2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

haa tamam bende yurtdisindayim ama bizde öyle degil. Yani norvecteki gibi degil.

ne güzell,bayağı etkiliymiş..doktorumla konuşayım belki o ilacı tavsiye edebilir ...hiç kulanmadım o ilacı...teşekklrr canım..

canım verdiğin bilgiler için teşekkür edeceğim...dikkate alacağım..doktorumla görüşeyim bebeğimin durumun öğreneyim...büyümeden göbeğimin eritmenin yollarını düşüneyim..seninde yardımlarınlaa a.s.
en azından tatlıyı kesersem benim için çok büyük artılar olacak.. olacak..

hurma kafama çok yattıı..kocacıma siparişi vereceğim ) teşekrl canım

tamam canım bende çok pişmiş yerim artık ne kadsar sevmesemde :)) bu arada bende de halsizlik oluyor ama çok fazla değil.daha çok uykum geliyor..vee ne yazıkkii dün aşırı mide bulantısı yaşadım..öğlen yemek yiyemedim..yemek yerken midem bulanmaya başladı..akşama kadar devam etti (

selam hanimlar. bugün doktoradayim. ve cok sükür keseyi gördük
ve icinde nokta kücüklügündeki minisimi:) haftayada kalp atislari icin gidicem tekrar.

canım benim çokk sevindimm gözünn aydın....içim kıpır kıpır oldu..bende yarın gitcem.seninki tam 6 haftalıkmı canım..benim 5 hafta 4 günlükken gitmiş oalcağım,görünürmü bebeğimin kesesi..çok heyecanlıyım yaa..kalp atışını duymak nası heyecan vericidir..ayy bebişlerimiz hemen büyüsün yaa

birceee canımm sen ne zamn gördün bebeğin kesesini ve kalp atışlarını..kaç haftalıktı ?

nazli_06 canim evet tam 6.haftalik ti ama ultrasonda 5+5 cikti. Doktorum gayet normal iki üc gün oynayabilir. Keseyi görmen icin kanda degerin belirli bi sayiya ulasmasi lazim canim galiba. Ben gecen hafta gittigimde tam 5.haftalikdi ama hicbisi yoktu. Degerim 800lerdeydi cünkü. Bu hafta yükselmis keseyide miniside gördüm cok sükür. Insallah sende görürsün

canım benim bu gün 5 hafta 3 günlük..doktora yarınmı gitsem haftayamı kararsız kaldımm ,şu anki değerimi bilmiyorum..2 ekimde kan vermiştim değerim 819,40 çıkmıştı..o gün ama kese görünmemişti muaneye gitmiştim,yumurtalık ağrımdan hemde gebelik süphesinden..

ozaman gidebilirsin bence doktora. Cünkü degerin artik baya yükselmis olmasi lazim. Kese görünür artik herhalde.

genelde 6 ile 7 ci haftalarda kese ve kalp atışları görünüyor ultrsnda bu 5 haftalıkdada olabilir

selam kıslar bende 5+3 günlük hamileyim (gerçi dr tam söylemiyor haftasını 4,5-5 diyor hesaplayıcılara göre bu hafta çıkıyor) bende dün doktordaydım keseyi görebildi ama henüz bebişi göremedi 15 gün sonraya randevu verdi bir de birsürü labaratuvar testi istedi

hadi bakalim gözün aydin canim. Insallah kucaginada almayi nasip eder rabbim

amin canım hepimizinn inşallah sağlıkla sıhhatle

ben bide bişey soracağım size gaz şikayetiniz sizinde çok oluyormu benim karın ağrılarım bir türlü geçmedi bu gaz şikayetinden

ben bide bişey soracağım size gaz şikayetiniz sizinde çok oluyormu benim karın ağrılarım bir türlü geçmedi bu gaz şikayetinden

son 1 haftadir bende de cok gaz sikayeti var.Demekki yanliz degilim bu konuda ama ben yedigim meyvelere bagliyorum cunku meyveden baska bisey yiyemiyorum bulantilarimdan dolayi.Bu arada bir suru test vermis doktorun.Hangi testler oldugunu biliyor musun?
Norvecte yasayan benim.Benimki daha hicbir test yapmadi bana. kasimin 2sinde randevu verdi o zaman yapacakmis.Ve ben su an 6+6 haftalik gebeyim.Umarim hersey yolundadir diye dua ediyorum.

Merhaba Kızlar ,
Bende bugün doktora gittim , bebişimin kalp atımlarını gördüm :)))ama henüz duyamayacağımı söyledi doktor.Bendende kan tetkikleri istedi haftaya onları yaptırıp götüreceğim , bebeğin gelişimi gayet güzel dedi 7. haftayla uyumlu dedi.Çok içim rahatladı :)
Ama benim ciddi bulantılarım var , günün her saati midem bulanıyor canım hiçbirşey yemek istemiyor yediğim şeyide keyifle yiyemiyorum , bu yüzden sinirlerim yıprandı biraz , doktor metpamid kullanmamı önerdi.Bu kadar az yememe ve çıkarmama rağmen yine de 2 haftada 1,5 kilo almışım onada şaşırdım.Neyse katlanıcaz artık bebişim için :)))

hadi hayirli olsun, insallah bundan sonra hersey yolunda saglikla sihatla gecer.Bulantilara ve agzimizin tadinin kacmasina da bir sure daha katlanicaz gibi gorunuyor.Sevgiler

birceee canımm sen ne zamn gördün bebeğin kesesini ve kalp atışlarını..kaç haftalıktı ?

canım benimki henüz çok yeni. bugün tam 4 haftalık internete göre. salı günü gideceğim doktora. kalp atışların o gün duyamam da keseyi görebilirim inşallah. seninki kaç haftalık?

benim akşamları yemekten sonra oluyor genelde. çok huzursuz oluyorum.

merhaba HAZIRAN anne adaylari bbebislerinizz saglikla dunyaya gelir insallahh.
size bir oneri ister doktorunuzada sora bilirsiniz .simdi sizlerde kabizlik olayi basliyacaktir ve olmamasi icin her un MAGNESYUM lin ve icinnn hem bebek icinde cok iyi hemde sizin kabiz olmanizi onlerryerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…