2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

fmg selam yeni mi geldin? daha önce görmemiştim hoşgeldin
ben de çay hastasıydım aslında hala hastasıyım ama kan için iyi olmadığı için ve açık çayı da sevmediğim için içmiyorum..
bu arada kimse beni sallamadı ama semiz otu ve dereotunu sormuştum olumlu olumsuz bişey bilen varmı diye :2:

ya ben yazcakdım ama sayfalar cok cabuk ilerliyo unutuyorum özürrr
semızotu cok cok cok faydalı haftada bi kere kesın yiyin
dereotu hakkında bişe duymadım kötu yada iyi
maydonoz ve nane iyi deilmiş sadece onu biliyorum :KK71:

hakkatten cok karışıkmıs tam anlayamadım nese
ben yan yatarım hep bide midemde zaten sorun var geceleri agrıyo
biliyosunuz acıle bile gittim bu yuzden
ondan dolayı eşim sarılınca baskı yapıyo eli daha cok mide agrısı oluyo bende o yuzden serbest olmam lazım
bide kızlar sol tarafa yatmak lazımmıs bebek beslenmesi içinn

bu sola yatma işine dikkat etmeye çalışıyorum ama ben yüzüstü uyurum hep ilerleyen aylarda nasıl uyuyacağım bilmem

fmg selam yeni mi geldin? daha önce görmemiştim hoşgeldin

ben de çay hastasıydım aslında hala hastasıyım ama kan için iyi olmadığı için ve açık çayı da sevmediğim için içmiyorum..

bu arada kimse beni sallamadı ama semiz otu ve dereotunu sormuştum olumlu olumsuz bişey bilen varmı diye :2:

Merhaba, Tam çıkıyordum iletini gördüm. Yeniyim p. tesi katıldım aranıza.
Çayı içmemek gerekiyormuş. Hızlı beyin gelişimi olduğu için ilk 3 ay mümkün olduğunca az tüketin diyorlar. Biraz dişini sıkarsın.
Semizotu ve dereotuyla ilgili birşey duymadım canım.
Hoşçakal :KK3:

Valla benimkinden öyle bi performans beklemiyordum..
Adam bana ev aldı, bi de halı yıkama makinesi...
Ama çiçek böcek yokkk....Aldığı şeylerin bi geri dönüşümü olacak mutlaka..

ooo ev almış işte daha ne istiyosun:) süper..ya hamileyken zaten insan sadece cocugun saglıgını düşünüyo da arada bizimde ruhumuzu okşasalar fena olmaz..

hakkatten cok karışıkmıs tam anlayamadım nese
ben yan yatarım hep bide midemde zaten sorun var geceleri agrıyo
biliyosunuz acıle bile gittim bu yuzden
ondan dolayı eşim sarılınca baskı yapıyo eli daha cok mide agrısı oluyo bende o yuzden serbest olmam lazım
bide kızlar sol tarafa yatmak lazımmıs bebek beslenmesi içinn

hiç duymamıştım sola yatılması gerektigini..hım ii oldu ögrendigim saol..

kızlar evi b..k götürüyo azcık toparlayayım gelicem..cok konuşmayın allah aşkına okumak cok zor oluyo:))))

yaw kızlar bişi sorcam belki bileniniz vardır mothercare biberon ısıtıcısının nasıl kullanılacağını bileniniz vae mı acep acil cevap lasım

valla kızlar ben hamile kalınca benimki herşeyi yapacak sanıyodum..öle beni yerlere göklere sıgdıramayacak falan..hediyeler, cicekler, bir elim yagda bir elim balda olur sanıyordum:)) prenseler gibi..gecenlerde sey dedim.kumanda bana daha yakındı ama ondan istedim..canım uzatır mısın kumandayı..karıcım dedi sen hasta degilsin hamilesin..karıştırma:))

bende neler neler bekledım ama bekledigimle kaldım gercekden söledıklerın cok dogru

yaw kızlar bişi sorcam belki bileniniz vardır mothercare biberon ısıtıcısının nasıl kullanılacağını bileniniz vae mı acep acil cevap lasım

canım foruma bi konu ac daha önce öle bi konu görmusdum ben yada ona bak burda
cogumuzun ilk bebegi bilen oldugunuu sanmıyorum

ben böyle bişeyin olduğunu ilk kez öğreniyorum :KK24:

kızlar bu arada bebek sepeti sayfası benim arkadaşımın sitesi. dışarıya göre daha hesaplı internetten saış yapıyorlar % 100 güvenilirler. ben de bi kaç ay sonra bebişimin malzemelerini ondan alıcam inş.

kızlar ben çıkıyorum biraz uyucam, şu izinli günlerin kıymetini bileyim :) kendinize iyi bakın...öptümmm..

X