2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar Burak bu gece mahvetti beni yine ne oluyor bu cocuğa anlamadım yarım saaatte bir uyandı hiç uyumadım nerdeyse mikil mikildi tüm gece o kadar kalkınca emecek bisey de kalmadı tabi 2 kere kalktığı günleri arıyorum arkadasım da emen cocuk emdigi sürece böyle olur dedi kardesimin oğlu da 2 sene emdi o da ayniydi ne zaman emmeyi bıraktı geceleri uyumaya başladı oglusu demek bana daha 1 seneden önce uyku yok

ceyce gunaydinn

jasminnn

ben de berbatim su an.dun aksam dustu dişler dudagi kesti korktu tabi.bizde bir kaç yas atmiş olabiliriz oyle kan gorunce...gecede sanirim daha ondan korkup daha sık kalkti...

günaydın.
ayy örtmenim çok geçmiş olsun yaa kıyamam Kereme ben. hem siz hem o korkar tabi. şimdi nasıl oldu?

yasmin; bende emdiği sürece deliksiz uymayacağını düşünüyorum. en az 2 kere kalkar. bende öyle biliyorum çünkü.

Ogretmenim çok gecmis olsun kıyamam kuZuma nasıl korkmustur sizin de ömrünüzden Ömür gitmiştir ay Allahim tüm bebeleri kazalardan korusun
esmerim sanırım dediğin doğru da ben 2 kere kalksa raziyim dün aksam sapitti ayazım nasıl oldu kaç zamandır giremedim şimdi de telden yaziyom bilg bozuk

diye bir hastalık var mı diye tahlil yapıyorlar.

(yazarken entere bastım yanlışlıkla. mesaj gidicne buradan devam ettim )

esmer,jasmin

saolun ayy Allah beterinden saklasin yavrularimizi.çok sukur iyi su an bakalim...

esmercim hadi iyi haberini bekliyoruoz.

ben de 2 kez kalksam hiç gık demem:))

örtmenim cok gecmiş olsun..ahh bu bebeler hep arkalarından kosturmak gerek şimdi dahada tehlikeli olmaya basladılar valla

ceyce gunaydinn

jasminnn

ben de berbatim su an.dun aksam dustu dişler dudagi kesti korktu tabi.bizde bir kaç yas atmiş olabiliriz oyle kan gorunce...gecede sanirim daha ondan korkup daha sık kalkti...

herkese günaydın,
öğretmenim çok geçmiş olsun.ayaklandılar ya çok yaramazlar bizimkide konsolun üstündeki örtüyü bil.kablosunu çekmiş ağır bi aksesuar vardı opat diye yerde korkudan kaçmış çok ağladı düşün parke kırıldı bide üstüne düşseydi allah korudu şimdi hepsini kaldırdık

günaydın kızlar..ya bu liste nasıl yapılıyordu bilen birisi tarif edebilirmi?

günaydın jasmin,
gymboree yi bende araştırdım güzel bir aktivite ama ne bilim pahalı geldi ben avrupa yakasındayım ama gelirsem ataşehire gelirim belki p.tesi gelirim.

günaydın jasmincim bir sıkıntısı vardı belkide burakcığın (
bende bugün hiç uyumadım gaz sancımız oldu akşam yoğurtlu çorba içirdim biraz içinde yarma buğday vardı sanırım o gaz yaparmış ama yawrum ne çok ağladı gözündeki yaşlar elimi ıslattı sabahta uyuyakalmışım işe 1 saat rötarlı geldim (

ceyce gunaydinn

jasminnn

ahh canım geçmiş olsunnn bir an gözümde canlandı durum Allah beterinden korusunnnn

diye bir hastalık var mı diye tahlil yapıyorlar.

(yazarken entere bastım yanlışlıkla. mesaj gidicne buradan devam ettim )
esmercim inşallah her ne demkse öyle bir hastalık çıkmaz iyi haberlerini bekliyoruz
hırıltısıda azalmış iyi olma yoluna girdi inşallah Ayazcım...

bu arada herkese günaydın

günaydın juliett öpüldünnnnnnnnn :)

günaydın canım, sizede geçmiş olsun Allah korumuş valla

topiklerde liste yapılıyorya onun nasıl yapıldıgını hani pembe tablo oluyorya..:)

sinemis ya bi topik açtımda haziran anneleri diye millete liste yapcam nasıl yapcam:)
ya kızlar bebeklere şapka bere ne takıyorsunuz kışlık olanlar kalın degilmi terlemezmi penyemi ne takıyorsunuz merserizemi alsam acaba=????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…