2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkür ederim canım inşallahh...kk ya zaten takılıyodum aşılama bölümüne bayadır...evet bağımlılık yaptı bile zaten.ama bu topiğe cesaret edememiştim henüz bebişi görmeden..çok kaptırmayım die..ama birce gaza getirdi beniiiii:teytey::teytey:

selam hayalbaz senden bişey rica edebilirmiyim benim adıma özel mesaj atarmısın listeye eklenebilmek için ben atamıyorum mesaj hakkı olana rica edin diye bi yazı görmüştüm benim sat 3 eylül yaş 28 kilo 69 teşekkürler

tabi canım olur da ben kendim için de özel mesaj atmadım kime atıyoruz özel msjı

seydamcığım o kanamaların yerleşme kanaması merak etme endişeye kapılma sakın bunlar olağan şeyler...bebeğinde hayırlı olsun canım benim bende 2010 haziran annesiyim sizleri böyle heyecanlı görünce hamileliğimi özlediğimi farkettim kendine iyi bak canım hayatının vede özellikle uykularının tadını çıkar

içim rahat etmedi bugün yine kan testi yaptırdım 486 çıktı değer. 2 gün önce 201di. biraz içim rahatladı. keseyi görsem daha da rahatlayacağım..

:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:masallah listemize:CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

güzel haziran anneleri hepinize hayırlı uğurlu olsun yavrularınız :Saruboceq:
inşş güzel bi hamilelik geçirmeniz dileğiyle inşş bebişlerinizin resimlerinide görürüz burda:Saruboceq:

Canim ne kadar guzel dilemissin. Cok tesekkur ederiz. Inshaallah hayirlisi ile sana da kolay dogum ve mutlu bir hayat diliyorum bebisinle birlikte ve tuuum sevdiklerinleeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…