2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aa hiç görmedim konacıkta nerde valla senin bebiş doğunca huzur içinde olacak şimdiden yogayla tanışmışsa

tabelası yok zaten canım görülmüyo bende internetten araştırıp buldum..cok memnunum hocamdan..daha önceden spor yaptıgım için şimdilik gidiyorum ama hamile yogasına devam edicem sonra..güvençerde varmış hamile yogası birde salmakis otelde yoga academy acılmış..gel sende:) hem dogum için hem cocuk için hem de anne için cok faydalı..ebru şallı gibi konuştum :))

kızlar merhaba,,nekdar kalabalıksınız maşşallah!!geçensene bizde sizin gibiydikk..şimdi azaldık,herkes bebkleriyle uğraşıyor.bende 2010 haziran annesiyim:))sormak istediğiniz şeyler varsa yardımcı olurum memnuniyetle..

anladım napalım duruma ayak uydurmamız gerekiyor bazen benim de kayınvalidem üst katımda oturuyor bi gün çıkmasam hiç görünmediniz oluyor ismimiz evlenince bi eşle değil tüm ailesiyle evleniliyor aslında biraz saygılı olsabilseler keşke

Valla anlatsam roman olur da..
O kadar çok hikayem var ki bi tarafı hep buruk..
Bu gelin kısırdan tut neler neler..Sürekli hizmet beklemeler..Ben mutfak işini severim,yemek yapmayı,pasta börek yapmayı..Ayda 1 günleri oluyor, görümcem çalışmıor..Pastayı böreği işten gidip ben yaparım..Görümcemin kızı var, her doğumgününde 3 adet pasta yaparım, şu an 4 yaşında.Daha 1 doğumgününü görmedim.Çünkü hep hafta içi olur..Söylediğimde pazar gün kimse gelemez diyorlar..
Ama kötü kalpli değillerdir.Sadece kayınvalidem okumamış, böyle görmüş etrafında..Böyle davranılsın istiyor..Yoksa evlenirken her istediğimi yaptılar..Her gittiğimizde elimiz boş göndermezler..İşte herkesin kendince oluyo bişeyler...

seydammmm çıkmaaaaaaaa yada sen yemeğini ye bende ortalığı süpürüp sileyim sonra gelelim yine tamammıııııııııııııııııııııııııııı
canimin ici geldim ama mecburen ciktim canim puregestonuda alinca iyice uyku basiyor zaten yeni kalktim

[

kaç tane içiyorsun günde? Doktor birşey dedi mi? Ben en en çok sigarada zorlanıyorum maalesef :KK43:
evet doktorum önerdi günde 1 bardak canim hamilelikte sari kan hücreisne gerek vardir dedi buda ananasda boldur rahim güclenir bebegin sIKI tutunmasina yarar dedi burarada sigarami kullaniyorsun yapma canim bebegini düsün

Kürtajsız bebek düşürülemiyor mu ? İlaçla falan ?
Yada bu kürtajın ilerki gebeliğe kötü bi etkisi olr mu ?

Kızlar sizden de bilen varsa cevaplarmsınız?
..

seydam çıkmadan bişey sorcam sanırım cevap sende
canim malesef kürtajsiz düsmez zaten seninki 8 haftaklik kürtaj gerekir canim ama hic korkma bir fitil veriliyor rahim acilsin diye sancilarin basliyor cok siddetli degil tabi sonra genel anesteziyle hic bisey anlamiyorsun bile uyaniyorsun hersey bitmis bile tabiki bazi kagitlar imzaliyorsun yani burda öyle rahim duvari zarar görebiliyor kürtaj esnasinda ama bu cok kücük bir ihtimal bisey olmaz ins sonrasinda zaten 3 ay veya 6 ay arasi doktorun dinlenme önerir sana birde kürtajdan canim bir sonraki adetini görene kadar doktorunda söyler belki ama iliski yasak rahim acik oldugu icin hamile kalma ve mikrop kapma riski cok yüksek ,canim ins hayirla atlatirsi ins hic korkma :KK73:

ben 7. haftada kalp atisini duydum canim ben suan 8+4 düm hala banada vaginal yolla bakiyor canim yinede yakin araliklarla gitme istersen sancin oluyorsa canim:18:

işi gücü bıraktım bi misafir gelse moku falan yedin yaniiiiiiiiiiiii temam bencede hilmi diyelim fatmaya hem biz hilmi dedikçe kocişi gelir aklınaaaaaaaaaaa:KK60::KK60: bu arada sigaramıda yaktım :KK50: (bırakamadım hala )oturdum kaldım valla
kiz icme sunu ayy:95:

Öyle Al,lah ne zaman isterse o zaman canım ya.Sen daha zorlarını yaşamışsın inş bu seferki mutluluk olacak :)
amin canim ins o mutluluk seni de bulacak inan:80:

Çok teşekkürler :) Ama ben doktorumu değiştiricem herhalde pek içime sinmedi.. Beni de çizelgeye ekler misiniz desem çok mu şey istemiş olurum :)
canim bidahaki girdiginde sat ni kilonu yaz leyle arkadasimiz ekler seve seve:78:

Son düzenleme:
kızlar merhaba,,nekdar kalabalıksınız maşşallah!!geçensene bizde sizin gibiydikk..şimdi azaldık,herkes bebkleriyle uğraşıyor.bende 2010 haziran annesiyim:))sormak istediğiniz şeyler varsa yardımcı olurum memnuniyetle..

selamlar:) normal dogum mu yaptın? sezeryan mı?:))

tabelası yok zaten canım görülmüyo bende internetten araştırıp buldum..cok memnunum hocamdan..daha önceden spor yaptıgım için şimdilik gidiyorum ama hamile yogasına devam edicem sonra..güvençerde varmış hamile yogası birde salmakis otelde yoga academy acılmış..gel sende:) hem dogum için hem cocuk için hem de anne için cok faydalı..ebru şallı gibi konuştum :))
istiyorum aslında bende bir de sosyal aktivite olur inan şu an evden işe işten eve durumundayım çok sıkıldım ben turgutreiste oturuyorum çok da gelip te gidemem bakalım dr araba kullanmamı çok istemiyor malum bodrum yolları ama hamile yogasını istiyorum belki şermin hanımınkine bende gelirim hem karşılaşmış oluruz orada

kızkar ben geldiimm sonunda uyanabildim sabahdan beri bebişle kvga edıyoruz dıyorum az daha dur midemi bulandırma cok güzel seyler yicez diye diye bakdım saat 12 :KK9:

Kızlar yaa uyku tutmadı doktor aramaktan, kesinlikle sonuna kadar normal doğum taraftarı bir doktor tanıyan var mı
canım anadoluda oturuyosan medipol cok iyi doktorların hepsi bayan 1 tane erkek varda o doguma sen istersen giriyor yoksa kadınlar cok iyi bi hastane
yaaaa kızlarrr çok utanıyorum ama sormazsan olmaz ,bizde birbirimizin bi derece doktoruyuz artık dimii:KK17: yaa biz dün akşam nadası bi kenara bırakalım dedik ama ,sonrasında benim kasıklarda minik ağrılar oldu ,hatta 5 gibi uyandım minik kramplar vardı ara ara ,bel ağrımda var ,sizce bi sorun ,düşük falan olurmu ??:26::KK17:
yok canım ne düşügü hic bişe olmaz sen korkdun heralde psikolojik aglılar oldu
:KK43:slm kızlar bu gün evdeyım dün gece ilk kez bu kadar kötü oldum eşim çok korktu candaş hiç çıkmadı aklımdan çok ağladım işyerimde ağlamıştım dün kötüoeşince de hep aklıma geldikçe ağladımmm çokkkk midem çok kötü oldu istifra ettim defalarca bütün organlarımı ayrı ayrı hissettim içimde hepsinin ağrıdığını hissettim çok üsüdüm titredim resmen çok kötüydü yaaaaaaaaaaaaa
canımmmmmmmm kıyamam neyın var iyimisinnnn :94::94::94:
Benim doktorum biraz enteresan bir adam. Dün kalp atışlarını duymak için gittik, önce duymadım dedi, sonra duydum 140 dedi biraz beni tedirgin etti. Siz ne zaman duymuştunuz kalp atışlarını? Bir de beni hala vajinal ultrason ile muayene ediyor ve dün çok sancım oldu. Sizler ne zaman karından ultrasona geçtiniz?
ben hiç vajınal ultrasyınla muayne ooolmadım yapalım desede olmam sevmıyorum cünki
Gökyüzüm daimi hamişimiz yokkkkkkkkk
bebişkommmmm yokkkkkkkk
bebekpoyrazzzzzzzzzzz yokkkkkkk
:KK5::KK14:
geldim datlım geldımm :92:
Kızlar, ben az önce serum yedim geldim...
Hastayım zaten,candaşın haberi daha da kötü yaptı beni..
gecmiş oolsun neler oluyo hanımlar bize :KK43:
ben geldim makina bozuldu elimle sildim bütün halıları çok yoruldum yaaaaaaaaaa
ohh iyi yapmıssın bravo sana sakın oram buram agrıyo deme sakınnn :KK22::KK22:
benim kayınvaldemin allahatn yoktur böyle huyları
akşam oturmasına gittiğimizde sofra ble toplatmaz

yok benımkde yaptırmaz zaten ben kendı evıme yapamıyorum oraya nası yapayım gerci hamıle olmasam yaptırırdıda simdi eşimde izin vermez bende yapmam zaten:KK66:

istiyorum aslında bende bir de sosyal aktivite olur inan şu an evden işe işten eve durumundayım çok sıkıldım ben turgutreiste oturuyorum çok da gelip te gidemem bakalım dr araba kullanmamı çok istemiyor malum bodrum yolları ama hamile yogasını istiyorum belki şermin hanımınkine bende gelirim hem karşılaşmış oluruz orada

aaa çok sevinirim keşke gelsen.. benimde cok yakn bi arkadaşım turgutreisde bazen gidip geliyorum..ama dedigin gibi uzak biraz..ben merkezdeyim o yüzden rahat gidip geliyorum..araba kullanıyorum ya ben umarım bi sorun olmaz..kullanmamı dedi doktor sana?

:KK3:oh masallah herkes kayinvalidesinden memnun bende idare ederim iste:89: ama öyle isimi filan yapmaz bendende beklemez :KK75::79:böyle geyat iyiyiz seviyleli seviyle :82:

Valla anlatsam roman olur da..
O kadar çok hikayem var ki bi tarafı hep buruk..
Bu gelin kısırdan tut neler neler..Sürekli hizmet beklemeler..Ben mutfak işini severim,yemek yapmayı,pasta börek yapmayı..Ayda 1 günleri oluyor, görümcem çalışmıor..Pastayı böreği işten gidip ben yaparım..Görümcemin kızı var, her doğumgününde 3 adet pasta yaparım, şu an 4 yaşında.Daha 1 doğumgününü görmedim.Çünkü hep hafta içi olur..Söylediğimde pazar gün kimse gelemez diyorlar..
Ama kötü kalpli değillerdir.Sadece kayınvalidem okumamış, böyle görmüş etrafında..Böyle davranılsın istiyor..Yoksa evlenirken her istediğimi yaptılar..Her gittiğimizde elimiz boş göndermezler..İşte herkesin kendince oluyo bişeyler...

ne beceriklisin ya maşallahh..hem de fedakar..hem pastayı yap hem yiyeme:)

Selam Kızlar,
Umarım herkes iyidir.
Yoğun çalıştığım için çok sık bakamıyorum. Şimdi fırsat buldum.
Sabah doktora gittim. Küçüğüm 2.28 cm olmuş. Çok mutluyum:KK34:

benim kayınvalidemde ii bir kadın hatta seviyorum onu sağolsun şimdi hiç yemek yapmıyorum kokulardan falan tiksiniyorum diye o yapıyor çamaşırımı asıyor topluyor sağolsun bebiş doğuncada bakar sanırım şimdi kızının çocuğuna bakıyor seneye kreşe başlar bizimkinden devam eder sanırım

X