2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Nesecim yine mı denk getiremedik ruh ben çalışan annelerimizi de düşünerek cmt dedim yoksa Cuma da uyar bana eğer gelecek olanlar çalışmayan annislerse cumaya da çevirebiliriz facedeki gruba giremiyorum ben bakalım burdan davete kimler katılırım diyecek davetimiz herkese açıktır

canım cuma olursa ben gelırım kızımıda alırrr valla bana uyarr cuma..

hazır kocacık yokken bir gireyim bakayım dedim,yine tatsız gruplaşma konusu açılmış..kızlar bırakın artık bu grup meselesini,80 kişi var face deki grupta herkes birbirini nasıl takip edebilir ki,kaçırılan resimler ,hastalıklar vs olabilir normal bu..

enemmm kırk yılda bi topice giriim dedim masa sandalye havada uçuşuyo nolio yaa:2:

ay nolmuş ya kım gruplaşmış...üzüldüm yanı ben zaten çok az gırebılıyorum face bakıyorum kısaca falan bebişleri ayırmak olurmu vaktım olursa facede yorum yapıyorum zaten yalnızım hiç yardımcı yok ne ana ne başka bısey kızım bilgisayar ekranına vururken bakmaya çalışyorumm grup falan olmasın ya...
siyasi tartışma falan olmuş galiba ben onları hiç görmedım herkes barışsın ya:))
benım grubumda yok ortadamı kaldım şimdi ben

ayvalık naberr bende şimdi girdim topiğe bende bir aydır uğrayamıyorum daha geçmişe bakamadım ama ortada kalma bacım ben sanada ayrı bi grup açam zuhahahahaha dur geçmişe bakam acuuk

ahaaa :roflol: hacı sen gurubun ortasında kalan arkadaslar için topik ac en iyisi..guruplasma yapanlara ücretli olsun :KK1:

ivett ivett öle yaapcam zatennn sen gruplaştın 100tl giriş alacam senden kavga çıkmış 100 tl daha ver bakem lafa tutma beni daha ne eti ne tartışması onu bile anlayamadım okuyamadım ahanda şindii çağan uyanacak kalcam gene ortada:)))

benim sicilim temiz bi kerem :dilcikar: hep senin yüzünden gelip neşelendirmiyorsun heçç varsa yoksa cağan..yaa biz biz....

anam benımde grubum yok bende ortada kaldım ortada kalan ocak anaları dıye topıc acayım barı:p

ayvalık naberr bende şimdi girdim topiğe bende bir aydır uğrayamıyorum daha geçmişe bakamadım ama ortada kalma bacım ben sanada ayrı bi grup açam zuhahahahaha dur geçmişe bakam acuuk

kızı uyuttum yattım uyuyamadım sabah 6 da kalkacak uyumam lazım
valla ortada kalanlara topik açın ortada kalan 2010 ocak anneleri:):icecream:

ayvalık nankörlük yapma 6ya kadar uyuyosa daha ne kızım benimki daha şimdi yattı babası bi saatir ayağında salladı en fazla uyuycağı bi saat

neyse gelelim şimdi asıl meseleye zaten çok uykum varr başımda çok ağrii ama iğrenç türkçemle bir iki kelam etmeden geçemicem

birincisi gurubu olmayanlar üzülmeyin ben sşzegrup bulacam zuhahahaahah ay gene espriliğim sütümde pardon sütümde değil üstümde

ilk başta esmerin yazdıklarına yürekten katılıyorum şahsım adına ben ne zaman daralsam bunalsam hep yanımda olmuştur ve tabii benle birlikte herkezin onun çok üzüldüğünü vede kırıldığını ve bunun çok yalnış zmaanda olduğunu düşünüyorum bu konuda üzüntümü belirtmek istedim

gelelim gruplaşmaya faccetede bahsetmiştim şu seçim olsun bitsin şu tantana diye artık bitsin bence gerek yok zaten burası bunun yari değil daha kim ne grubu kimsenin bundan bile haberi yok uzatmayada gerek yok bence bizim topiğimiz güzel bi topik sevincimizide üzüntümüzüde hep burda paylaştık böylede devam etsin burda hepimiz anneyiz partimizde görüşümüzde annelik anam çok duygusal oldu ağlayacam

yazdıklarımda ben kimseyi hedef almadım sadece esmerin bu denli züzldüğünü görmek beni üzdü hastane ortamını iki kez yaşadım o psikolojiyi çok iyi bilirim benim çocuğumda çok sık hastalandığı için esmeri sanırım biraz daha iyi anlıyorum ama qrtı olarak söylüyorum topikteki açık olsun kapalı olsun bütün arkadaşlarımıda çok seviyorum ve herkezinde bu şekild olduğunu adım gibi biliyorum

kıssadan hisse benim türkçemle anca bu kadan yazabildim hepiciğinizi öpüyorum ayrı topik bize yakışmaz burdan tüm analar yolla devam diyorum oyunuz baaa zuhahahah beni yılın anası seçin uyumayan fedakan ana gece uyumayan sabah kalkan bebesini okula yollayan bütün gün ev işi yapan yemek çamaşır yıkayan azman çağanla uğraşan ay bak gene çok duygulandım ne kadan fedakan kadınım ben beee

jullininde dediği gibi ben sizi neşelendirecem geçmişe baktım baktım emme olay nerde patlamış bu et ne ti onu bile anlayamadım gözlerim acudu neyse bu sefer merak etmiyom yarın sabah herkezi tey tey oynarken bulam ona göre gelip kontrol yapacam hade bakamm teyuyy teyy

mehlika jullii esmer feyza size sabah görevi veriyorum yazdıklarıma noktalama işareti koyun evlatlarım zuhahahahhahahahahahahah

günaydın millet akşam yazdıklarımı okumamıştım ayy ne kadar hatam varrr zuhahahaha olsun okuyamadığınız yer olursa ben sizi aydınlatırım

ee nasılsınız bakalım hamişlerimizde çiftlenmiş hadi bakalım yokmu bugün itibarile artıran:=)

günaydın kızlar..
lafı uztmim diyorum ama gruplaşma lafını ortaya atanlar dünkü konuda kime ne cevap vermişler dönüp ona baksınlar önce..

ortada kalan arkadaşlar gelin utkuyla biz sizi kanatlarımızın altına alırız..ikimizde enine geniş olduğumuz için herkese yer varkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
ya utkuyu dr a götürdüm dr kilosu normalden %120 boyuda %70 fazla dedi..önemli olan sütün ana öğün olarak emzir aralarda yedir diğeryiyecekleri dedi..
flor kesinlikle önermiyorum dediiçtiğimiz suda ne kadar olduğunu bilmiyoruz dışardanda alırsa beyinde hasarlara yol açar fazla flor dedi..
daha bi sürü şey sordumda unuttum konusu geçtikçe yazarım..

herkeslere günaydın...

cadaloz seni çok seviiim....opuyorumnanaktan

günaydın millet akşam yazdıklarımı okumamıştım ayy ne kadar hatam varrr zuhahahaha olsun okuyamadığınız yer olursa ben sizi aydınlatırım

ee nasılsınız bakalım hamişlerimizde çiftlenmiş hadi bakalım yokmu bugün itibarile artıran:=)

anaam hamılemı var aaaaaaaaa kım kım cok sasırdım
cadoloz kızım 7ye kadar uyudu bugunalkisalkisalkis

tutkucum flor nedir?

neden utkuya vermek istedin?

maşallah utkuya tossun paşa...

ee peki normalden fazla gelişmiş olmasında bi sakınca varmıymış...

bu arada kilosu ve boyu kaç?

X