2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar merhaba bebekleriniz hayırlı olsun allah tamamına erdirsin .geçmişe henüz bakmadım birşey sormak istiyorum.son ade tarhim 3 eylül adetim 6 gün geçti evde test yaptım iki çizgi çıktı kan tetsi yaptırdık 150 çıktı.doktor ultrasonla ufak birşey gördü ama daha büyümemiş.merak ettiğim geç dölleme me olmuştur acaba.siz gördünüzmü kalp atışını

Hayirli olsun canim. kalp atiis 6.haftadan sonra duyuluyormus. doktorum beni 7. haftada cagirdi. 1.5 hafta sonra gidecegim inshaallah..

Merhaba arkadaşlar.

ben de dün hamile olduğumu öğrendim. Allah nasip ederse ben de haziran annesi olacağım. şu anda çok küçük, internete göre 3 hafta 4 günlük. hala inanamıyorum ben. doktorum salı günü çağırdı, inşallah o gün keseyi görürsem inanacağım hamile olduğuma.

umarım hepimiz sağ salim alırız bebeklerimizi kucağımıza...

Merhaba arkadaşlar.

ben de dün hamile olduğumu öğrendim. Allah nasip ederse ben de haziran annesi olacağım. şu anda çok küçük, internete göre 3 hafta 4 günlük. hala inanamıyorum ben. doktorum salı günü çağırdı, inşallah o gün keseyi görürsem inanacağım hamile olduğuma.

canim gözünaydinkaydirigubbakcemile5 rabbim saglikla kucaklamayi nasip etsin hepimize ins:Saruboceq::CüvCüv:

kızlar merhaba bebekleriniz hayırlı olsun allah tamamına erdirsin .geçmişe henüz bakmadım birşey sormak istiyorum.son ade tarhim 3 eylül adetim 6 gün geçti evde test yaptım iki çizgi çıktı kan tetsi yaptırdık 150 çıktı.doktor ultrasonla ufak birşey gördü ama daha büyümemiş.merak ettiğim geç dölleme me olmuştur acaba.siz gördünüzmü kalp atışını
canim gözünaydin bendede henüz bisey belli degil gec döllenmedir diye beklemekten baska caremiz yok insallah saglikla hayirla gelir bebislerimiz

Merhaba arkadaşlar.

hayırlı olsun arkadaşım bende senin gibi 3+4 de öğrendim hamile olduğumu bi hafta geçmiş bile :KK1: dediğin gibi umarım sağ salim alırız kucağımıza

bu arada kızlar bi şey sorcam akıntı durumlarınız nası bende biraz fazla gibi renksiz kokusuz zararsız gibi duruyor ama ne biliim azcık endişeleniyorum :bbo:

hayırlı olsun arkadaşım bende senin gibi 3+4 de öğrendim hamile olduğumu bi hafta geçmiş bile :KK1: dediğin gibi umarım sağ salim alırız kucağımıza

bu arada kızlar bi şey sorcam akıntı durumlarınız nası bende biraz fazla gibi renksiz kokusuz zararsız gibi duruyor ama ne biliim azcık endişeleniyorum :bbo:

çok sağol. keseyi gördün mü peki? ben de 1 hafta sonra gideceğim merak ediyorum görebilecek miyim diye.

benim akıntıda artış yok şimdilik. ama burdan okuduğum kadarıyla normal artması. hamilelik belirtileri arasında görüyorum hep.

Merhaba arkadaşlar.

canim insallah hepimize allah bebeklerimizi kucagimiza almayi nasip eder. gözün aydin

çok sağol. keseyi gördün mü peki? ben de 1 hafta sonra gideceğim merak ediyorum görebilecek miyim diye.

benim akıntıda artış yok şimdilik. ama burdan okuduğum kadarıyla normal artması. hamilelik belirtileri arasında görüyorum hep.

yok keseyi daha göremedim dr 5 hafta anca görünür dedi bende önümüzdeki hafta gidicem nasıl dayanıyorum bende bilmiyorum sempatiksalakcinni

haklısın valla elagöz. sen öğreneli bir hafta olmuş bir de. ben dün öğrendiğim halde sabırsızlanıyorum. :)

haklısın valla elagöz. sen öğreneli bir hafta olmuş bir de. ben dün öğrendiğim halde sabırsızlanıyorum. :)

bi hafta daha dayanıcaz artık napalım :kedi:
bu arada ben sana bi şey sorayım beta hcg değerin kaç çıktı progesteron testi yaptıysa onun sonucu kaç çıktı bana iki kez test yaptı da senle aynı hafta da öğrendiğimiz için merak ettim CADIARZU

bi hafta daha dayanıcaz artık napalım :kedi:
bu arada ben sana bi şey sorayım beta hcg değerin kaç çıktı progesteron testi yaptıysa onun sonucu kaç çıktı bana iki kez test yaptı da senle aynı hafta da öğrendiğimiz için merak ettim CADIARZU

dün yaptırdım test. aşılamayla hamile kaldım ben, aşılamamın 13.günüydü. hamilelik de 3+3tü. 201.7 idi değer. doktorumla sadece tel.de konuştum bir daha yaptır demedi ama ben içim rahat etsin diye yarın tekrar kan testi yaptıracağım. progesteron yapılmadı. o yumurtlamanın olup olmadığını anlamak için yapılıyor sanırım, benim zaten aşılamaydı gün aşırı takip etti yumurtalarımı.

senin kaçtı beta hcg?

ben 3+4 yaptırdığımda 58 çıktı dr 2 gün sonra tekrar gel eğer iki katı ve fazlası yükselirse iyi olur dedi 2
gün sonra gittiğimde 221 çıktı ve progesteron testinide 10 ve üzeri ii diyoruz 20 ve üzerine çok ii dioruz demişti benim 41.5 çıktı gayet ii demişti 5.haftada gel keseyi görelim dedi bende bekliyorum o gün gelsin diye zemuszemus

Bugun bebisim Maashallah 6.haftaya giriyor. Zaman hep boyle hizli mi gececek? Aman Allahim! SATa gore yapilan hesaplamayi esim algilayamiyor. O kadar olmadi ya falan diyor. Ben de sasirdim kaldim :) Benim sat 1 eylul. o hesaba gore 6 haftalik. Ne tuhaf..

Herkese günaydin hanimlar..
yeni annelerimiz hosgeldiniz. Insallah allahim kucagimizada almayi nasip eder.
Akinti hakkinda soru sorulmus. Benim ilk basta bisi yoktu ama 2-3 gün artmaya basladi ama normal hamilelikde oluyormus endiselenmeyin
Bu arada benimde yarin 6.hafta oluyo :nazar: doktora gidicem insallah keseyi görebilirim budefa
Sizde belirtiler nasil? Benim suan nerdeyse hic yok gögüslerimin agrisida gecti sadece kocaman ve cok sert oldular:)

günaydin kizlar
bugün ben hic i
yi degilim kasik agrilarim var birazda lekelenmem oldu sabah cok korkuyorum gecmesse doktora gidicem suan dinleniyorum lekede yok ama bilmiyorum bu seferde ayni seyleri yasamam ins ne olur dua edin olurmu???allaha emanet olun

:CüvCüv:herkese merhabalar...bu topike girmemek ve yazmamak için kendimle yaşamış olduğum uzun boğuşmadan yenik çıkmış bulunmaktayım ve işte yazıyorum...2 negatif aşılama ve 2 seneyi aşkın bebiş yapma çalışmalarından sonra işte ben de hamileyim:CüvCüv: bebişimin kalp atışlarını duymadan buraya yazmak istememiştim ama tutamadım kendimi..son adet tarihim 6 eylül internet hesaplamalarına göre bugün 5+2 günlük hamileyim..inşallah rabbim bozmasın..haydin o zaman kızlarr beni de ekleyiverin listeyeeeee:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

sat 6 eylül
muhtemel doğum tarihi 13 haziran
yaş 26
kilo 51
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydin kizlar
bugün ben hic i
yi degilim kasik agrilarim var birazda lekelenmem oldu sabah cok korkuyorum gecmesse doktora gidicem suan dinleniyorum lekede yok ama bilmiyorum bu seferde ayni seyleri yasamam ins ne olur dua edin olurmu???allaha emanet olun

Dualarim seninle canim.
Insallah tutunur bebisin. Bence ihmal etme bi doktora görün,

X