2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Dışladın diyen var mehlika. Sen demesen de diyen var.
Yok teşekkür beklemiyorum onun için yazmadım ben hiçbir yazıyı. Biraz olsun yardımcı olduysam ne mutlu..

esmeralda hangi soruna cevap vermedim cnm,
ben hangi gruptanım demişsin onu mu kastediyorsun,
grup ifadesini çok büyüttüğünüz örgüt gibi algılamayın lütfen,
dışlanma da diyebiliriz daha iyi bir tanım olur zannımca,
sana 3. kez yazıyorum ben kk da kimseyi dışladığına şahit olmadım

tebrik ediyorum canım tam benim içimi okudun vede yazdın

mehlikacım sen cevap verdin. ama grup diyen sadece sen değilsin.
ayseda grupsunuz dedi çekti gitti.
teşekkür ederim..

neyse en başta da yazdım gene yazayım. burası ne ben varım diye vardı; ne de ben yokum diye olmayacak değil. 1 eksik 1 fazla farketmez..
arada yazarım zaten ama eskisi gibi olamam, hele de bu kadar yazıdan sonra..

hişttttt tamam bakıyım aaa bakın cezaları ağırşaltırıcam siz çalışan kadınsınız size 100 kağıt az geldi 1000er lira paracezasıı

tamamdır konu kapanmıştır bebeleriniz nasıl onu diyin baa bakıyım

mervecim sende iki bebe vardı demii biz kkdan bahsedelim sadece faceetekiler ordayı ilgilendirir burada ilgilenmeme diye bişiy yok

hee olduda birisi sizle ilgilenmedi bişiy sordunuz oda size cevap vermedi burası bir kişiden oluşmuyo sizdeona sormazsınız başkasına sorarsınız olar biterr dediğğm gibi hayat kısa yaşam çok güzel tadını çıakrın bence boş iş bunlarr

Esmercim ben uzatmak istemiyorum ve dünden beri olayı kişelseltirmek istemediğimden detaya inmek istemiyorum ama söyle bi karar aldım
Şu dakikadan sonra buaraya tek kelimede yazmayı düşünmuyorum

neyi olamıyon bee delitmeyin bei lennnn ayseda öle demiştir oda girer büyütmeyin hoya yeni bi topik açmış sanırım dün gece gördüdüm aysedada oraya yazmış bende buraya gircem diye biz 2010 ocak anaları vedanaları burdayız isteyen gelsin istemeneyen gelmesin grupmuş bilmemnemiş daha duymak istemiyorum lafım tek esmere değildir alıntı yaptım diye yalnış anlaşılmasın herkeze sölüyorum ama yokk genede ben daha burayla muattab değilim işim olmaz diyende varsa eyvallah çekerim kimseyi zorla topikte tutacak değiliz ama böle çok basit bi sebepten yok ben girmem demek yok esmer hanımm okaaa

tamam tabiki herkes birbiri sevmek zorunda değil,
kişi fikirleri örtüştüğü kişiye kendini daha yakın hisseder ,doğaldır..
bazen fikirlerin örtüşse bile kişilik olarak örtüşmediğin anlaşamadığın kişiler de olur..
burda sözkonusu olan masum bebeler,
birine yorum yapılıyor diğerine yapılmıyor,
son resimlere bir bakın casmin arkadaşımızın,aysedanın,benim kimler yorum yazmış sadece,
çok bariz belli değil mi?bu saydığım ve saymadığım bir kaç arkadaşımın fotoğraflarına bu arkadaşlarım dışındakiler mesaj yazmıyor,
buluşma resimleri de öyle,bir anadolu yakası buluşma resimlerindeki yorumlara bakın bir de avrupa yakası,
çok bariz belli bu ,bunu ifade eden arkadaşlar bir yerlerinden uydurmuyorlar yani..

ya ne şimdi benim oğlum geçen hafta hasta oldu çok...

geçmiş olsun diyenden fazla demeyende oldu..

e bazen bende okuyamıyorum geçmiş olsun veya teşekkür diyemiyorum herkese....

arkadaşlar bunlar ufak basit şeyler...

bunlar için kimse kimseyi kırmasın lütfen

hepimiz anneyzi burda hepimiz birlikte anne olduk birlikte atlattık bunca şeyi...

tamam,

heresin ayrı hayat görüşleri var buda olmalı zaten ama burda bunu tartışmamalıyız lütfen eskiye dönelim ve yine 2010 ocak anneleri olalım

hepinizi çok seviiim...:gitme:

Esmercim ben uzatmak istemiyorum ve dünden beri olayı kişelseltirmek istemediğimden detaya inmek istemiyorum ama söyle bi karar aldım
Şu dakikadan sonra buaraya tek kelimede yazmayı düşünmuyorum

Allah seni taş etmesin kişiselleşmeyin loooo kime diyom ben konuyu kapatın yazdıkçaaa çoşinizzz cadılığımı elime aldırcanız hacı varmı sana esmerin bi yaptığı yokkk varmıe smer sana mervenin burda bi yaptığı yokk tamam bitti gittii haydii çayaaa ciarayaa.s.a.s.a.s.

ya şu faceyi açamıyorum diye çok üzülüyordm burda ama şimdi üzülsemmi sevinsemmi bilemedim...

olumsuz şeyler okumak görmek istemiim...

hacı olay saya avrupa diye bölündüse bu faccete kalsın sizde onalrın bebeelrine yorum yazmayın olsun bitsin alla alla ayrıca ben kime ne yorum yazdığımı bile bilmiyom çoğuna bende son bir aydır yorum yazmaıyom bakamıyom bile anca girdikçe işte bunda bişiy yok ama dediğim gibbi illede kasıt vardiyosan ve zoruna gidiyosa snede ona orda yazma ama buraya yansımasın

kız cadı sen içinmi cigara

hadi bakalaım öpelim koklaşalım kucaklaşalım olur böle vakalar çiğdem gelir kakalar zuhahahhahah

hepimiz anneyiz bunun hakkını verelim bence

sivrininde deidği gibi sivriye ben geçmiş olsun demedim haberim bile yok nete girebildiğim yoktu şimdi küssünmü baa hayır niee çünki ahanda geçmiş olsun diyorum geçmiş olsun bacım neyin varyadabebenin enyi varr aman boşver hasta masta büyütcez işte salla gitsin kaydirigubbakcemile3

kız cadı sen içinmi cigara

yaa şimdi saa içiyom desemm kırk saat kötü ana mikrop ana sen ne içim anasın sigara içülümü dicen

içmiyim desem yalan konuşacam hadi seni kandudum allahı nasıl kanduram en iyisi içiyom ulenn günde 3 dall ne vaaaa

ben ayrı ayrı topik açılıp grubumuzun dağılmasını istemiyorum,
merve,esmeralda,hoya,juliett,ayseda topikte bir daha paylaşımda bulunmucam diyorsunuz,
burda 1,5 senedir çok şey paylaştık çok şey öğrendik birbirimizden,
kimi zaman dert ortağımız oldu bu topik kimi zaman sevinç..
ve en önemlisi annelik okulu gibi çok şey öğrendiğimiz bir yer..
kk da ve facede ki grupta kimse siyasi görüş,din,dil,ırk,ideoloji.. ayrımı yapmadan
ortak noktamız olan çocuklarımızla ilgili paylaşımda bulunalım sadece,
herkes kendi sayfasında neyi paylaşmak istiyorsa paylaşsın bu bizi ilgilendirmez ve ilgilendirmemeli,
biri bişeyi paylaşıp diğeri tersi bişeyi paylaşıyorsa birbirine nizbet yapıyor gibi algılanmasın,

aaaa çok ayıp vallaha bnde taştım artık klava:
dün yazdığım yazıda yönetime alındı orda bi çok şeyi anlattım
ayrımcılık hissetmedim ben ne facede ne burda
yorum yazma konusuna gelince işten güçten yada bilgisayrdan o an başka bişeye dalıp unutuyoruz litfen ama
eğer ayrımcılık diye brişey olsaydı gruplar toplaşıyor hep o zman kapalıları almazlardı
açık yazdırdınız bana oysa ayrımcılık dedğinz
benim annemde ,ablamda herkes kapalı ben çok açığım diye
onlarımı dışladım
bir dünya açık yada farklı görüşlü benle zıt görüşli diyim arkadaşım var
bir sürüde kapalı arkadaşım var
sorun bumu yani
görüş ne olursa olsun hepimiz yaradanı aynı
hepimiz onun sayesinde nefes alıyoruz
çok şükür ki onun sayesinde anne olduk
hepimiz atatürk kazandığı bayrak altındayız
ve bizim uğraştığımız dünden beri kafa patlattığımız
boşyere kırdığımız arakadaşlarımız var
benim içimdeki imanı allah sevgisini vs kimse bilemez
bi laf vardır
ne elbisiler gördüm içinde adam yok
ne insanlar gördüm üsütnde elbisesi yok
kimse kimseyi ne kadr tanıyorda bu kadr yorum yapılıyor allah aşkına
ya
kıyafetinden mi insanları ayırıyoruz
yada görüşlerinin buraya yada face yansıtılması nedir?
siyasetin anne arkadaşlığıyla ne işi var lütfen yaa
tertemeiz melek yüzlü çocuklarımız sağlıklı eli ayağı düzgün
çok şükür biz aklı dengemiz yerinde diye şükretmiyoruz
neleri konu ediyoruz
şükredelimn ya şükür

eğer burda arkadaşlıklar onu üzerineyse ben burda ki arkadaşlarla artık görüşemem
ne güzel günler geçirdik nedir kızlar

fotoğraflara yorum yazamadım galiba tam hatırlamıyorum ama o buluşmaya gitmeyi çok istemiştim annemde kalırım cuma akşamı c.teside oraya geçerim diye hesap etmiştim ama c.tesi günü Bursaya düğüne gittik ...umarım birde ortak buluşma gerçekleştirebiliriz anadolu ve avrupa olarak...

şiddetle katılıyorum

bu alkış yazdıklarını okuduğumdaki alkışınalkisalkisalkis
buda benim yazmka istedikelrimi ama yazamadıklarımı yazdığın için alkışalkisalkisalkis

buda GÜZEL VE OKUNAKLAI AYZDIĞIN İÇİN ALKIŞ alkisalkisalkis
tebrik ederim feyzacım buda son nokta olsun hadi bakalım herkeze yeniden günaydınlar nasılsın feyzacım

sende şimdi hiç bunu yazmamış sinirlenmemiş gibi iyyim canım epeydir görüşemiyoruz sen nasılsın yaz bakyıımlülülülülülüa.s.:1hug:

yok bacım hiçbirini demicem bende içiyorum bazen...

biliyorum ama içiyorum...

napiim ama yaa

ilk hamileliğindede içtinmi_?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…