2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

canim merhaba
bence kesin hamilesindir adetlerin normalde düzenliyken neden geciksinki kadinsal hastalik olsa kist riski var olabilirki bende var ,onda bile gecikme yasamadim bukadar uzun ben, sen bekleme bence biran önce test yap bizede güzel haberi ver olurmu??

canim sanada merhaba
saglikla gelsin minigin hic hesab yapma büyüklügü konusunda canim kafani yormaa bu insani strese sokmaktan baska biseye yaramiyor rabbim hayirlisiyla versin gec döllenmedir hic bisey olmaz ins rabbimin izniyle

ay ay ay masallah

Merhaba , beni de ekleyebilir misiniz?
Buseyalin 28 Agustos sat, Yas 30 ,Muhtemel dogum tarihi 4 haziran
canim ben hazzirlamiyorum kbilmiyorumkismilei listeyi leyla 01 linki var zaten listede ona özelden mesaj atiyorsun kusura bakma canimyerimseniben

Kizlar bulantilar basladimi? Ben sabah degilde aksama dogru ac kalirsam hemen basliyo.
Birde hic agzimin tadi yok yemek yiyene kadar ac degil gibi hissediyorum canim bisi istemiyor ama baslayinca durduramiyorum:)

aaa, ben de munihte 2,5 sene yasadim.Hala oralarda olsaydim mutlaka bulurdum seni.Benim yerime su simit kilikli seylerden yer misin rica etsem
ayy canim opuyorumnanaktanben tam icinde degilim münihin cokacimcoookama yerim kiz bulurum valla senin icin

slm çiçegi burnunda anne adayları umarım saglıklı bi hamilelik geçirirsiniz ben sıla 2010 haziran annesiyim sizin sayfanıza girip o günleri tekrar yaşamak istedim anne olmak çok heycanlı bişey bu heycan onlar dünyaya gelince bi kat daha artıyor bebeginin yüzünü görmek anlatılmaz bi duygu bi nefeste gecsin günleriniz inşallah bebişlerinize kavuşun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…