2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

valla bu son yazışım eğer herkez bakmak için girdiyse bende çıkıyorum kendinize ve bebişlere ii bakın bebişkom sende altta varsın ama yasmıyosunnnnn :KK43: :sinifsinif:

canım biraz işlerim var halledip gelicem 1 saat kadr ... tamam öptüm kocamann :KK16:

çok sık giremiyorum sayfalar uçmuş yaa takip eddemedim bu ara mide bulantılarım çok oluyor sizde nasıl durumlar kızlar

çok sık giremiyorum sayfalar uçmuş yaa takip eddemedim bu ara mide bulantılarım çok oluyor sizde nasıl durumlar kızlar

canım benımde mide bulantım arada sırada oluyor amaa kramplarım cok sık oluyor bakalım yarın gidicem keseyi görürüm insallah

kızlar selam hepinize iyi pazarlar nasılsınız görüşmeyeli bebişleriniz nasıl yeni hamişlerimiz var galiba aramızda hoşgeldiniz biz 7+4 olduk 2,3 gündür midem bulanmaya başladı fazla bişey yiyemiyorum ama bugün iyiyim çok şükür sizlerde ne var ne yok naıl gidiyor

kızlar selam hepinize iyi pazarlar nasılsınız görüşmeyeli bebişleriniz nasıl yeni hamişlerimiz var galiba aramızda hoşgeldiniz biz 7+4 olduk 2,3 gündür midem bulanmaya başladı fazla bişey yiyemiyorum ama bugün iyiyim çok şükür sizlerde ne var ne yok naıl gidiyor

hoş geldin su nasılsın bende bulantı yok canım ancak sol tarafımda devamlı kasıntı oluyor.

benimde devalmı sol tarafımda kasılmalar batmalar falan oluyo mide bulantısı bendede yoktu hatta ben şüpheleniyodum niye yok acaba diye 2,3 gün oldu ama bugünde yok çok şükür aman olmasın çok zor valla

valla bu son yazışım eğer herkez bakmak için girdiyse bende çıkıyorum kendinize ve bebişlere ii bakın bebişkom sende altta varsın ama yasmıyosunnnnn :KK43: :sinifsinif:

canım ben ancak kızı uyutunca bakabiliyorum buraya:KK1: geçen gün sana bişy yazdım ama görmedin sanırım nasılsın doktora gittinmi merak ettim:emir_bebek:

günaydıııınn anneleer a.s.

ben de dün sonunda doktora gittim, 5+5te bebişimin kesesini gördüm ama kalp atışını duymak için 15 gün sonra çağırdı.. (alttan muayenede duyabiliriz kalp atışını ama şimdilik gerek yok dedi) ama kesem normalmiş 15 mm imiş, aşağıda değilmiş bir problem gözükmüyormuş çok şükür :Saruboceq:
bana da günün hatırası minicik fotoğrafı kaldııı :asigim:

gözünaydın cnm bende geçen hafta gördüm bebişimin kesesini fotosunuda yapıştırdım buzdolabının üstüne gelip gidip bakıyorum:KK69: salı bi daha gitcem inşallah duyarım kalp atışlarını :emir_bebek::emir_bebek:

:nazar:
uff ben yumurtadan fena tıksındım yiyemıyorum ayy görmeye bile dayanamıyorum :çok üzgünüm:

ay bende bugün yiyemedim yumurta bulantılar başladı yeni yeni..

ya bu sabah yine hafif karın agrısı ve birazcık lekelenme ile uyandım..bütün moral gitti tabi..salıya az kaldı ama moralim çok bozuluyor böyle olunca..inşallah hiçbir sorun yoktur yaaa..günaydın herkese

geçmiş olsun cnm inşallah bir sorun yoktur

slm kızlar bende 2011 haziran annesi oluyorum inşallah,8 haftalık hamileyim
süpriz bi hamilelik oldu benim için..........

merhaba hoşgeldin

canım ben ancak kızı uyutunca bakabiliyorum buraya:KK1: geçen gün sana bişy yazdım ama görmedin sanırım nasılsın doktora gittinmi merak ettim:emir_bebek:

yok canım daha gitmedim yaa yarın gitmem lazım aslında ama işe yetişebilirmiyimki acaba ne yapsam çok kararsızım perşembe günü izinliyim bakalım belkı perşembe giderim daha garanti olar canım

GÖKYÜZÜMMM bende şimdi girdim girmicektim ama dayanamadım yineee

gözünaydın cnm bende geçen hafta gördüm bebişimin kesesini fotosunuda yapıştırdım buzdolabının üstüne gelip gidip bakıyorum:KK69: salı bi daha gitcem inşallah duyarım kalp atışlarını :emir_bebek::emir_bebek:

teşekkür ederiimm :)) ayy iyi fikirmiş buzdolabına yapıştırmak :KK9: sen de duyarsın inşallah pıt pıt kalbinii :KK49:

canım :KK37:nasılsın bakim ağrın bulantın falan varmı aman olmasın ben dün ağrıdan baya kötüydüm

topigimiz ne kadar sessiz deilmi hafta sonu ya ondan galıba bebekpoyraz hiç gelmedi kocamınkuzusu da işyerınde olunca giriyo yakamozunda sınavı vardı baska bi yerde ayy inşallah iyi gecmısdır... bende gelıyorum yazıyorum sen gidiyosun sen gelıyosun ben cıkıyorum uff bide cok sıkıldım ... bulantım azaldı gibi ama yanma ve agrı var simdide acıkdım birazda ondan agrıyo galiba ...sen nasılsın daha iyi oldun mu

topigimiz ne kadar sessiz deilmi hafta sonu ya ondan galıba bebekpoyraz hiç gelmedi kocamınkuzusu da işyerınde olunca giriyo yakamozunda sınavı vardı baska bi yerde ayy inşallah iyi gecmısdır... bende gelıyorum yazıyorum sen gidiyosun sen gelıyosun ben cıkıyorum uff bide cok sıkıldım ... bulantım azaldı gibi ama yanma ve agrı var simdide acıkdım birazda ondan agrıyo galiba ...sen nasılsın daha iyi oldun mu

of ya evet topiğimiz acayip sessiz yaaaaa evet bebekpoyraz bende merak ettim yaa kocamınkuzusu oda evde keyif yapıyordur :KK1: ee kocişinin kuzusu zaten :KK39: yakamoz ne yaptı inş. güzel geçmiştir ii dileklerimiz dualarımız onunla ya ne dicem ya benım sat 22 eylüldü ya ben şimdi yarın has. gidersem 2 vesaitle işe gelicem erkanda yorulsun diyo persembe git diyo bide şimdi gideri keseyi göremezsem cok üzülürüm amaaaaaaaaa ne yapayım sence canım

selam kızlar
benim dünden beri kave akıntım vardı az önce haif kan geldi ben doktora gidiyorum şimdi:KK43: dualarınızı bekliyorum umarım bir sorun yoktur:KK43:

selam kızlar
benim dünden beri kave akıntım vardı az önce haif kan geldi ben doktora gidiyorum şimdi:KK43: dualarınızı bekliyorum umarım bir sorun yoktur:KK43:

aman canım cok dikkat et ne olursunnnnn bak canım rabbim hepimizn bebişlerini korusun dr. aradınmı ve gidiyosan ne olur cok hafıf adımlarla yürü hızlı yürüme normal kendi arabanızla gıdıyosanız senı sarsmadan götürsünler korkup bişey olmasın diye deli gibi sürmesinler ayyy aklım sende kalıcak şimdi gelince mutlaka yaz beklicez canımmm

X