2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

:KK36::KK56::81::79: comili comiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii comiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii seker comiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kalacaksın yada gıdeeceksın bana bır sekılde yetıseceksın sana bu dunya aynıysa hala bana uzaylı dıyeceksınnnnnn:KK66::KK64:

msnde var mı baksana bi sor nasılmış

slm kızlar nasılsınız buraya çok yazmasam da takip etmeye çalışıyoruum yazılarınızı :KK3:

veee nihayeeet bizde dün bebeğimizin kalp atışlarını gördüük ve duyduuuk öyle güzel bi şeymiş ki o an nasıl heyecan yaptım anlatamam şükürler olsun yaradana :nazar: :88:

uff bende ekmek kokusuna gelemıyorummm

uffffffff ne kötü ayyy :KK1:
dün iş için bi denetime gitmem gerekiyordu tünel şantiyesine öğle vaktine denk geldi acıkmıştımda işçiler çok ısrar etti onların orda karavanada yemek yedim ama nasıl yedim varyaa herşey o kadar tatlı geldiki kendime inanmıyorum bezelye-pilav-salatalık turşusu-salata-helva ufff hala dasmağımda.. ama yer rezil bi yerdi ama fena yedim valla ekmekde yedim hemde:13:

slm kızlar nasılsınız buraya çok yazmasam da takip etmeye çalışıyoruum yazılarınızı :KK3:

veee nihayeeet bizde dün bebeğimizin kalp atışlarını gördüük ve duyduuuk öyle güzel bi şeymiş ki o an nasıl heyecan yaptım anlatamam şükürler olsun yaradana :nazar: :88:

Çok sevindim canım.........
Hep böyle güzel haberlerle gelelim inşallah....
Benim de ömrüm boyunca duyduğum en güzel şeydi Öykü kızımın kalp atışları...

X