2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar sonuclarimi aldim. 800lerde cikti normal mi? doktor normal oldugunu söyledi ama yinede danismak istedim size

teşekkürler canım...o kadar güzel duygu ki göğüslerim ağrısada deli gibi,kokulardan midem bulansada ve bel ağrıları çeksemde her şeyee değer diyorum bebeğim için... boshayallersmile .... seninki güzel geçmiş :)) umarım bizimkielrde kolay geçer :))

içimizde hem mutluluk hem korku var....bişey olursa diye çok korkuyorum dikattli olmaya çalışıyorum...[bi an önce büyüse de kucağıma alsam diye sabırsızlanıyorum :)) /B]

Kizlar sonuclarimi aldim. 800lerde cikti normal mi? doktor normal oldugunu söyledi ama yinede danismak istedim size

canım benimde 819,40 çıkmıştı, endişelenme canım.... :)) içimizde artık can taşımaya başladık ya doktorlara 100 de 100 güvenemez olduk dimi..yinede kıuşku duyuyoruz..herşey yolundamı diğil mi,sürekli bunu düşünüyoruz :) :)) bende doktorum kesemi neden göremedi,acaba bişey mi var diye kendi kendimi yedim ama :)) bünyeden bünyeye değişiyormuş :))

bu arada günaydınn arkadaşlarrrrrrrrrrr opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

içimde deli gibi bi mutluluk var..her geçen gün bebeğimin biraz daha büyüdüğünü hissederek müthiç bi hayranlıkla, bebeğimi bekliyorum

opuyorumnanaktan

:CüvCüv::CüvCüv:

bende hamileyim sat 27 ağustos keseyi gördük 2 hafta sonra tekrar gideceğiz foli asite başladık

Artık bedeninizde 2 kalp atıyor bu harika bir his değil mi.

Her bebebek doğduğunda, aslında bir anne doğarmış.

Hamile olmak zor olsa da çok keyifli. Sadece dikkat edin kendinize ama içinizi kalbinizi hep ferah tutun. Ben 7.8.9.10. haftalarda kanama geçirdim. Düşük tehlikem vardı. Ama Allah'a sığındım. Bir bebek sağlıklı ise ne olursa olsun, kanama bile olsa mutlaka tutunur, ama sağlıklı değilse biz ne yaparsak yapalım düşecektir içini ferah tut demişti doktorum. Öyle de oldu. şimdi nur topu gibi kızım kucağımda Allah'ıma hamdolsun..
Sakın endişe etmeyin, dua edin ve dikkat edin. Allah korur bebişlerinizi..

selam bayanlar ben aranıza yeni katıldım bende hayırlısıyla haziranda ilk bebeğimi kucağıma alacağım. sat 3 eylül ama henüs ultrasonda bebeğimle tanışamadım kendini göstermiyor bi türlü kısmatese pazartesi tekrar baktıracağım inşallah gösterir kendini uöarım hep birlikte sağlıklı bi hamilelik geçiririz sevgilerle.

canım benimde 819,40 çıkmıştı, endişelenme canım.... :)) içimizde artık can taşımaya başladık ya doktorlara 100 de 100 güvenemez olduk dimi..yinede kıuşku duyuyoruz..herşey yolundamı diğil mi,sürekli bunu düşünüyoruz :) :)) bende doktorum kesemi neden göremedi,acaba bişey mi var diye kendi kendimi yedim ama :)) bünyeden bünyeye değişiyormuş :))[/QUOTE]

kızlar değer 1500 olunca gözüküyo kese aklınızda olsun daha erken...

kızlar değer 1500 olunca gözüküyo kese aklınızda olsun daha erken...[/QUOTE]

içimi rahatlattınız teşekkür ederim malesef kimi doktorlarımız bu şekilde açıklama yapma gereği duymuyor dolayısıyla endişeleniyoruz hayırlısı olsun beklicez bakalım :)

slm kızlar 5+3 haftadayım bugün kesemi gördüm 6 mm elhm. karından baktı doktor bir sürü test yazdı 2 hafta sonra tekrar çağırdı. Sağlıkla kucağımıza alırız inş bebeklerimizi hayırlısıyla..

Hayirli olsun canimmm hayirli olsunnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

Arkadaslarimmmmm,
Bugun ben de korka korka doktora gittim. Hamdolsun keseyi gordu. Cok sukur hersey yolunda gorunuyor. Doktor hicbir test istemedi simdilik. 2 hafta sonra geldiginde kan testi vs yapacagiz dedi. Hamile kaldigim kilo cok yuksek oldugu icin korkuyorum dedim. Korkma, minumum kg alarak tamamlayacaksin inshaallah dedi. Icimi rahatlatti. Folik asit yazmis. miktarini yazmamis. Eczaci 400 luk verdi. az deil mi? siz ne kadarlik kullaniyorusunuz? Bir de yesilcay ekstrasi verdi gunde 4 tane.
2 Hafta sonraki randevu cok onemli. Inshaallah Rabbim bu mutlulugumuzu daim etsin.............:)

bende hamileyim sat 27 ağustos keseyi gördük 2 hafta sonra tekrar gideceğiz foli asite başladık

Ayni sekilde, Benim sat 1 eylul. Buugn doktor visitim vardi. 2 hafta sonra tekrar var inshaallah. folik asit kac lik kullaniyorsun?
Bu arada hayirli olsun bebisin:)

Leylacim.
Beni de listeye eklersen sevinirim canim.. Ozel mesaj atamiyorum
Yas:29
SAT: 1 eylul
dogum tarihi : 8 Haziran
Hamile kaldigi kilo: 89

mrb arkadaşlar nasipse bende haziran annesi olacağım
sat : 11 eylül
tahmini doğum tarihi : 18 haziran
hamile kaldığım kilo : 50
6 ekimde kan testiyle öğrendim opuyorumnanaktan

mrb arkadaşlar nasipse bende haziran annesi olacağım
sat : 11 eylül
tahmini doğum tarihi : 18 haziran
hamile kaldığım kilo : 50
6 ekimde kan testiyle öğrendim opuyorumnanaktan

Tebrik ederim canim. Allah hayirli etsin. Hosgeldin aramiza :)buyrunnnnnnnnn

ben FOLİCplus kullanıyorum pembe kutulu olanından verdi doktor 2 aydır kullanıyorum zaten ilk 3 aya kadar devam et dedi günde 1 adet alıyorum.

bayanlar benim bir sorunum var aslında paylaşma konusunda bile tereddüt ettim biliyorum kötü bişey yaptığım sigara kullanıyorum ve her bırakacağım dediğim gün dayanamayıp gidip alıyorum müthiş kabızlık yaşıyorum ve ne kayısı nede başka bişe sorunumu sigara kadar çözmüyor napcam bilmiyorum bildiğiniz bi yol varsa yardım edin lütfen.

canim gözünaydin keseyi görmüssün allah sagliklida dogurmayi nasip etsin ben 800 lük folikasit aliyorum günde1 defa seninki az bencede ...
yesilcay hamilelikte öneriliyormuki bitki caylarini pek önermiyor doktorlar ama bilmiyorumkismileneyse hayirlisi olsun hakkinda ins

seninde gözünaydin canim allah kucaklamayida nasip eyler ins
gözünaydin canim bende yarin gidiyorum bakalim ne yapiyorlar minik yaramazlar

kizlar benim dün aksam yatmaya yakin akintiyla karisik biraz lekelenmem oldu cok korktum o korkuyla uyumusum bugün sürekli kontrol ettim kendimi bisey yok sizlerdede oldumu bu durum, biliyorsunuz benim bebeklerimin kalbi durmustu 5 kere ayni seyleri yasiyacagim diye cok korktum ...
ama ben hic böyle lekelenmeyle karsilasmamistim ins bisey olmaz yarin sorucam doktoruma duacim olun olurmu??kendinize dikkat edin opuyorumnanaktan

Leylacim.
Beni de listeye eklersen sevinirim canim.. Ozel mesaj atamiyorum
Yas:29
SAT: 1 eylul
dogum tarihi : 8 Haziran
Hamile kaldigi kilo: 89

merhaba Leylacım:)

bende listede olmak istiyorum...

yaşım 27
sat: 28 ağustos
doğu tarihi 5 haziran
kilo 67 ohaoldumsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…