2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlaaaaaaaarrr,
çoook sevinçliyim berilin dişi çıktı az önce farkettim,
bir de beril bugün bay bay yapmayı öğrendi,ilk kez bay bay yaptııı
:dance::sm_cool::teytey:sositosositozemuszemussositososito

mehlika hayırlı olsun sizde dişlendiniz hee.bizde tık yok:))umarı yaşına kadar çıkar:sm_cool:

hosbulduk sivrişim..:1hug:

rylai cok sevindim canım.....gözün aydı....güzel kızın nasıl...

rylai iyi sonucuna çok sevindim masallahhh.

sced, su verme uzun bir sure,susuzlugunu gidermek için illa süt içmek zorunda kalır belki.
meyve yesin suyunu içecegine...ama sut çok geekli, olmadi kakao falan koy,muzlu sut ya da baska meyve ile blendirdan geçiirip deneyebilirsin belki

ben de kursa yazildim bu arada:))ismek in:))degişiklik olsun he ev olmuyor

çok sağolun kızlar çok korktum ama sonunda sevindikçok şükür kızım iyi emeklemeye çalışıyo :emir_bebek:

ceyce gunaydinn

jasminnn

ben de berbatim su an.dun aksam dustu dişler dudagi kesti korktu tabi.bizde bir kaç yas atmiş olabiliriz oyle kan gorunce...gecede sanirim daha ondan korkup daha sık kalkti...
geçmiş olsun öğretmenim
slm kızlaaaaaaaarrr,

hayırlı olsun dişiniz mehlika

selam kızlar :))
kızım dün emeklemeye başladı çok mutluyum kaydirigubbakcemile2
hiç yapamayacak direk yürüyecek herhalde diyorduk
emeklediğini son gören ben oldum ayrıca, herkes ben emeklediğini biliyorum sanmış, yanımda emekleyince ben tabi sevinç içerisinde, benim tepkime şaşırdılar aa sen bilmiyo muydun oldular :roflol:
hain kızım en son bana gösterdi :dance:

mehlikacım dişler hayırlı olsun
bizde tık yok daha
acelem yok istediğin zaman çıkarabilrisin diyorum bizimkine :)))
psikolojik destek işte :roflol:

seninde gözünaydın deppo artık sürekli peşinde gezer.. modunda olursunuz..kaydirigubbakcemile2

selam kızlar nasılsınız
görüşemeyeli
takip ediyorum arada
hastalılarla boğuşuyoruz desenize
herkese geçmiş olsun

Nazzeynep evet biraz pahalı ama deneyeyim dedim faydalıya istediğim zaman götürürüm her ders 50 lira her hafta götürmek zorunlu değil sanırım hadi gel sen de pzt deneme dersine
mehlika hayırlı olsun ilk inciniz inşallah devamı da ağrısı sızısı çıkar
rapunzel canım aglamadigi için önemli bı sorunu yok diye düşündüm sanırım gazdi ama hala gaz olur mü ya kaç aylık oldular ben gaz olur diye düşünmeden herseyi veriyorum rahatsız ediyomudur acaba

slm kızlaaaaaaaarrr,

hayırlı olsun inciniz devamı sorunsuz bir şekilde gelir inşallah.darısı bize canım altta 2 tane diş yeri belli baya kabardı bakalım nezaman patlıycak
beril herşeyi öğrenir salıncağı tutmasından belli annesi zeki kız maşallah
benimkide ortalığı dağıtma görevinde :))

Nazzeynep evet biraz pahalı ama deneyeyim dedim faydalıya istediğim zaman götürürüm her ders 50 lira her hafta götürmek zorunlu değil sanırım hadi gel sen de pzt deneme dersine
rapunzel canım aglamadigi için önemli bı sorunu yok diye düşündüm sanırım gazdi ama hala gaz olur mü ya kaç aylık oldular ben gaz olur diye düşünmeden herseyi veriyorum rahatsız ediyomudur acaba

bizde gaz ara ara oluyor zaten gaz sorunu hep yaşadık bende büyüyünce olmaz diyordum ama oluyor dün gecemiz çok kötüydü bugün arkadaşım söyledi ılık suyu biberonla yavaş yavaş içirmek lazımmış bağırsakları yumuşatıyormuş
sizinki gaz değilde diş falanda olabilir ufaktan başladıysa hareketlenmeler o da uyutmuyor...

mehlika hayırlı olsun dişiniz artık beril kıtlamalara başlar annesini :))
bizim 7. çıkıyor diyordum meğer çıkmış baktırmıyoki sıpa baya bir çıkmış hemde

merhaba kızlar....
mehlika hayırlı olsun cnm dişiniz....
deppo ne güzel emeklemeye başlamış...bzmki daha oturuyor.....

canım görüştüm dedim enazından 15 günde bir gelim parasını geldikçe verim dedim ama kayıt yapıyoruz kartttan parayı alıyoruz dedi ama geldikçe ver deseydi katılcaktım kararsızım yani.biranda karttan çektirmek istemiyorum araba kredisi ödediğimiz için kartı doldurmak istemiyorum canım.

bugün ece 9 ayını doldurdu....yuppi....hihoyyythihoyyyt:nazar:

maşallah eceye canım...dogum günleri yaklaşıyor..neler yapacaksınız dogum gününde ilginç fikirler?

ece den sonra yarında bizim 9. ayımız
fakat hastalıklarla girilen bi 9. ay
sağlıcakla inşallah

X