2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kürtajsız bebek düşürülemiyor mu ? İlaçla falan ?
Yada bu kürtajın ilerki gebeliğe kötü bi etkisi olr mu ?

Kızlar sizden de bilen varsa cevaplarmsınız?
..

Son düzenleme:
:
SAT 17 Eylül, yaş 31, hamile kalınan kilo 58..

bak bak ya bide utanmadan 58 yazmışş sopalı bi avatar vardı kaldırmışlar onuda koyucaktım yaaaaaaaaaaaaaaaa ben şişkoyummmmmmm gerçi kilomu göstermiyorum sarışınımmm ela gözlüyüm güzel bi hatunum hıhhhküstüm işte

Çilekcim, canım çok sağol ya Allah razı olsun in bende güzel bi haber veririm sizlere :)
Peki sen de kürtaj oldun mu ?

hiiiiçççç de şişko değilsin, güzeller güzeli bir annesin bence :) bakma benim de boyum 1.60, göğüsler de büyüdü top gibi bişey oldum :)

seydammmm çıkmaaaaaaaa yada sen yemeğini ye bende ortalığı süpürüp sileyim sonra gelelim yine tamammıııııııııııııııııııııııııııı

Çilekcim, canım çok sağol ya Allah razı olsun in bende güzel bi haber veririm sizlere :)
Peki sen de kürtaj oldun mu ?

ben de kürtaj oldum 4 ay önce. Önce dış gebelikten emin olamadılar , rahmi temizleyip bakalım dediler ve kürtaj yaptılar. Senin hamile kalmanı hiiiç engelleyen birşey değil hiç aklına takma..

Gökyüzüm daimi hamişimiz yokkkkkkkkk
bebişkommmmm yokkkkkkkk
bebekpoyrazzzzzzzzzzz yokkkkkkk

..

canım ben düşük yaptığımda kürtaj olmamıştım doktora gittiğimde 2. kontroldu bebek
büyümemiş kalp atışı yok dedi bir hafta bekleyelim dedi o bir hafta içinde düşük başladı
kendisi düştüğü için ve çok küçük olduğu için kürtaja gerek kalmadı kan tahlilleriyle
kontrol etti

..

canım ben kürtaj oldum bikez ,ozaman kürtaj olmamak için araştırmıştım ilaçla bi yöntem vardı ama Türkiyede yokmuş o yöntem hatta ilaç isimlerini bile bulmuştum.neyse kürtajı iyi biyerde yaptır ,sonradan kontrol falan oluyosun içerde parça kalmışmı ,yapışıklık falan olmuşmu diye varsa bi sorun onuda çözüyolar takma kafana olurmu ,ben genel anestezi olmuştum o yüzden hiç hissetmiyosun bile uyanıyosun ,bitmiş herşey ,gidip dinleniyosun ,antibiyotik falan veriyolar .Allah ım bidaha yaşatmaz inşallah canım ..

ben de kürtaj oldum 4 ay önce. Önce dış gebelikten emin olamadılar , rahmi temizleyip bakalım dediler ve kürtaj yaptılar. Senin hamile kalmanı hiiiç engelleyen birşey değil hiç aklına takma..
Tamam canım çok sağol.Bende öyle biliyorum.
De teyid edeyim dedim..

Anladım canım.Banada pzt. ye dek bekleyim düşedebilir dedi.
Bakalım ne olur.Senin kaçıncı hafta düştü canım?Üzmekte istemiyorum seni ama son sorum artık...

Kızlar, ben az önce serum yedim geldim...
Hastayım zaten,candaşın haberi daha da kötü yaptı beni..

canım çok geçmiş olsun benim biraz işim var çamaşırmakinasını çalıştırdım o bitene kadar halıları makinayla yıkayayım geliyorum arada sizi okuyup yazarım ama buradayım çıkmıyorum

İşten çıkmışsın herhalde.Evde olduğuna göre.Çıkacağım diyordun ya..
Hayırlısı olsun canım...Çok yorma sende kendini..

eşimde araştırmış, ilaç yöntemiyle olsamı falan dedi.Ama o sistem bizde yoksa yapacakta bişey yok.Sanırım benimkide genel olur.Neyse ya hayırlısı.İnş bi dahasını ne bana nede sizlere kimselere göstermesin inşç.Kendine dikkat et :)
Kızlar, ben az önce serum yedim geldim...
Hastayım zaten,candaşın haberi daha da kötü yaptı beni..

Canım benim nolur yapma böyle ya
Sizlere bişey olursa ben daha çok üzülürüm yeminle
Dikkat et nolur...

Kızlar ben çıkıyorum artık..
Hepinizi çok öpüyorum.Meleklerinize ve kendinize dikkat edin tamam mı?
Allaha emanet olun hepiniz.
Ve hepinizin desteği, güzel dilekleri için çok çok teşekkür ederim.
Güzel haberlerim olursa ilk sizle paylaşacağım :)
Görüşmek üzere...

günaydın hanımlar
günaydın

canım olurmu ne demek sor tabi ne merak ediyosan benim 7 haftalıktı

sen de kendine çok çok dikkat et.. En hayırlısı neyse senin için o olur inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…