2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim bebiş tüp bebek biliyorsunuz transferden sonra bende her gün 1 taneye yakın nar yedim bu söylenenlerden haberim yoktu tabii

eğer düşük yapıyor olsa benim bebiş tutunamazdı diye düşünüyorum nacizane eğer düşecekse hiçbir şekilde engel olamayız ama eğer yaşayacaksa ne yaparsak yapalım düşmez dedi benim dr um

anam kız benden buyuksun hahahahaha ben 22 yasındayım anam en bebe benım herla bu stede

hehe ben evlendiğimde 22 yaşındaydım sen bebeği erken yapınca küçük kalmışın azcık

bizde 2 sene istemedik sonrada bi sene olmadı yaş oldu 25 anlıcağıın yaşlandıık

Kizlar nasilsiniz ozur dilerim size slm vermedim sanirim cok miskinim bu gun hic bir sey yapmak istemiyorum

benimde canım hiç bişey yapmak istemiyorum..halsiz ve tembelim..zorla bişeyler yedim..gecen hafta 2-2.5 litre su içiyordum hergün artık su da içemiyorum..

arkadaşlar ben 9 hafta 4 günlülğüm kilo aldınız mı siz ben hiç almadım 52 ile hamile kaldım su andada 52 yim herkes ay 1 kilo bile mi almadın diyolar sinir oluyorum doktorum da tam aksine ilk 3 ay kılo almak yok dedi sizlerin durumlar nasıl

Hem dinç tutuyor,hemde bağışıklık sistemini destekliyormuş.
Ben 6. haftdan beri hemen hemen her gün içiyorum. Çok şükür gayet iyiyiz. Doktorum özellikle söyledi, günde 1 çay bardağı iç diye.

bence gayet normal..zaten ilk 3 ay kilo almamak sonlara dogru kilo almak ve annenin degil bebegin kilo alması en güzeli..öle etrafında söylenenlere kulak asma..gayet ii duurmdasın bence..

Ben maalesef 4 kilo aldım. Ödem yaptı vücudum. Zaten rahat 1 kilosunu göğüslerim aldı.
Herkes farklı canım kilo almaman sevindirici bence. Sen kimseye bakma.

hehe ben evlendiğimde 22 yaşındaydım sen bebeği erken yapınca küçük kalmışın azcık

bizde 2 sene istemedik sonrada bi sene olmadı yaş oldu 25 anlıcağıın yaşlandıık

yaşlandık demek için çok erkenn
bak 30 da kayıyor ellerimden :18:
daha gencim benn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…