2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar muhabbet almış yürümüş maaşallah, Allah arttırsın:nazar: hepiniz kilo aldınız mı yaa ben 2 kilo verdim bulantıdan, kusmadan ne olacak benim halım yaa:KK59:

kımseye bıse dıyemem herkez ıster yada 10 yıl sonra ıster dımı kımsenın özel hayatına karısamam cnm ayrıca bana gelınce benım durumum vahımdı esım evde degıl durmadan olayda ılk defa gurbete cıktım bende evde yalnızım durmadan evde bos bos duracagıma ıstedım oldu allah her olmayana nasıp etsın

Etsin valla..
Ben gibi 5 sene el açıp dua etmeden, tez zamanda her isteyene versin...

kımseye bıse dıyemem herkez ıster yada 10 yıl sonra ıster dımı kımsenın özel hayatına karısamam cnm ayrıca bana gelınce benım durumum vahımdı esım evde degıl durmadan olayda ılk defa gurbete cıktım bende evde yalnızım durmadan evde bos bos duracagıma ıstedım oldu allah her olmayana nasıp etsın

dogru canım ya 1 tane olsunda sag salim neden beklıyım ki sonucda esımle ayrılmak içinde evlenmedım beklemem için hiç bi sebepde yokdu

selam kızlar muhabbet almış yürümüş maaşallah, Allah arttırsın:nazar: hepiniz kilo aldınız mı yaa ben 2 kilo verdim bulantıdan, kusmadan ne olacak benim halım yaa:KK59:
ben aldim canim 3 kiloya yakin bende kusma hic olmadi bulanti oldu ama doktorun bisey önermiyormu??

oyyyyyyyyyy kuzucum maş. yaaa ardahan devlet hastanesinde çıktı olayı yok yaa eski bi cihaz işte ufff alamıyorum böle şeyler :2:
o kötüymüs canim ya ben 2 haftada gidiyorum her seferinde aliyorum bir de benimki tedaviyle oldugu icin 2 doktorum var ikiside ayri ayri veriyorlar allahim sonuna kadar böyle yüzümüzü güldürsün ins

ben aldim canim 3 kiloya yakin bende kusma hic olmadi bulanti oldu ama doktorun bisey önermiyormu??

tahlillerimi dün verdim eşimin izni yarım gündü, cts tekrar sonuç göstericez inşaallah o zaman anlatıcam durumu... il dışıda oturuyoruz da canım, eşimin götürmesi gerekiyor... moralim bozuluyor tartıya çıkınca, bebeğim beslenebiliyor mu diye inşallah bir çare buluruz... bu arada ben açamıyorum bebişinin fotosunu , neden acaba?

anam ne datluuuuuuuuuuuu bır oglan cocugu dermısım hahhahahahaha kız nasıl bellıkafası felan ayyyyyyyyy nazar degmesın kuzuma allhım esırgesın
amin canim amin... evet bu cok cok büyültülmüs özel bir ultrasondu kolunu bacagini kimildattigini bile gördüm cok sükür ins saglikli olsun öncelikle tabiki bir oglum var kiz olursa fena olmaz yani hayirlisi olsun hakkimizda :KK34:

X