2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

yaaa sadistlik bu ama :)))

canım sadistlik değil bu biz 6 yıldır bu bebeği bekliyoruz ve birdaha bunları yaşayıp yaşayamayacağımız şüpheli baba olarak o da bunları yaşasın istiyorum ilerde çocuğumuza anlatacağımız anı olsun hemde tatlı yorgunluklar tatlı heyecanlar bunlar

ben çay kahve tiryakisiydim içemiyorum.
peynir her çeşit severek yerdim yiyemiyorum..
tatlı severdim - gene seviyorum..
her sebzeyi yerdim - artık yemek yiyemiyorum.
balık yemezsim - 2 kere balık yedim...

Valla çok karışık...

evet canım pozitif olmak lasım kötü olayda bile bi iyi yan aramak lasım onun ve bebeği için hayırlı olan buydu demek yapacak söleyecek başka bişi yok belki bebek sakat doğacaktı hasta olcaktı doğması ailesi için iyi olmayacaktı rabbim herseyi bizden daha iyi bilir biraz işi oluruna bırakıp dua edip iyi düşünmek lasım.inş.sonuç gzl olcak bundan sonrası için hayat bu acısıda var tatlısıda

bende henüz bulantı yok biraz biraz iştah kesikliği var, ben tatlı çok severim normalde, evde çikolata gofret olsun dayanamam ama hiiiiççç canım istemiyo, bunu farkettim.

lekelenmelerim yok denecek kadar azaldı çok mutluyum kızlar. dinlenmek de ilaç da ikisi de vesile oldu diye düşünüyorum.

yarın doktora gidiyorum bebişimin kesesine bakıcam büyümüştür inşallah teyzeleri

evet heskes destek oldu onada..ne cok rahat olmalı insan nede cok tedirgin..hem tedbirli hem de huzurlu olmalıyız..evet valla msnden cok buraya bakar oldum..cünkü su son 2haftadır hayatım hamilelik üzerine kuruldu:) başka hiçbişey umrumda degil sanki..hayatım degişti bi anda..cocuk istemiyorum derken kendimi alamıyorum işin içinden

kuzummm ben sana diyorum senın oglun olcak gokyuzu demısdı dersın cok eminim içime doguyo

Valla canım hayırlısıyla gelin de, kız oğlan farketmez..
Yani ben sürekli Öykü hanım diyorum da,
babası da Batu bey dyo..
Çocuk şimdiden ikisine de kulak aşinalığı olacak...

ben sigarayı bırakdım hicde canım istemıyo ben ki sigaraya isteyerek baslamısdım
özenme falan deil içiçem dedim basladım simdi ıyy dıyorum
eşim geliyo hemen dıyorum üstünü degıs dısını fırcala yoksa yanıma ugrama
ilk ay hep canım ekşi istedi gecen 2 hafta tatlı cok istedi simdi hiç bişe istemıyo

kesinlikleee:) herşey altüst oldu..ne severim ne sevmem bilemiyorum artık..

kocalarını gecenin bi yarısı gönderip getirdiğini yemeyeceklermişşş

cadı karılar siziiiii :)

bunun adı annelik

Ben de şimdiden kocişi aldım karşıma oturttum konuştum..
Bak ben kusuyom - sen de kusuyon... ok..
Ben tahlil olurken sende olursan, benle doğuma girersen , her kontrolüme sende gelirsen, benle bir duygusal travma yaşar kilo alırsan, bebişini öpersin de seversin de...

Haaa, ben gelemem böyle şeylere diyorsan , o çocuk ayaklanıp sana kendi gelene kadar benimdir diyorum..
Karı sapıttı diyo...

evet doktorda demişti sigara içenler sigaradan tiksinmeye başlıyor diye..ne güzel bişey ama umarım bundan sonrada hiç kullanmazsın..ay yazık adamcagıza:)) ama bi arkadaşımda öle demişti kocasından sogumuş hamilelikte..:)

Kızlar size bir site önermek istiyorum. Belki biliyorsunuzdur.
Ben aradığım birçok sorunun cevabını bulabiliyorum. Bence bir göz atın
mumcu.com

hehehehe catlıcam yaa yazık senın adama yaa

maşallah ya..cok şanslııyız..bizimde ilk denemede tuttu:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…