2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

selam hanimlar. bugün doktoradayim. ve cok sükür keseyi gördük
ve icinde nokta kücüklügündeki minisimi:) haftayada kalp atislari icin gidicem tekrar.
gözünaydin canim darisi bizlere ins
canim ne tarafa yerlesmis minik yaramaz (Sag,sol) allahim ins korusun seni melegini

canım, paylaşım için sağol. iyi oldu bunlar. ananası ben de içeyim.

selam hanimlar. bugün doktoradayim. ve cok sükür keseyi gördük
ve icinde nokta kücüklügündeki minisimi:) haftayada kalp atislari icin gidicem tekrar.

ne güzel ya, çok heyecanlandım okuyunca. ben de sabırsızlanıyorum gitmek için, inşallah görebilirim ben de...

Sagol canim. Dedigin gibi darisi sizlere.
Doktorum bisi demedi ama benim gördügüm kadari ile galiba sol tarafdaydi.
canim bunun üzerine bir topik gördüm sol tarafsa kiz ,sag ise erkek oluyormus ve bunu gercekten o topige giren hamileler ultrasonda gördükce bildirmisler benimkide sol tarafta yani bakarsin kizimiz olur saglikla ins kaydirigubbakcemile5olumunekankayizsmileolumunekankayizsmile

canım, paylaşım için sağol. iyi oldu bunlar. ananası ben de içeyim.
rica ederim canim günde bir bardak yeterli oluyor canim fazlasi mideni fena bozuyor wc den cikamiyorsun kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

AAAA benim kafam karisti simdi ben gecen hafta gordum bebisimi ve kalp atisini.Ama tersim dondu yazdiklarinizi okuyunca.Ekranda bebis sag tarafta gorunuyordu ama doktor ultrason aletini sol tarafa dogru tutuyordu sankim.
Aman saglikli bebislerimiz olur insallah.Paylasim icin cok tesekkur ederiz seydam kaydirigubbakcemile5[/QUOTE]

ben de anlayamıyorum onu. tedavi için yumurta takibi yaptırırken, sağda yumurtan var dediğinde ultrason aleti solda olurdu. hiç sormadım da doktora nedense :uhm:

selam
doktordan geldim keseyi gördük çok şükür olduğu yerde iyiymiş
bu arada leyla hanım beni de ekler misiniz
yaş 26
sat 1 eylül
hamile kalkilo 68
muhtemel doğum tarihi haziran 8

ben de anlayamıyorum onu. tedavi için yumurta takibi yaptırırken, sağda yumurtan var dediğinde ultrason aleti solda olurdu. hiç sormadım da doktora nedense :uhm:[/QUOTE]kizlar kafanizi takmayin sonucta rabbim verecek ama o topige bi bakip link vereyim sizlerde bakin bilmiyorumkismile

kizlar caniniz ne cekiyor encok ??
ben bu aralar biber tursusu cok yiyorum hemde en acisindan ama sonrasi hic iyi olmuyor benim icin ....

merhaba kızlar ben de yeni katıldım siteye bende 6 haftalık hamileyim.kalp atışları hangi haftadan itibaren belli oluyo.doktora gittim bugün keseyi gördü bebek küçük dedi 10 gün sonra gel dedi.dua edin cnm herşey yolunda gitsin.öpüyorum hepinizi.:)))

beni yanlız bırakmayın cevaplarınızı bekliyorum,bebeşim küçük diye belli olmadı,kalp etşları 10 gün sonra yine gidicem,bana yazın kızlar.burdayım.

beni yanlız bırakmayın cevaplarınızı bekliyorum,bebeşim küçük diye belli olmadı,kalp etşları 10 gün sonra yine gidicem,bana yazın kızlar.burdayım.

hoş geldin canım gözünaydın benimde ilk gebeliğim ama burda yazılanlara göre kalp atışları 7. haftadan itibaren duyulabiliyormuş insandan insana değişebilir hayırlısı neyse olsun hepimiz için.

ayy sonunda yeni haziran anneleri geldi demek..zaman ne kadar çabuk geçmiş..geçen yılın haziran annesiydim 7 ekimde öğrenmiştim hamileliğimi..çok şükür rahat geçirdim ve oğluşumu sağlıkla kucağıma aldım..sizlere de sağlıklı hamilelik diliyorum..ve kızlar şunu bilinki insan hamilelikte olur olmaz en küçük şeyleri bile dert ediyo telaşlanıyo..ama genelde sonunda bişey çıkmıyo..o yüzden sakin olmaya bakın..siz rahat olursanız bebekleriniz de rahat olur..kolay gelsin hepinize.. :CüvCüv:

Canim hosgeldin,
Ben kalp atisini benim hesabima gore 6.haftada gormustum.Ama durum anneden anneye degisiyor.Endiselencek birsey yok.Yakin bir arkadasim 8.hafta gormustu.Sen dualarini eksik etme, hersey yolunda gidecek buna inanarak guzel hamilelikler gecirecegiz insallah.Tekrar tebrik ediyorum

Ne kadar guzel ve icten yazmissin oyle.Sicakligin icin cok tesekkur ederiz.Nolur buralardan ayrilma olur mu?Senin deneyimlerine de ihtiyacimiz olacak ve tabiki o pozitif yorumlarina.

kizlar caniniz ne cekiyor encok ??
ben bu aralar biber tursusu cok yiyorum hemde en acisindan ama sonrasi hic iyi olmuyor benim icin ....

Canim ben de tursu konusunda cok hassaslastim.Ama bu bulantili hallerde anneler genelde eksili seylere cok yoneliyormus.Limon suyu icen bile oluyormus o derece yani.Bakali neler cekecek canlarimiz daha :))

ne güzel yavrunuz kollarinizda rabbim uzun ömür versin bizlerede göstersin ins

canim merhaba
ben suan 7. hamileligimi yasiyorum kismette sadece oglumu dünyaya getirmek varmis tabii ,5 kere bebeklerimin kalp atisi durdu malesef, hepsinde 6. 7. haftada kalp atimlarina rastlaniyordu ama bir sonraki kontrollerde bu hic olmadi mafoldumben....
endiselenme canim ins rabbimin izniyle kalp atisinida duyarsin bende henüz duyamadim kalp atisini ins hersey yolundadir allahim hakkimizda hayirli olani versin korktugumuza ugratmasin ins :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…