2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim öncelikle.
Aslında benim öğrenmek istediğim şuydu.Çok nadir yaşanan ilişkilerde gebe kalma riski nasıldır?
Eşimle tayinciyiz ayrı şehirlerdeyiz, adetim 10 gün gecikti.
Ama insanlar bu kadar uğraşırken nadiren olan ilişkiden gebe kalamam diye düşünüyorum.
Testte yapmadım çünkü birkaç ay evvelde 7 gün gecikti bişey yoktu.Yalnız takıldığım şey ise şu; benim adetim çok düzenlidir saat bile sekmez.2. kez sekti.
Etraftan duyuyoruz kazara hamilelik diye ama bu çok nadir yaşanıyor.
Birde kadınsal hastalıklar sebebiylede gecikme olabilir diye düşünüyorum.
Sadece bugün şunu hissetim göğüslerim sızlıyor en büyük belirti buymuş ama başka şeylerinde belirtisi olabilir.
off :KK43:( yarın test yapcam, sanmıyorum bişey olduğunu ama varsada bilmem gerek :KK43:
Dilerim rabbim herkese hayırlı vakitlerde nasip etsin.
canim merhaba
bence kesin hamilesindir adetlerin normalde düzenliyken neden geciksinki kadinsal hastalik olsa kist riski var olabilirki bende var ,onda bile gecikme yasamadim bukadar uzun ben, sen bekleme bence biran önce test yap bizede güzel haberi ver olurmu??

selamlar,

ben de haziran annesi olacağım inşallah bugün tam 7 haftalık yarın kısmetse ilk kalp atışı duyacağım geçen hafta çağırmıştı doktorum ama bebek henüz 2mm gözüküyordu kalbini göremiyorum dedi.6 hafta için çok küçük geldi bana araştırdığım birçok yerde 5-6 mm olması gerektiği yazıyor biraz endişelendim tabi umarım sağlıkla büyür bebeğim...
Bebeği olanlara hayırlı olsun olmayanlara da allah en kısa zamanda asğlıkla nazip etsin inşallah..
canim sanada merhaba :KK3:
saglikla gelsin minigin hic hesab yapma büyüklügü konusunda canim kafani yormaa bu insani strese sokmaktan baska biseye yaramiyor rabbim hayirlisiyla versin gec döllenmedir hic bisey olmaz ins rabbimin izniyle

2011 haziran anneleri hosgeldiniz...

Kullanici adi | Yas | SAT | Dogum Tarihi | Hamile kaldığı kilo | Cinsiyet | Bebişin İsmi | Güncel Notlar............................................ BuRcU_82 | 28 | 25 Agustos | 1 Haziran | 65 ||
fdneng | 28 | 27 Agustos | 3 Haziran | 59 ||
seydam | 28 | 28 Agustos | 4 Haziran | 58 ||
yagmurbuse | 27 | 28 Agustos | 4 Haziran | 67 ||
nurmeh | 27 | 29 Agustos | 5 Haziran | 55 ||
secemce | 32 | 31 Agustos | 7 Haziran | 56 ||
Royalist | 29 | 1 Eylul | 8 Haziran | 89 ||
harzemsah | 28 | 1 Eylul | 8 Haziran | 52 ||
dasilvadido | 26 | 1 Eylul | 8 Haziran | 62 ||
BebisKoM88 | 22 | 2 Eylul | 9 Haziran | 56 |
lawin | 27 | 3 Eylul | 10 Haziran | 52 ||
gnl_ | 28 | 3 Eylul | 10 Haziran | 69 ||
krishazel|31|4 Eylul|11 Haziran|62||
hayalbaz|26|6 Eylul|13 Haziran|51||
nazli_06|27|7 Eylul|14 Haziran|66||
elagoz|25|11 Eylul|18 Haziran|50||

Listede duzenlemeler icin ozelden Leyla01 -e mesaj atiniz...
ay ay ay masallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

Kizlar bulantilar basladimi? Ben sabah degilde aksama dogru ac kalirsam hemen basliyo.
Birde hic agzimin tadi yok yemek yiyene kadar ac degil gibi hissediyorum canim bisi istemiyor ama baslayinca durduramiyorum:)

slm çiçegi burnunda anne adayları umarım saglıklı bi hamilelik geçirirsiniz ben sıla 2010 haziran annesiyim sizin sayfanıza girip o günleri tekrar yaşamak istedim anne olmak çok heycanlı bişey bu heycan onlar dünyaya gelince bi kat daha artıyor bebeginin yüzünü görmek anlatılmaz bi duygu bi nefeste gecsin günleriniz inşallah bebişlerinize kavuşun

X