2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Hosgeldin canim. Insallah duyarsin sende bebisin pitpitlarini yakin zamanda

hayırlı olsun arkadaşım hoşgeldin aramıza :dance: sağsalim kucağına alırsın inşallah meleğini hihoyyyt

Arkadaslar ben 5+4 hamileyim ama gogus hassasiyeti harici hicbir sikayetim yok bulantim falan olmadi hic normal midir korkmaya basladim yarin doktor kontrolum var kalp atisini duyabilirmiyiz?

Arkadaslar ben 5+4 hamileyim ama gogus hassasiyeti harici hicbir sikayetim yok bulantim falan olmadi hic normal midir korkmaya basladim yarin doktor kontrolum var kalp atisini duyabilirmiyiz?

canim bende 5+6 oldum ama benim gögüslerim bile acimiyo artik sadece baya bi sertlesip büyüdüler.
Mide bulantisi vs, bendede olmuyor. Herkesde olacak diye bisi yok mrk etme. Kalp atislarinida en erken 6.haftada görebilirsin diye biliyorum ben. Benimde yarin kontrolüm var ayni endiseleri bende yasiyorum eyvahedigeldismile

canlar,
ben sat a göre şu an tam 6 haftalık hamileyim ama bulantılarım ve göğüs hassasiyeti daha yeni yeni başlıyo..doktorum da "kurcalama işte herşey yolunda" dediği için mümkün mertebe rahatım, bebeiş de rahat olsun diye:ecrin_bebek:
kalp atışı içinde ayın 25 i gibi gidecem doktor ozaman çağırdı...6,5 haftalık felan olacaz işte Allah nasip ederse

bebişkom hayırlı olsun cnm az önce bi listede gördüm de çok sevindim hayırlı sağlıklı olur inşş meleğin :Saruboceq:
doğum haberinide alırız inşş hayırlısıyla:Saruboceq:

güzel haziran anneleri hepinize hayırlı uğurlu olsun yavrularınız :Saruboceq:
inşş güzel bi hamilelik geçirmeniz dileğiyle inşş bebişlerinizin resimlerinide görürüz burda:Saruboceq:

bebişkom hayırlı olsun cnm az önce bi listede gördüm de çok sevindim hayırlı sağlıklı olur inşş meleğin :Saruboceq:
doğum haberinide alırız inşş hayırlısıyla:Saruboceq:

Cok sagol canim. Insallah :Saruboceq:
Seninde az kalmis simdiden hayirli dogumlar sanada canim a.s.

Bende yarin gidiyorum doktora . 4+2 iken degerim 1500 du ve ozaman ultrosonda bir nokta gostermisti hatta bana bile verdi resmini ama ben birsey anlayamamistim. Insallah yarin iyice goruruz hatta duyariz.
Evet belirti herkesde olmazmis bende de hicbirsey yok gayet guzel yiyorum bulanti falan yok kilo almisimdir hatta. korkudan bulantim olsun istiyorum

Bende hep bulantim olsun istiyorum degil gibi:) arada bazen cok az oluyo seviniyorum:)
Ben daha keseyi göremedim maalesef. 5+0 gitmistim ama daha degerim düsükdü ozaman 800lerdeydi görünmemisti.

Bende hep bulantim olsun istiyorum degil gibi:) arada bazen cok az oluyo seviniyorum:)
Ben daha keseyi göremedim maalesef. 5+0 gitmistim ama daha degerim düsükdü ozaman 800lerdeydi görünmemisti.

Su halimize bak bulanti yasamak istiyoruz:)) Hay Allahim :))
Insallah yarin guzel haberlerle doneriz yaz mutlaka merakj ederim seni . BEnde yazarim .

Ayni yastayiz. SAT'imiz da 1 gun ara ile. Inshaallah hayirli ve kolay bir hamilelik olur. Hosgeldin aramizaa.s.

hoşbuldum canım aynı zamanlarda alacaz inşallah bebişlerimizi kucaklarımıza o kadar heyecanlıyım ki 26 ekimde kontrolüm var kalp atışını duyacaz inşallah miniğimizin.iple çekiyorum zaman geçmek bilmiyor

Dualarim seninle canim.
Insallah tutunur bebisin. Bence ihmal etme bi doktora görün,
canim cok sagoll ..
allahima sükürler olsun iyiyim doktora gitmedim lekenlenme sabahkiyle kaldi sükür agrilarimda gecti acaba ignelerin yan etkisi olabilirmi ?bilmiyorum neyse elhamdülillah diyorum sürekli ins haftaya carsambaya doktora gidicem ozamana kadarda bi aksilik yasamam

canim seninde gözünaydin allahim bu kadar ugrasini bosa cikarmamis vermis ins sagliklada dünyaya getirirsin ....
sende kk:enbuyukkk: bagimlisi olucaksin canim üzgünümyerimseniben

Seydam canim sevindim iyi olduguna ins.hersey yolunda gider. Banada dua edin yarin gidiyorum doktora. Insallah keseyi görebilirim bu defa

Kızlar 2010 haziran annesiyim ama topiğinizi görünce dayanamadım:))
Yaşadığınız heyacanları daha dün gibi hatırlıyorum ama zaman su misali akıyor:) tadını çıkarın:)
Allahım sağlıcakla yavrularınızı kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..
Çok güzel paylaşımlar yaptığınız bir topik olsun inşallah:)
Çoook kolay hamilelikler ve çoook kolay doğumlar diliyorum hepinize..
Minik kurabiyem ve ben hepinizi öpüyoruzopuyorumnanaktan
minik kuzucuklara iyi bakın,sevgiler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…