2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bencede ama ilgilenen arkadaslar yok burda acaba bilen arkadaslardan biri yeni topic acsa olmazmi?

Keseyi görebildinmi canim`? Bende dün tam 5di ama göremedim maalesef

evet gördüm minicik bir nokta tabiki , ultrason resminide aldım , haftaya kalp atışlarını dinleyeceğiz inşallah.
Sende endişelenme göremeyen çok 5. hafta keseyi,aslında en güzeli 7.hafta gitmek doktora ama nerde bizde o sabır :))

Evet canim ama sabir yok :)

off off benimki 3 haftalıktı doktora gittiğimde benim doktorda göremedi...ama arkadaşımınkini 3 haftalıkken görmüş doktor...kafam karıştı yaa :))

Son düzenleme:
ne yazıkki henüz özel mesaj atma hakkım yokmuş , bu nedenle buradan yazıyorum.

sat:25 ağustos
hamile kaldığım kilo:65
muhtemel doğum tarihim :1 HAZİRAN

Yasinizi,
SAT-inizi,
Hamile kaldiginiz kiloyu
Muhtemel dogum tarihinizi bana ozelden mesaj atin yapalim listenizi....

süpersinnn leylacımmm

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

hadi bakalım gelsin listemiz...hemencikk yapıver ...teşeklrr canımmmopuyorumnanaktan

canım bilgilerim ;

bende özel msj atamıyorum malesefff ((

sat:7 eylül
hamile kaldığım kilo:66
muhtemel doğum tarihim : 14 haziran 2011

teyzesii bu gün 4+3 haftalık... :))))boshayallersmile

ne yazıkki henüz özel mesaj atma hakkım yokmuş , bu nedenle buradan yazıyorum.

sat:25 ağustos
hamile kaldığım kilo:65
muhtemel doğum tarihim :1 HAZİRAN

tebrikler bu arada canım...inşalhh sağlı şekilde alıopuyorumnanaktanrız kucamıza bebişlerimiziiiii

canım bilgilerim ;

bende özel msj atamıyorum malesefff ((

sat:7 eylül
hamile kaldığım kilo:66
muhtemel doğum tarihim : 14 haziran 2011

teyzesii bu gün 4+3 haftalık... :))))boshayallersmile

Allah tamamina erdirsin canim...Saglikla kavusun bebislerinize insallah

canim hic kimse yasamasin insallah benim yasadiklarimi rabbim korusun bize bagislasin yavrularimizi ins duacin olucam canim herzaman

inanmıyorum çok duygulandım bende 2010 haziran annesiyim geçen yıl bu zamanlarda başladım heyecanım resmen günsaydım şuan biricik oğlum karşımda tepikler atıyor rabbim size çok güzel bir 9 ay geçirmenizi dilerim size tavsiyem bol bol uyuyun dinlenin ve tadını çıkarın anne olmak ayrı bir duygu ama bebeğinizle bütün olmak yani tek bir beden olmak ap ayrı bir duygu,ilk kez anne olduğum için sabırsızdım ama şimdiki aklım olsa hamileliğimin hiç bitmemesini dilerdim,tabi ben süper bir 9 sy geçirdim neyse çok yazdım ama çok duygulandım 9 eylüldü sat'ım 15 hazirandı doğum tarihim 11 haziranda oğlum hoşgeldin dedi,kızlar sorularınız olursa msj tın seve seve cevap verebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…