmak istemiyorum
biz sana slm vermesek neler olurdu acabaa
nese sen msnden konus
Ben maalesef 4 kilo aldım. Ödem yaptı vücudum. Zaten rahat 1 kilosunu göğüslerim aldı.
Herkes farklı canım kilo almaman sevindirici bence. Sen kimseye bakma.

bende aldım benım gösulerım en az 3 kilo almısdır
inek memesi gibi oldu uffff tasıyamıyorum artık sırtım agrıyo :92::92::92::92:

mercimek çorbasını hemen ocağa koyuyoruum

daha da geçmezse dr umdan magnezyum istiyoruuum

küsmeyin ne olur ben evdeyım yarın kızım gelıyo kaynanam ve kayınpederimle temizlik yapmam lazım 7.30 da kalktım ve hala işim bitmedi valla 35 kere oturup ara verdim :'52:

canım yorma kendini. bırak temizliği falan. hamilesin sonuçta anlayışla karşılamaları lazım, kayınvaliden yapsın gelince. bu arada kızına da kavuşuyorsun nihayet, gözünaydın

bende soda içiyorum mineral var diye mideme çok ii geliyor eger kayısı yiyemiyorsanız geceden suyun içine koyup sabah suyunu içebilirsiniz aç karnına o da ii geliyor birde tabi ki elma müthiş işe yarıyor
birde kabızlık problemim geçecek diye telkinde bulunabilirsiniz herşey önce beyinde biter beynin önüne olumsuz mesajlarla set koyunca gerçekten şikayet devam ediyo bi nevi secret:))))

Ohh şifa olur inşallah. Bol su içmeyi de unutma.

inşallaaaah... bebeklerimize yarasııın :)
bayıla bayıla su içen ben suya hasret kaldım yaa içtikçe midem bulanıooo dr da yudum yudum ara ara iç dedi ama ben elime aldım mı bakmışım ki bardak bomboş kalmıış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…