2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Doktorumu aradim daha yeni dün tekrar kan vermistim. Degerlerim yükselmis olmasi gereken gibiymis
Diger düsükde fazla yükselmiyordu o yüzden doktorum keseyi minisi görmesine ragmen tekrar kan almisti

Kizlar bulantilar basladimi? Ben sabah degilde aksama dogru ac kalirsam hemen basliyo.
Birde hic agzimin tadi yok yemek yiyene kadar ac degil gibi hissediyorum canim bisi istemiyor ama baslayinca durduramiyorum:)
bende bulanti yok ama istahsizim baya kendime günlük sart olan seyleri mutlaka siraya koydum yiyiroum mesala birazdan bir kase yogurt yemeliyim ...
ac kalma canim yinede gecistir biseylerle bebegini düsün mesala cevizde cok iyiyimis hamilelikte ara ara agzina ativer annesi bebis icin

Evet bende yinede yemeye calisiyorum zaten. Ceviz pek yiyemiyorum ama süt iciyorum :içelim:

Kizlar bulantilar basladimi? Ben sabah degilde aksama dogru ac kalirsam hemen basliyo.
Birde hic agzimin tadi yok yemek yiyene kadar ac degil gibi hissediyorum canim bisi istemiyor ama baslayinca durduramiyorum:)

yavaş yavaş başlıyo galiba bulantılar bende bugün yoğurt yiyemedim içim kötü oldu.Ama 2,5-3 saatte bir birşeyler yemezsem gözüm dönüyor hiç sevmediğim yiyecekleri bile canım istiyor. o yüzden 3 saati geçirmemeye çalışıyorum

Doktorumu aradim daha yeni dün tekrar kan vermistim. Degerlerim yükselmis olmasi gereken gibiymis
Diger düsükde fazla yükselmiyordu o yüzden doktorum keseyi minisi görmesine ragmen tekrar kan almisti
hadi gözünaydin canim darisi bize ins bende carsambayi bekliyorum hic biseyi daha net olarak bilmiyoruz gec döllenmemi yoksa allah korusun diger gebeliklerime benzemsin kücükmü gelismiyormu? hersey böyle güzel devam eder ins canim benim

merhaba allah yavrunuza saglikli ömürler versin ins
bizde sizin gibi yazariz ins dogurduktan sonra ayyy ne güzel olur allahim herseyin hayirlisini versin

Olsun bulanti olmasida iyi bebisi hatirlatiyor insana:)

selam canim ugars kelimesi tam benim icin söylenmis bir oglum var allahima sükürler olsun ondan sonraki 6. denemem bu buda catlatma ignesiyle oldu ins busefer umutluyum senin durumun nedir???

kaydirigubbakcemile3bende
Canım benim inş bbeğini sağlıcakla kucağına alırsın hayırlısıyla.
Biz korunuyoruz aklımızca, geri çekilme yani.
Şuanda çocuk istemiyorduk ama bilmiyorum neyle sonuçlanır.
Eger iliskin yumurtlama donemine denk geldiyse tabiki gebe kalman bir ihtimal.Test yapmadan bu belirsizlikten kurtulamazsin canim.Umarim senin icin hayirli olan sonuc olur.Kendni cok fazla sikintiya sokma derim ben.Herseyde bi hayir vardir.sevgiler
Canım çok sağol.Yarın test yapcam artık.
Hayırlısı diyorum bende, göremediğim hayrı allah bilir varsa gelsin.
Tekrar sağol :)
İnş hayırlısı olur ne diyeyim.Banada çok uzun geldi bu süre.
Yarın yapacağım testi, hatta eğer çıkarsa gecedende yapabilirim.
Sizlerle paylaşırım sonuçları :) Teşekkür ederim canım..

Seydam amin canim insallah senin ve bebisin icinde hersey yolunda gider. Kac haftalik suan senin bebis?

kızlar günde en az e ceviz yemelisiniz haftada 1 veya 2 balık günde 500 ml süt mide bulantınız içinde yatakdan kalkmadan tuzlu krakerlerden yiyin sonra kalkın 4.5 ay mide bulantısı ve emeziz hastası olarak söylüyorum günlerce hastanede yatıp serum yemek zorunda kaldım mide bulantısı ve baş dönmesi yüzünden heee öezliklede meyve gece sütünüzü muzla beraber içerseniz bebişleriniz daha ii kilo alır dr un tavsiyesi kuladan dolma deyil arkadaşlar ay yazdıkca aklıma geliyor sütünüze bal pekmez vs. katmayın sade için onları onları kasıkla ayrı yiyin sütün içinde özelliğini yitiriyor

Seydam amin canim insallah senin ve bebisin icinde hersey yolunda gider. Kac haftalik suan senin bebis?
canim amin ins son sat 28 agustos göre 6 hafta 6 günlük ama ben13 eylülde catlatma ignesi olup hamile kaldim yani suna 4 haftalik olmasi gerekiyor detayli kontrolum carsamba hersey belli olucak ins

hakkinda hayirlisi olsun haberini bekliycez canim

ayy ismi bile kötü etti benim sütün onu icecegimi zannetmiyorum ama onun yerine yogurt yiyorum bol bol sizde zor bir hamilelik gecirmissiniz :1shok:

evet ilk 4.5 ay kabus gibiydi ama sonrası çok güzeldi hiç bi agrı sancı vs yyaşamadım dogumuma 1 hafta kalana kadar çalışdım gerçi 39 . haftada sezaryan oldum kendi istegimle vede hiç bi sorunum yok sezaryandan dolayı ameliyatdan çıkdıkdan sonra ilk bi kaç saat zor oda oturup kalkmakda zoırlanıyorsun o kadar

Canım sağol inş hayırlsı olur ...

çok sevindim canım, inşallah sonuna kadar böyle güzel gider.

yurt dışındaki ultrason sistemi ne kadar garipmiş ya. gerçekten çok soğukkanlı insanlar, biz olsak çatlarız. keşke evde olsa da merak ettikçe baksam diye düşünüyorum ben kaydirigubbakcemile3

yurt dışındaki ultrason sistemi ne kadar garipmiş ya. gerçekten çok soğukkanlı insanlar, biz olsak çatlarız. keşke evde olsa da merak ettikçe baksam diye düşünüyorum ben kaydirigubbakcemile3

Nasil canim ben anlamadim demek istedigini ? kafamçokkarıştı

Nasil canim ben anlamadim demek istedigini ? kafamçokkarıştı

yurt dışında yaşayan arkadaşlar yazmış ya ultrasona çok az giriyorlarmış. hatta norve.'te sanırım sadece cinsiyeti öğrenmek için giriliyoruş. onun için dedim biz sürekli görmek istiyoruz bebeği, içimiz rahat etmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…