2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Benimkiler artik pek agrimiyo ama kocaman oldular :roflol:

Hadi bakalim insallah sende gelirsin güzel haberler ile tatlim.

üf listede yok hala
Ben ilgilenen arkadasa dün msj attim bakalim

Benimkiler artik pek agrimiyo ama kocaman oldular :roflol:

Hadi bakalim insallah sende gelirsin güzel haberler ile tatlim.

üf listede yok hala
Ben ilgilenen arkadasa dün msj attim bakalim
ayyy evet akannehir benimkilerde
evet ya liste olsun artik senin ilk hamileliginmi canim??

Amin kizlar insallah son olur budefa hersey yolunda giderde aliriz bebislerimizi kucagimiza

benide ekleyin lütfenn
yaş 29 sat 31 ağustos d.t 7 haziran

merhaba arkadaşlar,liste yapmak isteyen yapabilir sorun değil benim için bu sorumluluğu birisi alabilir..
sağlıcakla kucağınıza almanızı dliyorum...bu güzel günlerin tadını çıkarın...

listeyi siz yapın ben ilk sayfaya yapıştırırım yeni bilgi eklendikçe güncellerim arkadaşlar...

Kizlar bu isden anlayan bir arkadasimiz yeni bir liste yapsa daha iyi olmazmi? Hem suan hamile olan olursa daha iyi olur bence cünkü daha cok takipde olur diye düsünüyorum ne dersiniz?

Arkadaşlar Merhaba ,
Sanırım haziran annelerinin başını ben çekiyorum , sat:25 ağustos doğum tarihi:1 HAZİRAN bebişimin , hepinize sağlıklı bir hamilelik diliyorum...

Aman Allah'im ne zor tecrubeler atlatmissin.. Evet benim ilk hamileligim. Inshaallah benzer seyler yasamam. Nette bu tur durumlari okudukca cok korkuyorum. Ilk bebek, ilk hamilelik ve mutlulugun yerini alan endiseler.. Dun gece cok dua ettim. Rabbim kabul etsin inshaallah. Dua ederken bu forumdaki diger anne adaylari da geldi aklima. Onlara da dua ettim :) Hepiniz kardesimsiniz benim. Sizler de bana dua edin lutfen, olur mu?

Arkadaşlar Merhaba ,
Sanırım haziran annelerinin başını ben çekiyorum , sat:25 ağustos doğum tarihi:1 HAZİRAN bebişimin , hepinize sağlıklı bir hamilelik diliyorum...

Tebrik ederim Burcu. Maashallah. Doktora gittin mi diye ben de soracagim. Gittiysen, Ilac/vitamin vs verdi mi?

Gittim , geçen hafta tam beş haftalıktı , hiç ilaç vermedi 2 hafta sonraya randevu verdi o zaman tahlillerini yapar , duruma görede ilaç verecekmiyiz , vermeyecekmiyiz bakarız dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…