2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar gittim uyudum geldim meyve yiyecektim ama doğru düzgün yiyemedim tatlı istemiyor canım hiç yaa..hafiften hafiften bulantılarım başlıyor sanırım. lekelenmem bugün hiç olmadı maşallah inşallah bi daha da hiç olmaz.
cezaaaaaaa selam :)

selam kızlar kimse kalmaz genelde akşamları kocişler gelir hanımlar işten çıkar v.s. ewde yemek temzlk trafiğinden pek giren olmaz:)
bizim dükkan 9a kadar faaliyette bnde 8aylık bebik we 2aylık karnımdaki bebikle sürünürüm:))) allahtan annem geliyoda o kızımla ilgileniyo..
ew we dükkan altlı üstlü oluyor bu arada

1 - Bacım ben zaten 5 senede 1 tane buldum...
2 - 1 sene nadasa yatmak fikri hiç hoşuma gitmedi.
3 - Bayramda izmire gidecektim iptal oldu..Doktorum gitme dedi..
4 - Yılbaşında tatile gidecektik o da iptal..
5 - Sürekli bi korku hali var..Bişey mi olacak bişey mi olacak diye sürekli tedirginim.
6 - Evde bi çatışma söz konusu..Şimdiden çocuğu paylaşamıyoruz.
7 - Ailelere söylemedim.İlk torun diye hrkes sevmek isticekkk..Çocuğumu elletmemmmm..
8 - Banyoya giremiyorum.İnsan ağlaya ağlaya banyo yapar mı...
9 - Kocacığımı çok özledim...

Dha çok çıkar da aklıma bunlar geldi şimdilik..

canım yaa :) inşallah kızına bi kardeş gelir canım ya ama kuzu çook tatlısın ya :)

ooo bi gittim geldim..cocuklara isimler konmuş..salatalıklar yenmiş..kilolar konuşulmuş..:)salatalık domates yememenizi öneririm cünkü mevsimi degil..

ya ben bunu hep yzıyorum kimse okumuyor herhalde doktor bana dediki ilk3 ay senin yediklerinin bebişle bi ilgisi yok istediğini ye istediğini yeme 3 aydan sonra abur cubur yemem bol meyve sebze ye çiğ pişmiş bi avuç ceviz fındık üzüm ye hergün şimdilik senin için foli asit önemli dedi

bana da aynısını dedi..valla fazla zorlamıyorum kendimi..

dün bi arkadaşımla konuştum onun da 4.5 aylık bi oğlu var maşallah. diyoki bol bol semiz otu ve dere otu ye. dere otunda sütten daha çok kalsiyum varmış. semiz otunu da çok severim onda da folik asit var. bu ikisi hakkında olumlu/olumsuz bişey duyan var mı?

dereotunun yenmemesi gerektiğini biliyorum canım düşüğe sebep oluyor diye duymuştum :KK74:

iyiyim bende..ne kadar ilerlemişsinzi maşallah yaaa..oku oku bitmiyo vazgeçtim.. seydam ın bebişinin resmini göremedim ama:KK43: sen nasılsın?
canim bende anlamadim bazisina göründü bazisi göremedi ama profilimda var canim resmi bakabilirsin :KK73::KK54:

Seydam gördüm resmini fasülyenin:nazar:maaşallah barekallah...
canim sagol allahim hayirlisyla hepimizin fasulyesini büyütsün ins :KK54:

X