2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benimki planlı bi gebelik değildi..O yüzden hamilelik öncesi almadım..Hamileliğimi de 6+2 de öğrendim.O gün verdi zaten doktorum folik asit.O günden beri kullanıyorum.
evet canim kullan tabiki mutlak hepimizin dilegi saglikli bebisler rabbim hayirlisiyla verir kucaklarimiza ins canim

kizlar ben cikiyorum oglum okuldan gelicek simdi görüsürüz yine olumunekankayizsmile

çok teşekkür ederiiiimm eline sağlık seydamcım :1hug:

Son düzenleme:
aynı devreyiz hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza alırız inş.sen kaç yaşındasın canım kaç yıllık evlisin ilk çocuğu mu

amin inşallah..ben 30 yaşındayım tatlım evet ilk bebeğim. 3,5 yıllık evliyim. geçen yıl bi düşük yaptım plansızdı o gebelik.

Mesaim bitmek üzere kızlar, azıcık işlere bakıp sonra çıkacağım.Yarın görüşürüz.İyi akşamlar hepinize.

kızlar selam bende haziran annesi olucam inşallah sat 8 eylül allahım hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin tüm olmayanlarada versin inşallah bu arada cinsiyet belirlemeyi kim yapıo banada bakabilirmi acabaa 20 haziran doğum tarihi olucak bebişimin

benimde sat 21 eylül yakınız kızlar

benim de SAT 20 eylül.. diğer haziran annelerine göre geriden takip edicez biraz teee haziranın sonunda ama iyi olcak sanki.. benim ilk hamileliğim önden gidenleri takip edip biraz bilgi depolarımm kaydirigubbakcemile5

bana bebiş erkek olcakmış gibi geliyo ama kız çıktı rus takviminde, çin takviminde de kız çıktı o da çok güzel kız çocuklarını severim

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…