2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

ne kadar tatlisin. Tesekkur ederiz.
Minik kurabiyem demissin bebegine. Cok icten, cok sicak :) Hosuma gitti coook :)
Minik kurabiyene ve sana upuzun saglikli ve huzurlu bir hayat diliyorumkaydirigubbakcemile2

Inshaallah tatlim, inhsaallah. Ben de cok heyecanliyim inan. Her sabah, ruyami bu diyorum. Rabbime hamdolsun. Benim doktor kontrolum 23 ekimde.
Inshallah bir aksilik olmazsa o gun gitmeyi planliyorum.
Goguslerde hassaslik disinda farkli bir belirti hissediyor musun?

Seydam, nasilsin? Endiselendim mesajini okuyunca. Lutfen iyi ol ve mumkunse hep yatakta vakit gecirmeye calis. Dinlenmeye ihtiyacin var senin belki de. Lekelenmeler normalmis aslinda. Ama kendini ii hissetmezsen lutfen hemen doktora git canim. Umarim gerek kalmaz.
Bebisine ve sana ii geceler canim

içim rahat etmedi bugün yine kan testi yaptırdım 486 çıktı değer. 2 gün önce 201di. biraz içim rahatladı. keseyi görsem daha da rahatlayacağım..

Icini rahat tut. Bu arada duyduguma gore, her iki gunde bir bu degerler 2 misli artmaliymis normal hamileliklerde. Seninki de oyle olmus. Cok guzel. Maashallah. Keyifli bir hamilelik diliyorum canim

ii geceler kızlar bulantılarınız başladı mı ben hep bulantı halindeyim ilk hamileliğimde bukdar olmamıştım

ii geceler kızlar topiciniz ve bebişleriniz hayırlı olsun:ecrin_bebek:
bende 2008 haziran annesiyim bir oğlum var kısmetse 2. bebğimizi düşünüyoruz benimde sat 19 eylül. günüme az kaldı belki bende aranıza katılabilirm :)))

merhabalar,
Yeni uye sayilirim.Ozel mesaj gonderemedim yeterli mesajim olmadigi icin.Ben de 2011 Haziran anne adayiyim.Heyecanlarinizi okudukca ne kadar guzel bisey olduguna her dafasinda sahit oldum.Herkese sorunsuz guzel gebelikler ve dogumlar diliyorum.
Ben de cok istahsiz ve tatsiz gunler geciriyorum.Yumurta ve sutten her gun yemek zorunda oldugum icin cok tiksindim artik ama hala zorluyorum.Bulantilar kendini iyiden iyiye hissettiriyor ve ben umursamamaya calisiyorum,Psikolojik oldugunu dusunmeye ve atlatma yollarina gidiyorum.Bulantilar sabah olur deniyor ama ben gun boyunca tam olarak bulanti olmasa da keyifsiz bir hal icerisindeyim.
Herseye ramen 4 yildan sonra hamis oldugumu bilmenin keyfi benim ve esim icin bambaska birsey.Yeter ki bebegim saglikli olsun, herseye katlanmaya hazirim.

Buseyalin, hayilri olsun inshaallah.

Inshaallah canim inshaallah:)

ii geceler kızlar bulantılarınız başladı mı ben hep bulantı halindeyim ilk hamileliğimde bukdar olmamıştım

Ben bugun 6+1 oluyorum ve henuz bulanti yasamadim. 8. hafta ile 14. hafta arasinda yogun olabilir diyor uzmanlar. bakalim..

Ben bugun 6+1 oluyorum ve henuz bulanti yasamadim. 8. hafta ile 14. hafta arasinda yogun olabilir diyor uzmanlar. bakalim..

Ben de bugun bu konuyu arastirdim.Ne guzel bulantim olmuyor diye seviniyordum.Ama ozellikle bugunhissedilir degisimler olunca bir de gordum ki 8. haftada oluyormus.Umarim hepimiz hafif atlatiriz bu donemi.Hakkaten pek de hos seyler yasanmiyor :))

tebrik ederim. sağ salim kucağına alırsın inşallah...

canim gözünaydin iyi bir hamilelik gecirmen dilegiyle ins yerimseniben:CüvCüv::CüvCüv:

hihoyyyt

Hayirli olsun canim, hosgeldin aramiza

teşekkürler kızlar..İnşallah hepimiz sorunsuz bir hamilelik geçiririzdelikafadulden:Saruboceq:

canım benimde ilk hamileliğimde 8 haftada başlayan mide bulantım doğuma girene kadar devam etmişti..İlaçlarla zor yemek yiyordum..İnşallah bulantılar 14.haftada biten bulantılardan olur hepimizin:)

Ben de bugun bu konuyu arastirdim.Ne guzel bulantim olmuyor diye seviniyordum.Ama ozellikle bugunhissedilir degisimler olunca bir de gordum ki 8. haftada oluyormus.Umarim hepimiz hafif atlatiriz bu donemi.Hakkaten pek de hos seyler yasanmiyor :))

canım hayırlı olsun..Allah sağ salim kucağına alacağın günleri görmeyi nasip etsin...:Saruboceq:

Ayy kızlar ben 2011 nisan annesi olucam kısmetse.Daha dün sadece bizim topiğimiz vardı,mayıs haziran yoktu.Şimdi ne güzel benim eskimeye başladığımı hissediyorum,haftalar daha çabuk geçsin istiyorum.Hepinize sorunsuz,sağlıklı hamilelikler ve sağlıklı bebişler diliyorum....

günaydın güzel anne adayları selamlarrropuyorumnanaktan
acaip gribim yaaa ilaç da içemiyorum yere yapışacam nerdeyse ofistekafamçokkarıştı
çok dikkat edin kendinize

günaydın güzel anne adayları selamlarrropuyorumnanaktan
acaip gribim yaaa ilaç da içemiyorum yere yapışacam nerdeyse ofistekafamçokkarıştı
çok dikkat edin kendinize
günaydin canim gecmis olsun allah sifalar versin opuyorumnanaktan

canim sagol güzel dileklerin icin ins sende saglikli bir sekilde kucaklarsin yavrunu bizlerde ins

canim merhaba ..
benim fazla bulantim olmuyor ama yemek konusunda bende cok seciciyim egerki canim istemiyorsa agzima bile alamiyorum diksiniyorum allah yardimcimiz olsun saglikla gelsin kuzularimiz opuyorumnanaktan

benimde ikinci olucak ins rabbim saglikla verirse canim ins sende hamilesindir ve aramiza katilirsin opuyorumnanaktan

bende bulanti yok ama diksinme var canim seninde ikinci olucak ne güzel yavrularimiza kardesleri saglikla gelir ins

canim arkadasim sagoll bitanem bende cok korktum ...mafoldumben
dinleniyorum can
im sirt üstü uzaniyorum sürekli, rabbim "ol" derse olcak ins, elimden geleni yapiyorum gerisi rabbime kalmis ....bugün daha iyiyim cok sükür carsambayi bekliyorum detayli bir kontrolden gecicem. ins ozaman daha iyi olucam allahimin izniyle ..canim sende kendine dikkat et rabbime emanetiz ins opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

mrb kızlar,,,

bana eylül sonunda aşılama yapıldı, 13.gün test yaptı doktor. 23 çıktı. erken yaptık değerin düşük dedi. yarın için çağırdı, yarın tekrar yapacak test. inşallah yükselmiştir.

canim selam ..
insallah yüksek cikar degerlerin canim gelir bebisin , bende catlatma ignesi oldum öyle hamile kaldim
rabbimm hayirlisini versin ins hepimize

merhabalar kısslarrr bebişler ne alemde bakalımmmmm:)
benim bugün 5+3...ben de seviniyodum ne güzel hiiiç midem bulanmıyo die ama demek 8. haftada olanlar oluyodelikafadulden napalım bebişimiz için katlancazzz..ya günler geçmiyo ctesi doktora gitcem ne dicek öok merak ediyorum..ya bebişin durmuyo derse die korkuyorum:sinifsinif: inş öle bişi olmaz da görürüz bebişimiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…