2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ablamam dedim herkes hamile daa nrden bilsin anlamadı ki illa yaz dio 2.çocuğu olan vardır bilirler belki diye

Yoo, sonuçta bilen vardır..2. çocuğu olanlar da var aramızda ama, sanırım şu an yoklar...
Biz de öğrendik sayende, ben işlerim biraz müsait olsun google amcama soracam bakalım nasıl bişiymiş diye..

yaw kızlar bişi sorcam belki bileniniz vardır mothercare biberon ısıtıcısının nasıl kullanılacağını bileniniz vae mı acep acil cevap lasım

canım benim ikinci bebeğim ama bir bilgim yok çünkü hiç biberon ısıtıcısı kullanmadım ihtiyaç da duymadım açıkçası..

ooooooofff sayfalar ilerlemiş hepsini okuyamadım ama okuduğum kadarı mahvetti beni CANDAS çok üzüldüm ya anlatamam yani.tabi herşeyin hayırlısı hemde daha herşey bitmiş de değil gün ola hayrola...sen hangi doktora gidiyosun nereye yani linaya falan mı gidiyosun merak ettim kapalı doktor deyince

neden yapmıcan ben 3 tane istiyorummmm

1 - Bacım ben zaten 5 senede 1 tane buldum...
2 - 1 sene nadasa yatmak fikri hiç hoşuma gitmedi.
3 - Bayramda izmire gidecektim iptal oldu..Doktorum gitme dedi..
4 - Yılbaşında tatile gidecektik o da iptal..
5 - Sürekli bi korku hali var..Bişey mi olacak bişey mi olacak diye sürekli tedirginim.
6 - Evde bi çatışma söz konusu..Şimdiden çocuğu paylaşamıyoruz.
7 - Ailelere söylemedim.İlk torun diye hrkes sevmek isticekkk..Çocuğumu elletmemmmm..
8 - Banyoya giremiyorum.İnsan ağlaya ağlaya banyo yapar mı...
9 - Kocacığımı çok özledim...

Dha çok çıkar da aklıma bunlar geldi şimdilik..

2. bebek zor oluyor mu? ben şu an bu halsizlikle bir de çocuğum olduğunu ve onun peşinde koştuğumu düşünemiyorum :) sürekli uyuyorum çünkü

ah canım zor olmazmı geçen gün ilacın etkisiyle uyuyakalmışım bizim cadı da çıkmış üstüme tepiniyo allahtan bulantım falan yok geçen gün yumurtadan tiksinmiştim kahvaltısını zor hazırladım kızımın ama bir daha olmadı..

valla benimm de niyet 3 aslında ama şimdiden ne kadar zor olduğunu anladık bu sürecin nası olcek bilmiom yaniii

Abbbuuuuu...
Kızsan kızılmaz da ufacık çocuğa...
Allah yardımcın olsun bacım..

sen bunu dogurr bebek kokusunu özle o zaman dersin ben bebek isterim die

valla benimm de niyet 3 aslında ama şimdiden ne kadar zor olduğunu anladık bu sürecin nası olcek bilmiom yaniii

Ben almıyım,alana mani olmayımmm....
Baktım çok çocuk istiyorum, evlatlık alırım bi tane..Ben o fikre zaten hep sıcak bakmıştım, eşim de öyle..Olmuyor diye alalım falan diyorduk...
Bebekken alırsam o da bilmez..Kuzum olur o da benim...Geçinir gideriz...

ammmaaaannn kocasını da özlermiş valla ben de özledim:)çok komik ya bide bizim 3. aşılamada bebiş oldu bebeği yapana kadar şu ilişki meselesinde canımız çıktıyani sğrekli olması gerekiyodu..şimdi de ilişki yasağı var:) adamın dengesi bozuldu iyice ya hep ya hiç olayı

aynen bende senin gibiyim canım bi şey istemiyo ama ekşili şeyleri çok sevmeme
rağmen yemek istemiyorum tatlı tuzlu daha çok hoşuma gidiyo midemi çok rahatsız etmiyo

ya kıyamammmm, ne zor bir iş.. Allah kolaylık versinnn...

kuzuu güldürdün beni kız sen kesin karar vermişsin daa 1. doğurmadan ne diyim yalnız büyük konuşma allah beş sene falan dinlemez vercek olduktan sonra zırt die hamile kalıverirsen bebişten sooona görürsünn

Bacım benim hormonlar bozuk zatiii..Testesteron mudur nedir fazla çıkıyo...
Adam bi gün belim kırılcak..Görcen o zaman sen diyo sürekli...
Hamile kalınca tepkiyi bi görecektin,
ohh beee, 1 sene kurtulduk..Nadasa yatarız artık...5 senedir anamdan emdiğim süt burnumdan geldi... :78:

O zaman yapacak bişey yok, doğururuzzz...
Ama biz adamla anlaştık, 2.yi o doğurcak..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…