2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Maashallah ne guzel bir anne var karsimizda. :) Allah 3. bebegini de kolaylikla dogurmak nasip etsin.
Benim de SAT 1 EYLUL. gelininizle ayni tarih. Ben 5 hafta 3 gunluk iken ( yani 2 gun once)gittim doktora ve hamdolsun, maashallah keseyi gordu. Ancak kalp atisi icin 2 hafta sonra randevu verdi. Kalp atisi 6. haftani ortalarinda duyulmaya basliyormus.
Gelninz de katilsn aramiza :)
Sevgiler

Leylacım beni de eklermisin lütfen özel mesaj atamıyorum
yaş 29
sat 31 ağustos
kilo 70
tahmini doğum tarihi 7 haziran

şimdiden çok teşekkürler canım

Ayni yastayiz. SAT'imiz da 1 gun ara ile. Inshaallah hayirli ve kolay bir hamilelik olur. Hosgeldin aramizaa.s.

Tesekkur ederim canim osizin guzelliginiz.Bu siteden cok once bahsetmistim kendisine ama tekrar soyliyimde uye olsun bu topige.
Ben 2 gebeligimde de kalp atsii ve keselri 7+4 gunlukken gormustum.Bu hafta beklesin hafatya gitsin doktora ozaman oyle diyim bari.Bu arada gorumcem de hamile nisan sonu bekliyoruz onun bebeginide.

merhaba arkadaşlar,
ben de yaklaşık 6 aylık bir pko tedavisinden sonra şükürler olsun hamileyim
dün kesemizi gördük şu an 5+6 yım, inşallah 2 hafta sonra da kalp pıt pıtını duyucaz bebişin:Saruboceq:
burda güzel paylaşımlar yapmak ve dostluklar kurmak dileğiyle...
Leyla01'e de bilgilerimi gönderdim yakında listede de olacamzemuszemus

Benim düsük yaptigim gebelikdede ayni seyleri yasamistim canim. Simdi yine olacak diye bende cok korkuyorum . Ama insallah hepimiz aliriz bebislerimizi saglikli sekilde kucaklarimiza

Benim düsük yaptigim gebelikdede ayni seyleri yasamistim canim. Simdi yine olacak diye bende cok korkuyorum . Ama insallah hepimiz aliriz bebislerimizi saglikli sekilde kucaklarimiza
insallah canim hep güzel seyler olur hep hayirli haberler aliriz hamileligimiz boyunca rabbim esirgesin ins

canim gözünaydin allahin saglikla kucaklamayi nasip eylesin bende pkoluyum gün asiri brevaktid kullaniyorum senin kullandigin bir ilac ,igne vs. varmi???

Tatlim, cok gecmis olsun. Oncekilerde sorun yasadin diye, bunda da ayni sey olacak degil. Allah'im hayirli kolay bir hailelik versin inshaallah. Uzulme. Ben duaya, Allah'tan el acip dilemeye cok inanirim. Esma-ul Husna'dan (Allah'u tealanin 99 ismi)
EL-MUTEKEBBIR ismi serifini bolca tekrarla. Bu ism-i serifi soylemey devam edene Allah'u Teala hayirli evlatlar verirmis. Hadis-i Serifte bildirilmis.
Elbette, TIP ile doktorlarla elimizden geleni yapacagiz,arda kalan zamanda da mutlaka duaya devam edecegiz. En azindan ben boyle inaniyorum.
Gonlunu rahat tut nolur.[/QUOTE]canim benim allah razi olsun kalbimiz birmis meger bende güne rabbimin güzel isimlerini cekerek basliyorum üzerimde tasiyorum hep dilimde sürekli( el mübdi ) VE (el muktedir ) diyorum rabbimin yardimini diliyoruz insda öyle olacak allahimdan umudumu hic kesmiyorum insallah karuyacak kucagima saglikla verecek insallah hepimizin

seydam teşekkür ederim öncelikle, Allah isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin:Saruboceq:
ben öncelikle kistlerim ve hormon değerlerim düzelsin diye d.kontrol hapı kullandım 6 ay kadar; bi o kadar da glucophage kullandım insülin direnci için...
eylül ayında ilk defa klomen ve duphaston kullandım ve çok şükür tutundu bebişimiz

şu an doktorumun isteğiyle glucophage a devam ediyorum sanırım 10. haftaya kadar felan kullanacam

hayirlisi olsun canim ins ...
bende 6ay metformin kullandim insulin direnci icin ama hamile kalmadan 1 ay önce biraktirdi doktorum, catlatma ignesiyle (ovitrel) ilk denemem tutmadi benim bu ikinci denememdi sükürler olsun tuttu eylül 13.de vurulmustum sen nezaman vuruldun canim??ins birakmaz bizleri bebislerimiz allahim hakkimizda hayirlisini nasip eylesin

amin canım inşallah:Saruboceq:
canım ben hiç çatlatma iğnesi olmadım...sadece klomen ve duphaston kullandım o kadaryerimseniben

amin canım inşallah:Saruboceq:
canım ben hiç çatlatma iğnesi olmadım...sadece klomen ve duphaston kullandım o kadaryerimseniben
canim ne güzel ignesiz kendiliginden olmus bende belki ayni günlerde vurulmusuzdur diye tahmin etmistim ...bilmiyorumkismile
neyse canim kendine dikkat et öpüyorumopuyorumnanaktan

kızlar merhaba bebekleriniz hayırlı olsun allah tamamına erdirsin .geçmişe henüz bakmadım birşey sormak istiyorum.son ade tarhim 3 eylül adetim 6 gün geçti evde test yaptım iki çizgi çıktı kan tetsi yaptırdık 150 çıktı.doktor ultrasonla ufak birşey gördü ama daha büyümemiş.merak ettiğim geç dölleme me olmuştur acaba.siz gördünüzmü kalp atışını

selam benimde sat 3 eylül ilk değerlerim düşük çıkmıştı doktor bana düşük veya dış gebelik demişti ama şükürki dünki değerlerim oldukça yüksekti geç döllenmeden dedi yani olabiliyor bünyeden dünyeye değişiyor hayırlısı olsun hepimiz için.

teşekkür ederim canım .ilk bebeğimi düşürmüştüm sonra ocak ayında kızım oldu 9 aylık şimdi.
süt korudu adet olmadım olunca düzensiz oldu zaten kalamıyorum dedim ama kaldım.inşallah sğlıklıdır.iki çocuğum olsun çok istiyorum yaşım 27-.5 yıllık evliyim.
aslında kızım dadeğer 123 dü ama erken döllenmeydi aşılamaydı çünkü.tam 40 günlükten kalp atışını duymuştum.bunda 5 hafta lıkken kese görünmedi çok ufak birşey var dedi demekki büyoyor dedim ay büyüsün yavrularımız çok tatlılar

naz biraz bekle canım..6-7 haftada gidersen hem kese hem kalp atışını duyarsın..zeynepnazıma kardeş geliyor ne guzel bak yapasım geldi bitanede daha:)

nazzeynap tecrübelisin ama biliyorsun dikkat et kendine uzanma ağır kaldırma bu dönemde ani hareketlerde bulunma sen yinede.zeynephanımıda pek kucağa alma tosuncugu,:)

bayanlar kamilelikte günlük ped kullanımı hakkında bilgisi olan var mı ? bugün sakıncalı olabileceğini duydumda.

nazzeynap tecrübelisin ama biliyorsun dikkat et kendine uzanma ağır kaldırma bu dönemde ani hareketlerde bulunma sen yinede.zeynephanımıda pek kucağa alma tosuncugu,:)

sağol canım yap bitane beraber büyütelim :)) şaka bi yanan hiç dikkat etmiyorum kız hep kucağımda zaten 11 kilo.
ev işi desen öğrenmeden 1 gün önce ne işler yaptım bi bilsen.öpüyorum yanlız şoktayım hiç hamile modunda giremedim daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…