2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

juli niye koceyi gırtlaklıyasın geliyor kız,seninki de mi beğenmiyor yaptıklarını??
koceyi aradım az önce balkabağını hatırlattım,internetten tarif bakmış aradı eve gidince balkabaklarını tencereye diz üzerine 1,5 bardak şeker dök,
beni bekle gelince yapacam hayatında hiç yemediğin bir tatlı yiceksin dedi,deli yaa,ben de zaten öyle yapıyordum kabak tatlısını..

Son düzenleyen: Moderatör:

şikerlimi ..... ben henüz baslamadım sekere. ama öle versem dünyayı yer herhalde

ne poh arama aramıs sabah sabah...

böle koceleri okuyunca bi kez daha gırtlaklayasım geldi herifi alsanaalsanasmile

yavaş yavaş ver canım şeker nasılsa yaşlarının dolmasına az kaldı..ben 6 aylıktan itibaren muhallebisine koyuyorum az şeker..bizim dr ver bişey olmaz dedi..
bugün şu kostümcüye gitcektikte onu sormak için aramış kaçta idelim diyeççhava kötü diye erteledik
benim kocede hiiiiç mutfağa girmez..sadece içecek almaya küllük almaya girer..
geçen gece 12 de acıkmış çiğ köfte vardı marul yıkamış onları getirmiş..o kadar şaşırdımki nasıl baardın bunları yıkamayı dedim..o derece yanikaydirigubbakcemile3
selam kızlar demiri annemde uyuttum spora gittim sporumu yaptım geldim bi bakayım dedim size dünya kadan işim var off ya hiç bitmiyo bu ev işi yap yap akşam aynı heryer heryerde
selam canım bende face te yazmıştım salonamı gidiyosun diye cevabı burdan aldım

ah canım ya çoook çok geçmiş olsun çağana..niye bu kadar sıkhasta oluyo bşey diyomu dr..evinzmi soğuk..anne sütünüde çok alıyo bağışıklığınında iyi olması lazım..çabucak atlatır inşallah

kanka bu arda dr neden kaşık maması verme dedi siz kilomu yaptı
gerek yok dedi kanka.:uhm:

bak dahana sinir bastı...
benimki musluk nasıl acılır onu bile bilez..ekmeğin yerini bulamaz..ay cok sinirliyim zaten iyice sartellerim attı...
akşam gelsinde kavga edelim..alsanaalsanasmile

sabah bana soruyo aidatı ödedin mi....
şimşekler caktı beynimde..onadamı ben bakayım her bişey bende sadece işe gidip para kazanmakmı senin görevin dedim.unutuyomuş aklı dağınıkmıs ne iş yapıyon lan dedim gerizekalı dedim. sanki 4 cocuk bakıyon dedi bana.....kötükedihüso

esra
smshm saolsun canlarım teşekkür ederim vallaha bigün aban inme gelecek kalacam biyerde ama ne zamanbilmiyom hele son 4 gecedir hiç uyumadım desem yeri var hep koynumdadı yada ayakta gezdik gözlerim çok fena artık damarları çıktı iyice bide eşimde şimdi yardımcı olamıyo kendi derdinde adamcaız du bakalım bugünlerde geçer geçmişe bakamadım kızlar hastalara geçmişler olsun kociş gelene kadan evi toparlıyım
mehlika kocan zaten sana yaptırıyo canım bitek ocağı yakmak kalıyoo hahahahah işin sırrı geceden şekerde bekletecen kendi suyuyla hiç su katmadan pişirecen lokum lokum bende ceviz aldım haftasonu bende yapıcam bol cevizli yicem cevizsiz hayatta yemem

salonuna gidiyorum canım evde yapamıyorum üşeniyorum hafta 3 gün 1,5 2 saat çalışıyorum kilo veriyormusun de hayır 1 gr bile veremiyorum 63.5 kafayı yiyeceğim

tutkucum çok sık hasta oluyo çünki bende öyleyim bende felaket durumdayım ilk grip eşim oldu ondan büyük oğlan çağana geçti ondan bana yani çağan için kaçınılmaz sondu beklyiyodum diyebilirim benim büyük oğlumda ayda 1 sefer boğaz enfeksiyonu geçirir ama ateş yapmadığı için doktor aldırtmıyor büyüdükçe dfaha aza iniyo ama babada annedede boğaaz yani bademcik probelmi var çocuklardada kaçınılmaz son oluyo yanii bu sefer çağan sırf bizim yüzümüzden hasta oldu yavruum bide geniz akıntısı çok oluyo onuda kusmadığı için atamıyo oda onu çok daraltıyo hacı umarım anlatabilmişimdir ahh ahh çocuğum pırlanta gibi sütümden hastalık kaptı:))

jullim kız benimde çok kavga edesim var ama kocamın derdi arkada :))) hahaha kıyamıyomda onaaa nese bugünde sabrediyim yarın kavga edem benimkide çok paçurdur deli eder beni ama ev işi güzel yapar halı kanepe siler ama dağınık işte napam oda öleee anca bu kadar eğiliyo odun anası aluştumamamış hiçbişeye bende 8 senedebu kadan değiştirebildim

mervetalha geçmiş olsun
ecrin Maşallah ayrise...
semiha çok geçmiş olsun

cadı aynı Uras gibi olmuş Çağan tıpatıp aynısı onada benden geçti maalesef..

tutkucum halen öksürük var dr.bugün için aramamı bilgi vermemi istemişti ama konferanstaymış ne etcem ben şimdi bilemedimmm

kızlar çok ilginç c.tesi burcu ile karşılaştım ama çok acelemiz vardı fazla laflayıp hesap soramadımmmm neredesin diye :) ayazcım çok tatlıydı ve maşallah çok iyi görünüyordu Urası görünce gülümsedi hemenn

p.tesi günüde krizalitle hastanede karşılaştık bazen dünya çok küçük diyor insan :) Maşallah Aras ta çok iyi görünüyordu

Son düzenleme:
rapunzel sağolsın
istanbulda koca şehir oysaki :))

nee hacı çaymı..kim içiyo çağan mı akannehir

ivet hacı bitki çayı ama rezene ıhlamur bunalrı içiii bazen pekemz bazen şeker kaıtoym cicicbebe yedirdiğim zaman onada katıyom şeker zaten kabız olii bazende çok karnı ağrıdığı zaman çok açık çay içiriyom bol şekerli osurtrii:)))

cadııo ne katıyosun?_

şeker hacı bildiğin toz şeker rezeneyi tek verince içmiyo ama şeker katınca içiii cicibebeyide öleee

anam yoksam gene çok kötü annemi oldum ben :)))

rapuz zaten sizden bize geçti hastalık sen nasıl oldun ben hala grip olamadım anca boğazlarım yanıyo oturuyom(( limon mandalin manyağı oldum bide doktora grip aşısı vurduruyımmı diye sorcaktım unuttum bugün bi ara arayımda sorıyım gerçi büyüğe 3 sene vurdurdum bi faydası olmadı gene hasta gene hasta

rapunzel sağolsın
istanbulda koca şehir oysaki :))

hacı plates yap bel fıtığına çok iyi gelii sırf karın kaslarına baskı uyguladığın için ben hamilelikten önce hergün sabah akşam yapardım ama şimdi toğum evin içinde oyuncak oldu yapamıyom başlamam lazım aslında bu ara benimde fıtığım azma sinyalleri veriyo ayakta kalmaktan o bana bayaa iyi geliyodu kendini zorlamadan yavaş yavaş başla sonra bütün hareketleri yaparsın

ben iyi oldum da çocuk halen arada öksürüyor 10 gün peditus burun damlası 7 gün antibiyotik ceftinex di sanırım kullandık boğazlarına baktı içeride akıntı var biraz daha dedi istersen sivrinin dediği sırtına bal+karabiber krışımını sürüp gazete koy iyi gelebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…