2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

gününüz nasıl geçti kızlar ben yorucu bigün geçirdim

şuanda baya bi belim ağrıyoo uzandım allah korusun

ben normal kendine dikkat edemeyen biriyim ama böyle olunca baya bi telaşlanıyo insan

kızlar ben diyetisyene gitmek istiyorum normalde kilolu bi insanım daha fazlada kilo almak istemiyorum yani gereksiz kilolardan bahsediyorum bunun için gitmeyi düşünüyorum

ceza teşekkür ederim canımm nikahta önce davrandım bizimkilerde fotograflamak için hazırda bekliyodu zaten kim basarsa bassın çekecez demişlerdi bende fırsatı kaçımadım topuklu ayakkabıyla ezdim ayagını :))
benide ekle cnm merak ettim bende:KK19:

tamam canım ekliyorummm

bende daha meleğimle tanışmaya gidemedim güzeller güzelimi göremedim çok merak ediyorum bende:92:

benimde 29 eylül bu arada

en küçük bebeğimiz seninki sanırım canımcım

yakamoz foto.larını gördüm, maşallahın var valla. hele gözlerin çok güzel. gerçi ben baştan hep profil fotoğrafın gibi düşünüyordum nedense :KK1: sonradan dikkat ettim nurgül yeşilçaymış:))

yakamoz foto.larını gördüm, maşallahın var valla. hele gözlerin çok güzel. gerçi ben baştan hep profil fotoğrafın gibi düşünüyordum nedense :KK1: sonradan dikkat ettim nurgül yeşilçaymış:))

anaaa valla nurgül yeşilçaymıymış anammmmmmmmm koptum vallaaa :KK66::86::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

teşekkür ederim canımmm :)) o hatun benden güzel ama yaşlandı artık yerini bana bıraktı :KK1: şaka bi yana saol canımmm güzel sözlerin için teşekkürler :KK16:

benimde 5+1 cnm

öyle galiba kaç kişiyiz bu arada

benim 23 eylül ama 1 hafta geriden gidiyoruz, benim de 5+1 bugün. sen kalp atışlarını gördünmü canım? ben haftaya cuma gidicem, karnımdan göremezse alttan bakacak lekelenmelerim olduğu için evde dinleniyorum moralim bozuk bugün. :KK14:

bızıstedık cnm evet bebiş istedık :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: o kadar olmayan varkı olsun gec olcana erken olsun benle buyur yasım 22 daha :KK70::KK70::KK70::KK70:

tebrik ederim canım o zaman..tabiki olmamasındansa böyle hemen olması da ii olsa gerek..gerçi bn biraz evliliğin de tadının çıkmasından yanayım,eşinle başbaşa olmak,gezip tozmak..o yuzden hemen düşünmedik,2 yıllık evliyiz şimdi hamileyim,28 yaşındayım..belki peşpeşe istediğim içindir:KK8:
ama yaşına ragmen cesaterinden dolayı kutluyorum:KK9:

tebrik ederim canım o zaman..tabiki olmamasındansa böyle hemen olması da ii olsa gerek..gerçi bn biraz evliliğin de tadının çıkmasından yanayım,eşinle başbaşa olmak,gezip tozmak..o yuzden hemen düşünmedik,2 yıllık evliyiz şimdi hamileyim,28 yaşındayım..belki peşpeşe istediğim içindir:KK8:
ama yaşına ragmen cesaterinden dolayı kutluyorum:KK9:

benimde yaşım 23 e yeni girdim ama 15 aylık kızım var şimdide hamileyim :KK9:

valla bende dikkat etmedim bnmde hayalımde oyle canlanıyodu bak bnm resmımdede artık kızım var o resımde kızıma ait netten alma değil :KK9:

anladık herhalde onu :KK33: ya yakamozun da kendisi olmadığını biliyordum, şimdiden göbeği o kadar olacak değil herhalde :KK1: ama nedense kafamda o foto.daki gibi canlanıyordu, napayım

sezzzzzzzzzzz nerdesin yine geçmişemi daldın yaaaaaaaaaaaaa 1 saattir burdasın bişey yazmıyosunnnnnnnnnn :KK19:

benim 23 eylül ama 1 hafta geriden gidiyoruz, benim de 5+1 bugün. sen kalp atışlarını gördünmü canım? ben haftaya cuma gidicem, karnımdan göremezse alttan bakacak lekelenmelerim olduğu için evde dinleniyorum moralim bozuk bugün. :KK14:

yok cnm daha ben gitmedim doktora ayın 29 unda randevum benim hasabıma göre yani adet tarihime göre böle yoksa daha dr gitmedim cnm

bişey yoktur umarım bugün bende yorulunca hemen telaşlandım korkutma cnm kendini

anladık herhalde onu :KK33: ya yakamozun da kendisi olmadığını biliyordum, şimdiden göbeği o kadar olacak değil herhalde :KK1: ama nedense kafamda o foto.daki gibi canlanıyordu, napayım

:KK60::KK9: ay ay çok komik be yawwfff bende kızım hakkında yorum yap diye yazmıştımzaten :KK16::KK17:

X