2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese günaydın a.s.
ayy aman sorma ya o kadar güvenim sarsıldıki.şimdi konu şu bizim tüp bebek yaptığımız ailede bilen yok eşim bu konuda biraz hassas olduğu için söylememiştik.geçen anlatmışımdır ağbimin eşiyle çok şiddetli bir kavga yaptık biz diye kadın o gün bugündür bana gıcık tabi annemede düşün bayramda bile gelmedi ağbim çocukları alıp gelmiş.birde benim bir dayım var 10 yaşındada bir kızı var çokta gıcık bir karısı dedikoducunun allahı yani öyle bişey.bunlar ikinci çocuk istiyorlar ama neden benim oldu ağbimin ikinci oldu filan kadın öyle kıskançki oturmuş 10 yıl bu sene bebek yapmaya uğraşıyor.neyse bunlar tahlil filan yaptırıyor olmayınca derken dayımın sperm sayısı düşük çıktığından olmaz deniyor bebeğiniz ve tüp bebek öneriliyor onada.o dönemde bende yeni doğum yapmışım.benim ağbim kadın doğum uzmanı bu arada.benim tüp bebek doktorumda ağbimin arkadaşı.o zaman biz aile içinde öğrenilmesin diye ağbime rica ettik dayımı ve karısını aynı doktora arkadaşına yönlendirme diye.şimdi aradan kaç ay geçmiş düşün kuzey 8 aylık oldu bu konular ortalara dökülmüş haaa bu arada dayımlar tüp bebeği memorial da denediler ve başarısız oldular.
birde dayımın karısı bu olayı kendine öyle bir malzeme yaptıki sanki tüp bebek yaptırmak heleki memorialda hava atılası bir durum bir böbürleniyordu ben memorialda tüp bebek yapıyorum diye anlatamam.
şimdi ise ağbim onlara aşılam deniyor 2 aydır tabi bu arada gidip ağbimlerde kalıyorlar bir kaç gün.bizim gıcık ağbimin karısı sen söyle aslıda tüp bebek yaptı hemde sizi kendi merkezine yollatmadı bize diye.dün akşamdan beri ağlıyorum sinirimden eşim çok bozuldu sonuçta ayıp günah bişey değil belki ama bu psikolojiyi yaşayan bilir.dünden beri bana artık ne ağbinle bede o salak karısıyla görüşmem ben artık sen de görüşmeyeceksin diyip duruyor.işin en kötü tarafıda ne biliyormusun dayımın karısı acayip dedikoducudur şimdi istanbulum hepsi duyar yakında.şimdi işteyim bilemedim ne yapacağımı iş çıkışı ağbimle konuşsam diyorum karısının ağzını kapasın diye dünde annem bana yemin verdiriyor ağbinle aranızı bozma ben ikinizin kavgalı olmasına dayanamıyorum diyor iki kardeşsiniz biz ölünce ne olacak birbirinize sahip çıkın filan diyor.
şimdi söyle bana ne yapayım o kadar içime işlediki akşamdan beri sinirimdeb çatlıyorum resmen
cok ayıp etmişler. feyzaya katılıyorum yengenle ilişkini kes artık sende..görüşme bir daha. ben olsam yüzüne dahi bakmazdım herhalde
ee şimdi ben nerde takılıcam mayısmı ocakmı?
:KK1: ikisindede takılırsın
bak benimde doğurasım geldi hee

slm kızlar nasılsınız ben pek iyi deyilim daha önce yazmıştım ameliyattan sonra bende bi baş dönmesi dil uyuşması falan olmuştu stresten demişti o zmn doktor geçen gün yine oldu 9 ay aradan sonra nöroloji doktoruna gittim dün kan tahlili istedi bide emar çektirdim bazen ameliyat sonrası pıhtı atabiliyomuş bişey yoktur ama bakalım dedi yarın alıcam sonuçları inşallah bişey çıkmaz
gecmiş olsun tatlım..güzel sonuclarını bekliyoruz
merhaba arkadaşlar
bugün Kaan altını değiştiriken çığlıklar atarak ağladı değitirmekte zorlandım
neyi var anlamadım poposunun kenarları kızarmış gibi pişik mi oldu omu acıtıyoda bağırıyo acab
böyle bişey yaşayan varmı ?

acaba altını kapatcan diyemi yaptı..biz her alt kapatmada zırlıyoz

sinemis evet herkes degişti diyor en çok ta sana benmeye başladı dediklerinde mutlu oluyorum:)artık benimi kandırıyorlar bilmem:)annem hala bana benzemedigini iddia ediyor:)
ayris uyudu uyumasaydı bende ikeaya gitcektim önce..

ya eşimin işi vardı toplanttıya gitti beylükdüzü tarafına erken çıkınca önce bırakamadı
dönüşünü bekliyorum bakalım ne zamn gelecek
anladım canım toplantı dönüşü belki yetişrsin inaşşlh hayırlıs diğer buluşmaya gideriz bizde ne yapalım
hafta sonu çok sessiz burası çıt yok.

evet çok sessiz yaa

juli merhaba canım sen gidiyorsun dimi buluşmaya herkese çok selam benden a.s.

sinemis evet herkes degişti diyor en çok ta sana benmeye başladı dediklerinde mutlu oluyorum:)artık benimi kandırıyorlar bilmem:)annem hala bana benzemedigini iddia ediyor:)
ayris uyudu uyumasaydı bende ikeaya gitcektim önce..

çıkışta git ikeaya ne yapcaksın ki orda yine bi alışveriş derdin var galiba :roflol:
vallah bnde benzetmye başladım gittikçe dönüyor

yok sinemis ya ayris için valla:)
oyuncaklarını koymak için birşey almam lazım birde ikeanın önlüklerini çok kullanıyoruz yetmiyor her mamada kirliye atıyoruz ondan alcam..çamaşır suyuna koysanada birşey olmuyor..

merhaba feyzacım..yok anacım maalesef gidemicem cok uzak bana forum..
ee kimler katılıyor
burada bulusma sessizliği var desene

merhaba feyzacım..yok anacım maalesef gidemicem cok uzak bana forum..
ee kimler katılıyor
burada bulusma sessizliği var desene

ben senden için kesin gider dedim
evet banada uzakta eşime bıraktrcaktım ama 3 samimi arkadaşımın düğünü var tesadür
birde hala oğlu evlenyor akşam kına var yarın düğün ne yapcağımı şaşrdım
hem buluşma sessizlği hmde cumartesi böyle oluyor

yok sinemis ya ayris için valla:)
oyuncaklarını koymak için birşey almam lazım birde ikeanın önlüklerini çok kullanıyoruz yetmiyor her mamada kirliye atıyoruz ondan alcam..çamaşır suyuna koysanada birşey olmuyor..

hadi hadi sen durmazsın :roflol:

bnde çıkıyorum herkese iyi günler kendinize iyi bakın hiçbirşeyi kafaya takmayın
öpüyorum hepinizia.s.opuyorumnanaktan

ben senden için kesin gider dedim
evet banada uzakta eşime bıraktrcaktım ama 3 samimi arkadaşımın düğünü var tesadür
birde hala oğlu evlenyor akşam kına var yarın düğün ne yapcağımı şaşrdım
hem buluşma sessizlği hmde cumartesi böyle oluyor

sen avrupa yakasındaydın dimi hacı...
burdan cok uzak forum bana...
aslında kıs gelmeden ortak biyerde her iki yaka bulussak süper olur...
boğaziçinin ortasındamı bulussak ne :KK1:

oferta çalışıyorum çocuk olacakmı olmayacakmı derken insanın zaten psikolojisi allak bullak oluyor birde insanlarla uğraşıyosun ya allah sabır versin canım ama herşeye rağmen bebişin seninle vız gelsin onlar sana

ecrin geliyor yaaa daha doktora gidicem

selam hoya nasılsın?bugun biz buluştuk çok güzeldi.oıcak anneleriyle.resimleri yükledim kızlar faceye..

iyiyim..
kızlar bakıcıma 2 gün bi kadın 2 çocuğunu getirdi bıraktı akşama kadar
hep acınıyodu halinden ses etmedim
yeni tanıyrum o kadar pinti ki arabnası var binmez yollarda perişan oluyor
sabah senden benden geçinir acınır durur
ben de bakıcıma o getirdiğin günlerin parası olan 40 lirayı vereceksin dedim anam bi sinirlendi yıktı ortalığı ayağa kaldırdı veremezmiş hanım..
böyle bi durumda ne yaparsınız....

X