2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sivri iyiyim canım sen nasılsın
buğlem ilk diş patladı diğerleri görünürde yok
çok zayıfladı gözlerinn altı geçti yavrumun
hayırlısyla şu diş sorunu bi çözülse bitsede çocuklar rahatlasa

sorma ya aynen canım ben diyorumki

bak oğlum bu dişide çıkar 2 yaşına kadar diş çıkarmak yok diyorum

bu gidişle her dişte kilo vercek yavrumm

oooo cadı hatun gelmiş nerelerdesin sen kızım?

geçmişe bakmadım açıkcası bakasımda yok. herkes iyimidir?

geçmiş geçti gitti biz iyiyik hacı deminde bahsettiğim gibi siz ikincileri yapcanız benimkiler büyümüş olcek ben sadece size gülecem okaaa o aradadageziyo olcem tabiside:)

hayat işte oğlan okula başladı ufaklık derken zaman baa yetmii hacı

fatma zehranaber bizden iyilik senden naber

kız posi bacısı seni epeydir görmedidim nasılsın yusufcuk böcüğüm nasıl

ilayda beben hayırlı olsun bakalım zambak sana daha önce demiştim dur gene diyim hayırlı olsun

ceyce selam biberon seni terfi ettirdim artık suluk oldun zuhhahahah
rapunzel seni hiç sevmiim çok zayıf karısın sinirimi bozuyonn kilo alda gel :)
vomarc seni tanıyom emme çıkaramadım hacı ben

ahh canımmmm bir göbek var bende otobüste birisi yer verdi sanırım hamile sanıldım yine :KK43:(((

Sinemis hayırlı olsun dişiniz ama daha yeni başladınız uzun bir dönem maalesef inşallah ilki kadar hissettmezsiniz diğerlerini yavruşlar neler çekiyor...

1997 Ocak annesi olarak ,şöyle bir bakayım dedim topiğinize..
güzel paylaşımların olduğu bir topic ama son birkaç sayfa
gereksiz mesajlarla dolu.Kuralları tekrar hatırlatıyor,
bilmeyenlere tekrar okumalarını öneriyorum vee
topicde güzel ve faydalı paylaşımlarda bulunmanızı diliyorum.
Lütfen kural dışı konuları konuşmamaya özen gösterin.
sevgiler.

Son düzenleme:
songül ablacım hoşgeldin...

boşver sen o sayfaları yok say...

bizim çok güzel bir topiğimiz var
...

geçmiş geçti gitti biz iyiyik hacı deminde bahsettiğim gibi siz ikincileri yapcanız benimkiler büyümüş olcek ben sadece size gülecem okaaa o aradadageziyo olcem tabiside:)

hayat işte oğlan okula başladı ufaklık derken zaman baa yetmii hacı

geçmiş geçti diyosun yani nevar ikinciyi yapıp sana gönderirim bende sen bakarsın hazır rahata ermişken sen zorluğu özlersin sana postalarım ben bebişimi sempatiksalakcinni

geçmişe şöyle bir baktım dünüşüm sana katılıyorum esmerim gel buralara sensiz olmaz. bak cadıda artık buralarda unutmayalım ortak paydamız bebişlerimiz UFAK ŞEYLERİ LTFN SORUN OLARAK GÖRMEYELİM.

Günaydınlar,

topiğe çok sık yazamayan bir anne olarak şu an yazdıklarımın pek bi önemi olmayacak olsa da, yaklaşık 18 aydır aranızdayım. kimin kimle ne alıp veremediği var aklım ermiyor bir türlü.

taraf olmak gibi bir niyetim yok.taraflar diye yazmak da hoş değil ama yazılanlardan sonra ortaya iki taraf ve ben ve bnim gibi ortad klanlar çıkıyor.

her iki tarafında haklılığı olan şeyler elbette var. ama hepimiz düşüncelerimizde özgürüz. fikirlerini bğenmiyoruz diye kimseyi silip atmak hoş değil ama onun kadar hoş olmayan bir durumsa oratada gruplaşma var deyip asıl gruplaşmayı başlatmaktır. şu halimize baksanıza, belki ortada herkesin farkına vardığı bir gruplaşma yoktu bile ama şu anda var ne yazık ki. hem gruplaşma olsa bile herkes birbirine cevap verdiği, birbiri ile hukuğunu koruduğu müddetçe -ki ben bunu gruplaşma olarak görmüyorum sonuçta hepimizin kendimizi daha yakın hissettiği birileri olmuştur- nasıl bir sakıncası olacak ki. bi düşünsek lisede herkes herkesle samimi miydi? yakın biraz daha yakın arkadaşlarımız olmadı mı? oldu, şu anki yaşantımızda bile var. htta kendimizi anne ve babamızdan birine daha yakın hissettiğimiz olmadı mı hiç, biriyle daha çok şey paylaştığımız zamanlar olmadı mı? tekiyle paylaştık diye diğerini sevmiyo muyduk? evde grup mu yaratmış oluyoduk. burası da bizim ailemizin ufak bir kopyaıydı. ama ne yazık ki arık değil. gerçk aile ortamında insanlar biribirine saygısını yitirmez ama burada saygı da yitirlidi ne yazık ki... keşke her şey başladığımız yerdeki heyecanı ile sürüyor olsaydı...

Son düzenleme:
günaydın canım iyi olmaya çalışıyoruz sizde iyisiniz inş.

tutkucum şayet ben gidebilirsem maltepeye gelirsin ordan birlikte devam ederiz olurmu?

bakalım haftasonu olması benim içn iyi değil eşim evde oluyo beni otobüslerde göndermek istemez kendi bırakmak ister ama oraya kadar gidince oyalanacak bişeyde bulamaz arkadaşıda yok o tarafta..1 sat bekler sonra hadi hadi başımın etini yer..
inşallah çalışır o hafta..
bakalm zaman ne göstercek..

cadı sen bizi kanatların altına alır mısın?

bunu yazıp okuduktan sonra fark ettim, bunu yazarken hiç bi kötü niytim yok.

Son düzenleme:
fatma zehranaber bizden iyilik senden naber

kız posi bacısı seni epeydir görmedidim nasılsın yusufcuk böcüğüm nasıl

ilayda beben hayırlı olsun bakalım zambak sana daha önce demiştim dur gene diyim hayırlı olsun

ceyce selam biberon seni terfi ettirdim artık suluk oldun zuhhahahah
rapunzel seni hiç sevmiim çok zayıf karısın sinirimi bozuyonn kilo alda gel :)
vomarc seni tanıyom emme çıkaramadım hacı ben
canim ben de girmiyordum bu topige normalde bana da pek kimse cevap yazmiyordu o yüzden zayiflama topigine takilmaya basladim. özel mesajimda yeni topik acildi mesaji görünce ne oldu diye bakiyim dedim.

alıntı yapmadım kzıalr ben mikemmel bi anneyim böreklerimi yaptım difrizim börek dolu oğlan isteyince pişirip götürüyom okaaa ben ikinciyide büyüyütom dsiz atuk 2015te falan yeni topik açtınızda 2. kez anne olanlar ben size bakıp gülicem zuhahhahahahah
hay maasallah kiz ne böregi agzimi suyu akti bana yasak börekti cörekti :kedi: yasak olmasa da yapmam ki tembel anayim ben :kedi:
günaydın canım iyi olmaya çalışıyoruz sizde iyisiniz inş.

tutkucum şayet ben gidebilirsem maltepeye gelirsin ordan birlikte devam ederiz olurmu?
ayy ben de türkiyeden yeni geldim orda olsam ben de katilirdim.
sorma ya aynen canım ben diyorumki

bak oğlum bu dişide çıkar 2 yaşına kadar diş çıkarmak yok diyorum

bu gidişle her dişte kilo vercek yavrumm
hayirli olsun canim kolay mi dis etini sivri bisey kesip gecicek. bizimkinde daha dis belirtileri yok ama ayaga bile kalkiyor
ahh canımmmm bir göbek var bende otobüste birisi yer verdi sanırım hamile sanıldım yine :KK43:(((

Sinemis hayırlı olsun dişiniz ama daha yeni başladınız uzun bir dönem maalesef inşallah ilki kadar hissettmezsiniz diğerlerini yavruşlar neler çekiyor...

rapunzel sen de gelsene diyet topigine göbekleri tokusturalim orda yerimseniben

ben de bayramda viyanaya gittim bir hafta kaldim sonra türkiyeye gittim 2 hafta kaldim 2 gün önce geldim eve. yusufu da sünnet ettirdik erkek oldu artik. ee kiz analari kizlarinizi veririsiniz artikin yusufa kaydirigubbakcemile3

ilayda, zambak Allah hayırlısı ile yavrularınıza kavuşmayı onlarla bir ömrü geçirmeyi nasip etsin.
Kızım yaşını doldurduktan sonra biz de düşünüyoruz ikiniciyi. hem araları da fazla açılmamış olur...
bi de ben hamileliği çok sevdim. çok bulantım oldu hastanede yattım falan ama elimde olsa hamileliği tekrar tekrar yaşamak isterdim. tekme attı hıçkırdı falan derken bitirmişiz 9 ayı hatta üstüne bi dokuz ay daha geçmiş. zama çok hızlı akıp gidiyo...

ilayda, zambak Allah hayırlısı ile yavrularınıza kavuşmayı onlarla bir ömrü geçirmeyi nasip etsin.
Kızım yaşını doldurduktan sonra biz de düşünüyoruz ikiniciyi. hem araları da fazla açılmamış olur...
bi de ben hamileliği çok sevdim. çok bulantım oldu hastanede yattım falan ama elimde olsa hamileliği tekrar tekrar yaşamak isterdim. tekme attı hıçkırdı falan derken bitirmişiz 9 ayı hatta üstüne bi dokuz ay daha geçmiş. zama çok hızlı akıp gidiyo...

ben de hamileligi cok sevdim 2. bebek istiyorum ama yusufla birlikte basa cikamam ben. hem karni burnunda hem yusufun pesinden kosmak hic cazip gelmiyor :KK43: oysa ilki ne güzeldi hamileligimde aksama kadar yattim zemuszemus

kızlar cadı okul yollarında ben kaçar akşamüstü görürşürük öptüm hepinizi

esmer buraya yumruk havaya
posi buraya yumuruk havaya posi muhakkak senin yazdığın zamanalrda arkadaşalr görmemiştir canım yoksa sanmıyom sana cevap nden verilmesin neyse dediğim gibi herşeyi unutuyoruz yeni yine yeniden bölemidi busöz bilmiyom hayfdin görüşürüz

evet ben dün gece görmüştüm hoya açmış ama bugün bakmadım hiç hoyamı attı sana mesajı posii
sadece sevgi muhabbetmi öle bişidi topiğin adıda

posi merhaba canım nasılsın yusuf nasıl?
B]

iyiyiz biz. sünnet ettridikten sonra 2 gün uyurken bile basinda nöbet bekledik pipisine zarar vermesin diye o yüzden cok iyi gecti hemen iyilesti. siz nasilsiniz. faceyi de takip etmedim uzun süredir kimseden haberim yok :kedi:
yeni topik açıldı diye özel mesaj mı yollanıldı ?[/

yok benim arkadas listemden biri yolladi, genel bir mesaj degil yani

ceyce,beyazbuket selam kızlar..
posi hayırlı olsun sünnetinz damatlığınıda görün inşallah.darısı bize artık.
türkiyede olduğunu söyleseydin ayarlardık bi buluşma canım..bi dahaki gelişinde haber ver

X