2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ne olsn cnm eceyle uğraşıp duruyorum...şimdi teyzesine verdim evin önündeki parka götürdü...

Son düzenleme:
slm kızlar meyve öğününde hangi meyveleri veriyorsunuz artık armut ve şeftali bulmakta zorlanıyorum

uykuları nasıl eceniin cnm
emekliyomu
geçenlerde emeklemiyo demiştin ya o yüzden sordum

suprise hoşgeldin cnmm
ben her meyveyi veriyorum cnm
neden sadece armut şeftali dedin ki

her meyve derken?? ben dönüşümlü olarak muz,şeftali,armut veriyordum hiç sektirmeden o yüzden onları söyledim hatta elma veriyordum yazın da onda sıkıntı çektim hep ekşi yada tatsız oluyordu

ayça cssa teşekkür ederim sagolun..cssa 83lüyüm kaç oldum şimdi:)bana göre 28'egirdim annemegöre27'ye:)

her meyve derken?? ben dönüşümlü olarak muz,şeftali,armut veriyordum hiç sektirmeden o yüzden onları söyledim hatta elma veriyordum yazın da onda sıkıntı çektim hep ekşi yada tatsız oluyordu
cnm mesela dün
yarım kivi
yarım elma
yarım muz
yarım armut
5 6 tane kırmızı üzüm
rondoladım verdim
ben hep farklı farklı veriorum mandalinada verdim geçen gün
ayça cssa teşekkür ederim sagolun..cssa 83lüyüm kaç oldum şimdi:)bana göre 28'egirdim annemegöre27'ye:)

bencede 27 ama 2011 e girince 28 :)
karışık biraz ya:)
geldimi eşin?

bu arada doğum günün galiba kutlu olsun bende 83lüyüm 30 a dayadık merdivenleri

cssa ne güzel kokteyl yapıyosun ayrı ayrı vitamin ben hem hazırlaması zor olduğundan hem tatlara alışsın diye hem de hergün değişiklik olsun diye tek tek ayrı veriyorum
sadece kahvaltıda hepsini karıştırıyorum onları tek vermek zor oluyo

eşim gelmedi yemekte yok oh:)))zati kavga var unutursa bi güzel laf yer yemek yerine:)

eymende kahvaltıyı asla karışık yemiyo tek tek yiyoz sadece yumurta sarısıyla yumurta karışık yiyo :)
eriği biz ısıra ısıra yiyoz cnm
bizde maşallah diş bol 8 tane

kız ecrin çok güzel bi süprizle gelir koçişin kesiinn
bak dedi dersin

cssa bakalım pek ümidim yok 2 gun önce eşime mail attım
waffle makinası
ekmek yapma makinası
pizzamatik istiyom diye
o da bana rejim matik de alayımmı yazmış:)rejimdeyim ya açlıktan hep yemek yapma şeyleri istemişim güldüm kendime:)

uykuları nasıl eceniin cnm
emekliyomu
geçenlerde emeklemiyo demiştin ya o yüzden sordum

uykularımız o kadar düzensizki bir bakıyorum en az 6 defa kalkıyorum geceleri bir bakıyorum hiç kalkmıyorum...bazen uyandığında uyumuyorsempatiksalakcinni
ve hala EMEKLEMİYOR:gitme::sinifsinif:

HERKESLERE MERHABA, TUNANIN SONUNDA DİŞİ PATLADI, AYAKTA DURUYOR, KOLTUKLARA TUTUNUP YÜRÜYOR AMA DAHA TEK BAŞINA YÜRÜYEMİYOR,
SAĞLIĞI İYİ MAAŞALLAH, ÇOK YARAMAZ, HERYERİ KURCALIYOR, DARMADAĞIN
EDİYOR, İŞE BAŞLADIM, TUNAYA HALAM BAKIYOR, ÇOK MEMNUNUM, ÖĞLENLERİ
EMZİRİYORUM, ZATEN ARTIK HERŞEYİ YİYOR, ŞİMDİ EV İŞLERİNİ HAFİFLETMEK İÇİN
ACİL OLARAK BİR ÇAMAŞIR KURUTMA MAKİNESİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM,
KULLANAN VARSA LÜTFEN YARDIMCI OLUN, MEMNUN MUSUNUZ, BURADA BİR
TOPİKTEN DE FAYDALANDIM AMA SİZİN GÖRÜŞLERİNİZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ,
FKİRLERİNİZİ YAZAR MISINIZ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…