2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar yaaa..bişey sorcam ,ben şimdi özel hastanede muayenelerimi oluyorum ,ama tahlillerimi devlette yaptırmak istiyorum ,ne yapmam gerek devletteki doktora gidip böyle böyle desem kabul etmez heralde ,acaba şimdiden onadamı muayene olmaya başlasam nedersiniz??

performsansınızda düşme gördüm kızlar saat 15:15 hala 2 sayfa ilerlemiş herkes kocişlerle pazar keyfi yapıyo anlaşılan

devletteki doktora bişy söyleme normal muayeneye gider gibi git tahlilerini henüz yaptırmadıgını söyle labaratuara gönderir o zaten için rahat etmiyosa arada özele kontrole gidersin yine

slm kızlar bende 2011 hazıran 13 gıbı ıkızlerımı dunyaya getırcem ıns.ben devlete gıdıyorum ozelle arasında pek fark goremıyorum aynı ılgı alaka ordada var bıkac ay sonra renklı ultrason ıcın gıtmeyı dusunuyorum bır kerelıgıne...herkezı tebrık edıyorum bu arada

hoşgeldin, tebrik ederim. benim de ikizlerim olacak inşallah. sorunsuz bir hamilelik diliyorum...

kızlar, benim bu aralar çok akıntım geliyor. sizde de oluyor mu? anormal bir şeyler mi var ki?

bende özele muayneye gidiyorum bakdım tahliller cok pahalı tuttu
devlete gittim devletteki doktora muayne bile olmadım
dedim tahlileriim vardı yazarmısınız hemen yazdı gönderdi işine bile geliyo muayne etmemek
kızlar, benim bu aralar çok akıntım geliyor. sizde de oluyor mu? anormal bir şeyler mi var ki?

olmaz mı canım akıntı hamilelik belırtilerinden biri akıntı zaten
sıvı cok tuketıyosundur akıntın fazladır
bide ben fark ettım ayakda durunca cok oluyo

ne bileyim bu ara aşırı oluyor. kanamam geldi sanıyorum sürekli, korkuyla bakıyorum ( neyse sağol, rahatladım biraz.

kızlar merhaba,
progestanı 2 katına çıkardı doktor, ama hala tuvalete gidince 1 damla kadar çok koyu renkte sanki siyah gibi sıvı halde leke geliyor cuma günü randevum var ne yapsam bilemedim. aranızda 5-6 haftalarda bunu yaşayan oldu mu ?
hepiniz kalp atışlarını duydunuz mu? ben de cuma günü gideceğim inş duymaya..

canım üzülme ben böle sorunlar yasamadım
ama bii cok arkadasımızda var böyle sorunlar
el birliği ile atlatıcaz gecicek bu günler üzülme sen
üzülürsen bebişinde üzülürr

bende de çok oluyo ya aynen kanama sandım bugün baktımki akıntıymış aman herşey yolunda olsunda ...

canım kalkmadan dinlenmeye bak sadece ihtiyaçların için kalk mümkünse lekelenmeyi önlemenin tek ilacı dinlenmek uzan ayaklarının altına yastık koy yat öyle sürekli biraz sıkıcı olacak ama progestanla birlikte yaparsan geçiyor kanaman artmadıkça korkma ama artmaması içinde bol bol dinlen canım

iyiyim canım benimde kociş evde yazamıyorum çok fazla o yüzden yarın gidiyo gidince yine sizinleyim :) kimseler yok bugün sanırım kocalar evde olunca bırakıp gelemiyo kimse :) sen nasılsın canımmm

iyiyim canım benimde kociş evde yazamıyorum çok fazla o yüzden yarın gidiyo gidince yine sizinleyim :) kimseler yok bugün sanırım kocalar evde olunca bırakıp gelemiyo kimse :) sen nasılsın canımmm

bende iyim napıyım işde yazma yazma yanlız bırakma kocanı
bizde dün gezdık bugun de öglene kadar gezdık
öglen benı eve bırakdı gitti ... oturuyorum okey oynuyorum

ben yaşadım canı hala kullanıyorum progestanı..bende daha kalp atışını duymadım çarşamba gideceğim doktora..bol bol dinlen sadece wc ye gitmek için kalk ayağa..inşallah duyarsın canım kalp atışlarını..üzme kendini

HAYATTA KÜÇÜK İP UÇLARI
# Para hakkında fazla konuşma!
# Her gün 30 dakika yürüyüş yap!
# Her yemekten önce ve sonra şükret!
# Sağlık kuralları ve ilk yardımı öğren!
# Her gün 6 bardak su içmeyi unutma!
# Seni seven ve sevdiğin insanları koru!
# Kendini ve başkalarını affetmesini bil!
# İyilik etmenin etkisini asla küçümseme!
# Sırrını açıklamadan önce iki defa düşün!
# Keyifsizliklerini ve sinirliliğini açığa vurma!
# Maaş çekini imzalayan kişileri asla eleştirme!
# Kalem ve not defterini her zaman yanında taşı!
# Kaybedecek şeyleri olmayan insanlardan kork!
# Çocuklarını anlamaya çalış, yargılamaya değil!
# Başarıya, huzura, sağlığa kavuşunca iyi değerlendir!
# Evliliğini güzelleştirmek için her gün bir şeyler yap!
# Kendine yapılmasını istemediğini hiç kimseye yapma!
# Evliliğin başarısı: Doğru eş bulmak, doğru insan olmaktır.
# Cesaretli ol, geçmişine baktığında yapmadıkların için üzül!
# Anne - babanı ve eşini eleştirmek istediğin zaman dilini ısır!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…