2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

:nazar:
selam kızlar haftasonu kimsecikler olmuyor sitede..
sizlere bir bilgi wereyim bebeciklerinizin zeki olması için günlük 1 yumurta we 2,3 adet cewiz yemenizi öneriyorum...
bunu doktorumda söylemişti bir çok kişidende duydum we ilk bebeğimde 9ay boyunca yedim kızımın maşallahı war:nazar:
şimdide başlayacağım şu mide bulantılarım geçerse:dilcikar:
uff ben yumurtadan fena tıksındım yiyemıyorum ayy görmeye bile dayanamıyorum :çok üzgünüm:

2 gundur basımı kaldıramıyorum artık ölecem yaaaaaaaaa:sinifsinif:
canımm benımmm az sabır ett düzelecek gececek bak benım mide bulantım azaldı 10 uncu haftada azalıyo dediler dogru şimdi senın en yogun oludgu zaman biraz sabır :emir_bebek:
Benimde bugun camasirimda vardi kahverengi lekelenme cok korkuyorum doktorumada ulasamadim.
kızlar kahverengi akıntıdan bu kadar korkmayın hem adet zamanlarında hemde 8,,,9 uncu haftalarda bebek yerıne tam yerleşirmiş o yuzden olabilirmiş
günaydıııınn anneleer a.s.

ben de dün sonunda doktora gittim, 5+5te bebişimin kesesini gördüm ama kalp atışını duymak için 15 gün sonra çağırdı.. (alttan muayenede duyabiliriz kalp atışını ama şimdilik gerek yok dedi) ama kesem normalmiş 15 mm imiş, aşağıda değilmiş bir problem gözükmüyormuş çok şükür :Saruboceq:
bana da günün hatırası minicik fotoğrafı kaldııı :asigim:

cok sevindim canım umarım hep böle güzel haberlerını alırız

ya bu sabah yine hafif karın agrısı ve birazcık lekelenme ile uyandım..bütün moral gitti tabi..salıya az kaldı ama moralim çok bozuluyor böyle olunca..inşallah hiçbir sorun yoktur yaaa..günaydın herkese

ya bu sabah yine hafif karın agrısı ve birazcık lekelenme ile uyandım..bütün moral gitti tabi..salıya az kaldı ama moralim çok bozuluyor böyle olunca..inşallah hiçbir sorun yoktur yaaa..günaydın herkese

günaydınn.... korkma canım olur doktor sorun yok dediyse endişelenme zamanla düzene girecek agrılar ilk zamanlar cok oldu bana şimdi hiç kasık agrım yok gecıyor yanı

günaydınn.... korkma canım olur doktor sorun yok dediyse endişelenme zamanla düzene girecek agrılar ilk zamanlar cok oldu bana şimdi hiç kasık agrım yok gecıyor yanı

doktora perşembe gitti, içte gözüken bir miktar kanama gördü ultrasonda..progestan verdi içiyorum 2-3 gündür yatıyorum işte sürekli..salı gel dedi, o zamana kadar dinlen dedi..ben bebişimin kesesini nokta halini :) ve kalp atışını görmüştüm(duymadım ama). Bakalım salı neler olacak..inşallah kötü bişey duymam..

karın ağrısı bende çok oluyor, sanırım normal. lekelenme de bu ara topiğin çoğunda var. ama sen yine de doktorunu ara bence.belki öne çeker. benim de randevum salıydı. cuma kahverengi akıntım olunca aradım, yarın hemen gel dedi doktorum. senin de için rahatlamış olur.

kızlar saatler gerimi alındı bilgisi olan varmı

evet dün gece alındı.

doktora perşembe gitti, içte gözüken bir miktar kanama gördü ultrasonda..progestan verdi içiyorum 2-3 gündür yatıyorum işte sürekli..salı gel dedi, o zamana kadar dinlen dedi..ben bebişimin kesesini nokta halini :) ve kalp atışını görmüştüm(duymadım ama). Bakalım salı neler olacak..inşallah kötü bişey duymam..

az kalmıs salıya inşallah güzel haberleri alır gelirsin ....bebegin kalp atısını duydurmuyolar bende duymadım... kötü seyler getırme aklına hersey yolundadır opuyorumnanaktan

birce sabah kalkdım normalda saat 10 da gözumu acarım bakdım telefona saat 9 dedim yatıyım ben uyuyamadım alla diyorum benım uyumam lazım noldu bana sonra kalkdım mutfakdaki duvar saatı 10 eşimde giderken bişe demedi kafam karısdı kaydirigubbakcemile3

birce sabah kalkdım normalda saat 10 da gözumu acarım bakdım telefona saat 9 dedim yatıyım ben uyuyamadım alla diyorum benım uyumam lazım noldu bana sonra kalkdım mutfakdaki duvar saatı 10 eşimde giderken bişe demedi kafam karısdı kaydirigubbakcemile3

:KK1: biz de saatlerin hepsini almadık daha. benim de kafam karışıyor bakıyorum hepsi farklı :))

sağolun kızlar,evet 2. çocuk ama zaten ilk bebişim henüz 9 aylık
ilk günler afalladım ne yapacağımı şaşırdım ama şuan daha pozitif düşünüyorum

hoşgeldin aramıza .. gözun aydın cok sevindim :nazar:

günaydın çokkk özledim ben sizi yaaaa dün çok kötüydüm hep kramplar giriyo sol tarafıma ayın birinde çınar yanı avicenna hastanesine gidicem kızımda hep oaraya gitmiştim bunda zeynep kamile gideyim dedim ama güvenemedim bakalım ne olucak yarın gidicem inşallah

rengarenkkkkk hoş geldina.s. benimkide süpriz oldu 14 aylık bi kızım var yaa hadi hayırlısııı bakalımmm

:eek:lmaz: nerdesinizzzzzzzzzz alsanaalsanasmile geberticem siziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ya nereye kayboldunuzzzzzzz

NERDE BU HAMİŞLERRRRRRRRRRRRRRRRRR :umursamaz: KÜSTÜM İŞTEEEEEEEEE HABERİNİZ OLSUN TABİ AÇIP BURAYA BAKARSANIZZZZZZZZZ

valla bu son yazışım eğer herkez bakmak için girdiyse bende çıkıyorum kendinize ve bebişlere ii bakın bebişkom sende altta varsın ama yasmıyosunnnnn :KK43: :sinifsinif:

X