2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

anam rapunzel koydurmaz benim cins burnuna damla damlatana kadar 10 takla atıyozkalmış karabiberi sürdürecek bide gazte koyduracak yıkar ortalığı huysuz babası yapalı ayy vallaha bazen ben kenime bakıyomda robot gibi görüyom kendimi bu salak kocam bişiy yapmii 3e kadar iş güç ortalık çağanla uğraşiş sabah 7de ayaktayım yemek yap çağan ehp kucakta tabii abi okuldangeldi onu doyur onla ilgilen akşama kadar ders yapp koca gelsin onu doyur gene sofra topla akşam yat heryer biribirinde sdabah kalk gene aynı işler off offf kız jullli ne kavga deyip duruyom kudurttun beni beee pöfffff

smhsmh geçmiş olsun canım inş tedavin spnuş verir
cadı sanada geçmiş oldun derdin hiç bitmyor bacım yaa allah yardım etsin 5 sene sonraki halimi görüyorum şuan
juli sakin ol canım sen çok yaptıkça o yüklenr erkekler hazırı seviyolar nasılsa yapıp becern var ne gerek varki sıksınlar kendilerini

ahh canım biz neler çektik yatırıyoruz yere 2 kişi birimiz 2 elini tutuyo birimiz tek elle kafasını diğeriyle damlayı feryat figan damlattık dr.serum fizyolojik verdi hergün sıkın dedi elime alasım yok ... ben uyurken çevirdim sürdüm 1 gece yapabildim sonra tekrar uyutmayla uğraştım ama ne yapalım hep uğraşıyorum....

caduuu nettün bacuum,cicibebe zate şekerli bir de şeker mi katiin sen..

rapunzel
bnde serum fizyoloji dökerken burnuna
eline bişey veriyorum yerde oynarken yatar posizyonda hemen sıkıyorum 1 saat ağlıyor söylenerek
sonra oyuna dalıyor eline yine ilginç bişey 2.kez derken günde 1 tüp bitryorum .çok işe yarıyor

slm kzızlar
uyuttum n,dayı 2 gündür ra ara okuyodum bugn yazayım artık
face e bakıyorum da burayı hep takip edemiyorum geçmişi de okumaya fırsat olmuyo diye açmııyodum ama
vazgeçtim artık geçmişi okumaktan
balkabağının çorba tarifleri vardı bende ama eski bilgisayarda bi ara açmayı deniyim açılırsa eklerim szie
birde arkadaşımın annesi normalde kendilerine de pekmezli yapıyor şeker yerine pkemez döküp üstüne pişiriyor tatlı olarak
onuda deneyin isterseniz
arkadaşım pekme zçok sevmez ama öyle yiyor
ben denemedim hiç

sabah ruhsatı almak için 4 saat başakşehrdeydik
2 saat trafik bölg. aradık
ruhsat kayıp postanede diyolar postanede gözükmyor ne yapağız bilmyorum
başakşehir ne kadr uzak
ne kadr uzak ya şahsen orda otrmak istemem ben
şimdi sabah 3-4 saat yoktu ya
süt iznim olan 4de çıkıyım mı yoksa bugün hep dışarda olduğum için 6damı çıkıyım kızlar

6 kasımda kk olarak darulaceze ziyareti varmış..kk yarışmaya katılmıştı kazandığı ödüllerle yaşlılara hediye alınmışonlar dagıtılacak katılmak isteyen gidebilir..belkim bende giderim..

herkese gudmornink a.s.

kızlar bal kabağı bebeişler için cok faydalıymış... bebişlere nasıl versek akşam haslayı yoğurdunu kattım..iğrencti ama yedi... baska veren yada fikri olan varmı

canim bende tarif yok hic yapmadim ama bebekler icin hazir bal kabagi pureleri satiliyor burada
beyza 6 aylikken vermeye basladim hala yer cok seviyor..

sinemis işyerindekilerin insiyatifine bağlı,
benim gönlüm 4 'te gitmenden yana..

ecrin hangi darulacezeye okmeydanındakine mi,kayışdağındakine mi??

Son düzenleyen: Moderatör:
sinemis canım aslında hiç karışık biryerd eğil
yani yaşayınca çok normal geliyor
4 sene önce nişanlıyken buraya birine gelirken kaybolmuş bulamamıştık şimdi 3 sene oldu taşınalı başka bir yerde oturamazmışım gibi geliyor
çok da zuak değiliz ya yenibosna fatih bahçeşehir her yer 20 dk

he mehlikaa cicibebeye işte acım öle olunca içmiyo naspam aman ben gürhanada katıdım neolcekmişş gamsız ana:)))

okmeydanı canım..cumartesi günü olcak..bütün kk ve kazen sanırım gelcek.:)))..ok heyecanlı..çok kalabalık olcak.pasta börek yapılcak birde alınan hediyeler kaç milyarlık hediye alınmış..

ecrin okmeydanı darulacezeyse hafta içi 8,5-3,5 arası olursa ben kesin katılırım:))))))))))

ecriin hafta içi gelin nolaaar,mali işler sekreterliğe pasta börek bırakın bakem,ptesi gelince hüpletirim :)))

çalışanlar içincumartesi denilmiş...sanırımsınır 100 kişiymiş...100 kk kadını bir arada süper:))sende gel ne olcak nasılsa mekan senin:)

vallah biz sefaköy tarfından geldik canım
4.etap kısmına geldik ama boşa geldikkaydirigubbakcemile3
ayy sen ordamı oturyosun pardon yanlış bişey demedim inş.
hep site olması güzel
gülerek otur canım evlerde hoş
başak centerada girdm ne ararsan var aslında
herkes alıştığı yere kolay diyor
bnde bu tarafa alışkınım avcılar felan e-5 üzeri

[

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…